reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie,
jestem nowa, ostatnio dowiedziałam się że jestem w ciąży, w czwartek idę do lekarza więc będę znała termin ale wg moich obliczeń wypada właśnie na marzec.
 
reklama
witajcie,
jestem nowa, ostatnio dowiedziałam się że jestem w ciąży, w czwartek idę do lekarza więc będę znała termin ale wg moich obliczeń wypada właśnie na marzec.

Witaj Cathy26 miło się powitać w marcóweczkach :tak:

Dzieńdoberek wszystkim marcóweczkom, dzisiaj pogoda lepsza więc od razu humorek mi się poprawił :-)​
 
witam nowe marcóweczki:)
Co do becikowego to ja wczoraj słyszałam od koleżanki że aby dostać becikowe, trzeba mieć udokumentowaną ciąże od 6 tygodnia! Ale nie wiem czyto jest prawda. Ona mi mówiła, że wyczytała to u ginekologa.
 
witam
ja wlasnie wrocilam z badan pobierali m krew i dalam mocz. wyniki mam po poludniu a w piatek mam wizyte u lekarza.
wczoraj sie troszke przestraszylam bo zaczelo mnie bolec w dole ale wzielam nospe i przeszlo dzis mam straszne mdlosci
pozdrawiam i milego dnia
 
witam
ja wlasnie wrocilam z badan pobierali m krew i dalam mocz. wyniki mam po poludniu a w piatek mam wizyte u lekarza.
wczoraj sie troszke przestraszylam bo zaczelo mnie bolec w dole ale wzielam nospe i przeszlo dzis mam straszne mdlosci
pozdrawiam i milego dnia

Hej dziewczyny
@ mada_18:-)a kiedy byłas u ginekologa? Bo mam w podobnym wieku ciąże i jestem umówiona na piątek i zastanawiam się czy nie pójść wcześniej. Martwię się trochę, bo termin okresu minął w piątek a kreseczka na teście dzisiejszym pojawiła się w ciągu 3 minut, ale nadal jest widoczna chodź blada. Czy już nie powinna być wyraźna?? Jak było w waszych przypadkach dziewczyny? To jest nasz pierwszy dzidziuś, udało się dopiero w 10 cyklu, stąd te moje obawy:(
 
Cześć dziewczynki :-)

Ale naskrobałyście przez weekend :szok:

Byłam dzisiaj u doktorka, zrobił mi USG takie na szybko, żeby sprawdzić czy zarodek jest w macicy, dał skierowanie na "prawdziwe" USG (zrobię sobie na początku sierpnia) i na mnóstwo badań z krwi. Aha, jeszcze pobrał cytologię.

Co do becikowego, to trzeba mieć kartę ciąży założoną najpóźniej w 10 tc, albo zaświadczenie, że się było pod opieką lekarza. Chyba, że coś się zmieniło :baffled:. Ja na razie nie mam karty ciąży :-).

Witam nowe marcówki :tak:. Mam prośbę - napiszcie tam na wątku z listą dane, które mam wpisać, bo już się zaczynam gubić ;-):-)

gosiagro, może zrób sobie beta-hcg?
 
Witam nowe marcóweczki :) w weekend sobie odpoczywaliśmy dlatego nie pisałam na forum, ale już jestem :) nadrobiłam zaległości :) Ja do lekarza wybieram się w czwartek albo piątek :) nie mogę się doczekać wizyty, przedtem zrobię se badania na krew i mocz, aby mnie nie odsyłał z kwitkiem :) Co do samopoczucia, to raz jest gorzej raz lepiej, męczą mnie mdłości i mam strasznego lenia :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i miłego nowego tygodnia :)
 
reklama
Hej dziewczyny
@ mada_18:-)a kiedy byłas u ginekologa? Bo mam w podobnym wieku ciąże i jestem umówiona na piątek i zastanawiam się czy nie pójść wcześniej. Martwię się trochę, bo termin okresu minął w piątek a kreseczka na teście dzisiejszym pojawiła się w ciągu 3 minut, ale nadal jest widoczna chodź blada. Czy już nie powinna być wyraźna?? Jak było w waszych przypadkach dziewczyny? To jest nasz pierwszy dzidziuś, udało się dopiero w 10 cyklu, stąd te moje obawy:(

Gosiargo ja robiłam drugi test też 3 dni po terminie @ i też 2 kreseczka była bladawa :-)
Ja poszłam do gina ok 4/5 tyg i był tylko maleńki pęcherzyk także nie ma sensu przyśpieszać wizyty :tak:
A tak wogóle to gratuluje fasolki :-D
 
Do góry