reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie
Coucou35.gif

ja też chciałabym dołączyć do Waszego grona :tak::-)
13-ego robiłam pierwszy test i wyszedł raczej pozytywny-piszę raczej bo druga kreseczka była bardzo jaśniutka.15-ego zrobiłam test po raz drugi i już wszystko było ciemniejsze :-)-tzn.ta druga kreska.staraliśmy sie o dzidzię 4 miesiące i za czwartym cyklem się udało.byłam w czwartek u ginka żeby potwierdził to moje testowanie-powiedział mi że w tak młodej ciąży nie powinno się robić USG-ale zrobił z racji tego że w mojej rodzinie było kilka ciąż pozamacicznych no i też dlatego że mnie brzuch często boli-z pierwszym dzieckiem też bolał ale nie tak bardzo.dostałam luteinę i nast.wizytę mam 03.08.wtedy dowiem sie więcej.
boję się trochę bo z pierwszym maluszkiem miałam ciążę zagrożoną -oby sie to nie zdarzyło po raz drugi!!!! -trzeba być dobrej myśli.
pozdrawiam Was serdecznie.
 
reklama
Witaj Kasiamaj serdecznie ci gratuluje :-D
A jak miałaś to usg to był widoczny pęcherzyk bo ja też miałam usg we wczesnej ciąży i był tylko mały pęcherzyk 0,43cm :tak:
 
Kasiamaj to mój był podobnej wielkości :-D u mnie był przełom 4/5 tydzień od ostatniej m :-D teraz ide za tydzień to zobaczymy co z tego wyrośnie:-) mam nadzieje że wszystko będzie wporządku.
Jak byłam ostatnio to lekarz przepisał mi duphaston ale cóż trzeba brać i czekać na kolejne usg ;-)

Napewno u Ciebie wszystko będzie w porządku i w sierpniu zobaczysz już coś więcej niż pęcherzyk.
 
Moni-no to masz szybciej Usg ode mnie....ja będę musiała trochę dłużej poczekać
żeby zobaczyć fasolinkę.
bądz dobrej myśli :tak:-to jak tak samo byłam w podobnym terminie od @
termin porodu mam z jego obliczeń na 20-23.marca.
 
Czyli podobnie jak ja wychodzi na 20 - 21 marzec :-) przynajmniej z kalkulatorka :-)
No musi być dobrze tylko troche się bałam bo ten pęcherzyk taki maleńki a dodatkowo na prawym janiku mam torbiel stąd duphaston.
Pewnie dlatego kazała mi przyjść na usg za 10 dni :-)
 
witam nowe marcóweczki

cieszę się, że tak nas przybywa i wierzę, że co najmniej do lutego razem wytrwamy

ja dziś lepiej przeżyłam dzionek niż wczoraj wymiotki tylko 3 razy brak bóli brzuszka ale za to cycusie się na maksa odzywają

co do wielkości pęcherzyków mój w dniu rozpoczęcia 5 tygodnia (czyli pełne 4 a 2 po zapłodnieniu) miał 0, 51mm kolejne USG w środę już się nie mogę doczkeać

co do kasy z becikowego to odpowiednie dokumenty będą dostępne po 1 listopada (jakaś karta prowadzenia ciąży) na razie trzeba mieć stwierdzoną i prowadzoną ciążę od 10 tygodnia

kolorowych snów i głowy do góry a pupcie na dół i leżymy


moja córcia jak zobaczyła dziś moje siniaki na brzuchu powiedział "znowu masz ała i jestś chora ...odpoczywaj powolutku" kochana gwaizda
 
reklama
Hej kochane marcóweczki :*:*:*

Dużo nas, ojj dużo :) ale to dobrze :) życzę wczystkim szczęśliwego rozwiązania w planowanym terminie :) dotrwamy razem kochane :*

Eh, ja to sie już nawet troche lepiej czuje.. Wczoraj nie wymiotowałam :) Zobaczymy jak będzie dziś.. Modlę się żeby mi już te mdłości przeszły bo tego wytrzymać nie idzie, a bynajmniej w moim przypadku jest strasznie..

Pozdrawiam kochane :* cmokasyy.
 
Do góry