reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

.
mag349 a powiedzialas o tych plamieniach po luteinie?? i co ci doktorka powiedziala?? ja tez juz sie nie moge doczekac nastepnej wizyty zeby sie juz na milion procent upewnic ze to blizniaczki moje kochaniutkie i ze wszystko z nimi jest ok :-)

Mój pan Doktor mówi, że to normalne, ostrzegał mnie już przed zażywaniem. A ja mu wierzę bez zastrzeżeń.Zreszta teraz już praktycznie nie mam tych plamień, tyle co z tabletki wyleci :) Spytam się przy następnej wizycie, bo może nie będę musiała już ich brać skoro wszystko jest ok.

mag349 jeszcze jedno pytanie a w 8 tygodniu robili ci usg przez bańdzioszek bnormalnie juz czy dalej dowcipnie??? bo dzidziusie juz chyba fajnie widoczne są w 8 tyg. u moich widac glowki raczki i ogonki hihihi:-)

Ja byłam u lekarza na początku 6 tyg. I to liczonego od @. Więc za dużo nie było jeszcze widać. I wtedy to usg oczywiście normalnie. Teraz mam wizytę dopiero 7 sierpnia, dlatego nie moge się doczekać :)
 
reklama
to moje bobaski w 6/7 tyg ciazy :) do gory nogam sobie siedza jeden ma glowke to ten na dole ma przy glowce ogonek swoj :) kiepskie usg miala bo nie widac lini oddzielajacej dzidziaski od pecherzyka no ale na dole po prawej jest glowka drugiego a nad nim wisi drugi robaczek :-)
 
mag349 to moje usg blizniaczkow przdwczoraj robione ale dowcipnie a nie normalnie :-) teraz leci nam 7 tydzien juz. mi te plamienia brazowe ustaly juz 2 dni temu a troche tego brazowego mialam wczoraj jakas zylka czerwona malutka byla ale potem ok dzisiaj z rana lekko plamka rozowa i tez juz ok :-) takze ja sie ciut martwie ale jak mowi twoj ze to normalne to super :-)ja to pewnie przy blizniakach troche sobie pobiore tej luteiny... ale juz biore pod jezyk a nie dowcipnie :-D

a widzicie moje dzieciaczki dwa?? :-)widzicie, widzicie ???
 
missiiss1301 sliczne dzieciaczki

ja wlasnie posprzatalam az sil mi braklo jeszcze chwilke i zaraz ide usypiac moja corke i chyba drzemne sie z nia. moj maz wraca gdzies kolo 4 do domu z pracy. mdli mnie caly czas. no i pogoda straszna ponad 33 stopnie
 
hej laseczki

u mnie wczoraj było KIEPSKO ból brzucha pleców bioder wymioty mdłości full wypas i słabo mi było, ale jakoś daliśmy rade:tak::tak::tak:

witam nowe marcóweczki

Agniesiak M w domu=radość w domu

Madzia leż i odpoczywaj ja tez to robię choć czasami mnie korci żeby coś porobić ale jestem twarda i leżę

BLIŹNIAKI śliczne ładnie już widać:tak::tak::tak:

mag a dlaczego masz luteinę a nie duphaston???

tak ogólnie to sporo z naszego grona bierze różne leki


co do mdłości to mi nic tak na 100% nie pomaga wczoraj trochę pepsi działało trochę migdały ale i tak 5 razy wymiotki były:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

co do apetytu to go nie mam ciągnie mnie do lodów i ostrych potraw chipsy są też smaczne:-D:-D:-Dorzeszki:-D:-D:-Dsłodycze nie:no::no::no:

ale z Natalka podobnie miałam

ja póki co schudłam (waga z wtorku) 1,5kg zawsze waże się w dniu który rozpoczyna nowy tydzień

BYLE do ŚRODY:-):-):-)mamy wizytke o 13.45:-D:-D:-D

u nas gorąco ale przyjemnie

miłej sobotki mamuśki
 
Witam,

dobrze jest czytać, że nie tylko mnie ogarnia lenistwo i potrzeba poduszki pod głową ;-).

Na mdłości pomaga mi homeopatia... Może warto to wypróbować, zwłaszcza jak bardzo dokuczają.

Miłego dzionka życzę (u mnie na szczęście zelżał żar z nieba i można posiedzieć (pospać) na tarasie)
 
mag a dlaczego masz luteinę a nie duphaston???

co do apetytu to go nie mam ciągnie mnie do lodów i ostrych potraw chipsy są też smaczne:-D:-D:-Dorzeszki:-D:-D:-Dsłodycze nie:no::no::no:
Mam i to i to. Duphaston rano jedną tabletkę, a luteinę wieczorkiem dowcipnie.

No własnie na orzeszki tez mam ochote, ale wolę nie, bo to jest jeden z produktów bardzo uczulających i gdzies czytałam ostatnio, że Maluszka może tez uczulić.
 
to moje bobaski w 6/7 tyg ciazy :) do gory nogam sobie siedza jeden ma glowke to ten na dole ma przy glowce ogonek swoj :) kiepskie usg miala bo nie widac lini oddzielajacej dzidziaski od pecherzyka no ale na dole po prawej jest glowka drugiego a nad nim wisi drugi robaczek :-)
To niesamowite przeżycie, zobaczyć swoje skarby po raz pierwszy. Ja byłam wczoraj u gina. Zrobił mi USG i stwierdził, że coś malutkiego widzi w macicy, ale musi się upewnić, więc kolejną wizytę mam za tydzień. Dzisiaj się fatalnie czuję. Chyba trochę przegięłam ze sprzątaniem i teraz boli mnie brzuch. Wzięłam no-spę i mam nadzieję, że mi przejdzie.
 
Witam was dziewczynki:)
Mnie wczoraj wieczorem i dziś wieczorem trochę brzuszek boli.
Strasznie gorąco i duszno było dziś. Ale teraz zapowiada się na deszcz na szczęście:)
 
reklama
A ja dzis zaczelam plamic, nie wiem co sie dzieje :( Ani termin okresu nie przypadalby, ani luteiny nie biore :( Dobrze ze przebukowalam bilet na poniedzialek, nie wytrzymam juz z tej niepewnosci.....Smutno mi troszke, ale raczej jestem dobrej mysli, wole nie myslec nawet ze cos jest nie tak. Musi byc OK, moje wyczekane Malenstwo.

Ja bylam dzis opiekowac sie rodzenstwem dzieciaczkow, nie widzialam ich dlugi okres czasu i sie stesknilam strasznie, dzieci sa tak urocze, nie wiem jak niektorzy moga poprostu dzieci nie lubic.

Przytylam tylko 0,4 kg przez dwa, trzy tygodnie wiec nie jest zle, jak na to ze jadlam nie wiadomo jakie porcje jedzenia, teraz juz musze sie pilnowac i jesc to co trzeba, co Malenstwu potrzebne a nie jakies megakaloryczne i niezdrowe zachcianki swoje spelniac.

Pozdrawiam Dziewczynki :*
 
Do góry