reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
missiiss1301 śliczne usg :) ja nie mogę się doczekać swego pierwszego zdjęcia fasolki :)

Nie było mnie cały dzień a tu wpisów się nazbierało :) Dzisiaj czułam się fatalnie, duchota straszna. Zaczęły mi się mdłości, zrywałam się do wymiotów, i czułam takie ciągnięcie w brzuszku jakby skurcze lekkie, a i piersi zaczynają boleć :( także wszystkie ciążąwe objawy, do tego straszny apetyt mam :eek: muszę się pilnować!!!!! Życzę spokojnej nocki :)
 
Witajcie. Juz od dwoch tygodni wiem ze w brzuszku nosze baby.Bylam juz u gina i widzialam serduszko malenstwa.Naprawde cudowne uczucie.
Chodz nie obylo sie bez problemow.Przez tydzien plamilam ale juz teraz od kilku dni spokoj.
Lekarz powiedzial ze to moze byc krwawienie implatacyjne i ze wszystko ok.Dzidzia wymiarowa ,macica zamknieta i zeby sie na zapas nie martwic.Nastepna wizyta za dwa tygodnie czyli juz w sierpniu. Termin porodu 3 marzec 2010
 
kacha87 wiem co przezywasz ja poprostu tak sie balam ze masakra na szczescie wszystk okazalo sie w porzadku... u ciebie tez tak bedzie zobaczysz:tak: u mnie lekarz powiedzial ze nawet po luteinie nie powinno wystapic plamienie na ulotce pisze ale to skutek ubocznya nie cos normalnego... u mnie na szczescie odpukac od wczoraj ani kropelki krwi za to malo co czuje brzuszek tzn nie boli od rana czaasem cos zakluje i dlatego sie martwic zaczynam bo jak lekko olal to wiedzialam ze dzidziusie tam baraszkuja a tak sie ciagle boje ze serduszka bic nie beda :-( kurde trzeba mie walnac mocnow leb za te moje obawy bo normalnie glupia jak but jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:wściekła/y: musi byc wszystko ok !!!! i bedzie u ciebie kacha u mnie i u wszystkich zobaczycie :tak:
 
owlrene GRATULACJE witaj w gronie marcoweczek

kacha87 wszystko bedzie dobrze. ja zawsze jestem pozytynie nastawiona i dobrej mysli

dzis wstalam mdli mnie od rana na szczescie obiad mam juz zgotowany wiec odpoczywam do konca dnia. maz zabral corke do mojej matki jestem sama chwilka spokoju. w nocy nie moglam spac blyskalo sie i grzmialao a padac zaczelo dopiero od rana. po obiadku mala drzemka.
milego dnia:-)
 
Witam wszystkie w niedzielny dzionek:-)
Missiiss to, że czasami nie odczuwamy dolegliwości ciążowych, to nie znaczy, że coś złego dzieje sie z maluszkami. I one muszą czasami pozwolić nam na relaks;-) Nie martw się na zapas.
Wszystkie musimy wierzyć, że z naszymi maleństwami będzie ok i że w marcu będziemy je tulić, zamieszczać ich fotki i dyskutować na temat zupek, kupek i ząbków:tak:
 
Nicole ma racje. Nie zawsze musimy miec dolegliwosci ciazowe.Ja w piatek tak sie dobrze czulam ze prawie zapomnialam ze jestm w ciazy,za to w sobote juz mialam bole kregoslupa.
Z pierwszym dzieckiem za to moja ciaza przebiegla tak wzorowo i bez jakis wiekszych objawow(wymioty,bole brzucha i kregoslupa) ze naprawde tylko u lekarza uswiadamialam sobie ze naprawde jestem w ciazy:) Teraz widze ze bylam wtedy szczesciara.
 
Hej:tak:
U nas jest mój brat i dlatego tak rzadko zaglądam.
Pozdrawiam, paaa.
Wpadnę jak będę miala więcej czasu:tak: We wtorek idę do gina na badanie, ciekawe czy już cos więcej będzie widac niż 6mm pęcherzyk:tak:
 
Agniesiak napewno będzie już dzidzia z pięknym serduszkiem :-D
Ja ide do gina za tydzień, mój pęcherzyk miał tylko 0,43cm czyli mniej niż twój lekarz określił że to może być 2 z dniami tydzień od zapłodnienia. Troche mam stresa że pęcherzyk był za mały.​
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, jak to jest z tym becikowym? Jakie papiery trzeba już zdobyć przed 10 t.c.... proszę o szybką odp. z góry dziękuję.
 
Do góry