reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Cześć Dziewczyny:) mam nadzieję, że dołącze do Waszego grona:) Ostatnią miesiączkę miałam 20 czerwca, dzisiaj zrobiłam test i wyszla taka bladziutka kreseczka:)) (ale dopiero po około 30 minutach), powtórze w najblizszych dniach i mam nadziję, że będą juz 2 grube krechy:) Z kalkulatorowych wyliczeń wychodzi mi termin na 28 marca:)
 
Cześć Dziewczyny:) mam nadzieję, że dołącze do Waszego grona:) Ostatnią miesiączkę miałam 20 czerwca, dzisiaj zrobiłam test i wyszla taka bladziutka kreseczka:)) (ale dopiero po około 30 minutach), powtórze w najblizszych dniach i mam nadziję, że będą juz 2 grube krechy:) Z kalkulatorowych wyliczeń wychodzi mi termin na 28 marca:)

Gratuluję :) i Witamy w gronie marcóweczek :)
 
Cześć Dziewczyny:) mam nadzieję, że dołącze do Waszego grona:) Ostatnią miesiączkę miałam 20 czerwca, dzisiaj zrobiłam test i wyszla taka bladziutka kreseczka:)) (ale dopiero po około 30 minutach), powtórze w najblizszych dniach i mam nadziję, że będą juz 2 grube krechy:) Z kalkulatorowych wyliczeń wychodzi mi termin na 28 marca:)
To spokojnie poczekaj kilka dni, bo wyniku testu nie powinno się odczytywać po czasie dłuższym niż 10 minut. Ja miałam na początku bardzo blade kreseczki, ale pokazywały się po około 5 minutach.
 
Właśnie szukałam coś dla ciebie i znalazłam o tych lekach. Ale o mdłościach też znalazłam :-)
Sposoby na poranne nudności
O imbirze też słyszałam, że pomaga. Podobno dobrze jest nosić przy sobie kawałek (obrany ze skórki) i w razie konieczności wąchać. Nie testowałam tego sposobu, ponieważ nigdy nie miałam takiej potrzeby, ale moze warto spróbować:-)
 
To spokojnie poczekaj kilka dni, bo wyniku testu nie powinno się odczytywać po czasie dłuższym niż 10 minut. Ja miałam na początku bardzo blade kreseczki, ale pokazywały się po około 5 minutach.

Staram się zachować zimną krew! Ale to jest nasz bardzo wyczekany dzidzius:) a w sumie objawy jakie mam to baardzo wrazliwe piersi w sumie zaczęły mnie pobolewać juz kilka dni po owulacji, no i nadmierna senność, mam też podwyzszoną temperature okolo 37, więc jestem pozytywnej mysli:))
pozdrawiam wszystkie marcóweczki!!
 
Cześć Dziewczyny:) mam nadzieję, że dołącze do Waszego grona:) Ostatnią miesiączkę miałam 20 czerwca, dzisiaj zrobiłam test i wyszla taka bladziutka kreseczka:)) (ale dopiero po około 30 minutach), powtórze w najblizszych dniach i mam nadziję, że będą juz 2 grube krechy:) Z kalkulatorowych wyliczeń wychodzi mi termin na 28 marca:)

Witam:happy2:
Też mam nadzieję że dołączę do grona marcóweczek. Wróciłam dopiero z urlopu i testowałam po południu, wyszły dwie kreski:tak:druga bledsza, lecz wyraźna.
Zatestuję jeszcze w poniedziałek, we wtorek idę do gina na badania kontrolne. Myślicie że już lekarz wykryje ciąże?
Udało się za pierwszym razem:-)
Narazie mam dziwne nastroje, z euforii wpadam w depresję, lekko bolą mnie piersi i czasami podbrzusze.
Z kalendarzyka termin porodu wychodzi na 23-25 marca. Dlugość cykli wahała mi się zawsze jakieś dwa dni i nie wiem czy ten cykl był 28 czy 30 dniowy:baffled:
 
reklama
Witam!
Troszkę musiałam poczytać bo nie miałam kiedy zajrzeć!
Mnie muli prawie przez cały dzień, pomaga kawałek chleba z zółtym serem--teraz właściwie tylko tym się zajadam. :tak::) Może będzie mały mężczyzna! No i ten sen...w nocy się budzę i patrze w sufit a w dzień bym tylko spała!:sorry2:
 
Do góry