reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
one sa bardzo ladne, tylko kurcze jak mam dac 50 zł .... troszke duzo.

Missi bardzo ladne byly te spiworki, tylko tak zastanawiam sie po co on mi bedzie jak zamierzam rowniez kupic becik. Wiec na te poczatki bedzie w beciku :-)
 
Wama cesarke mam zaplanowaną bo mam poważną wadę siatkówki.Moje wskazania do cesarki mam juz nawet wklejone do karty ciązy.

Kurde ale narobiłyscie mi "smaka" na ten kombinezoniki!!! jest cudowny,i 50 zl nawet nie drogo.Ja juz mam troche ubranek dla maleństwa ale w wiekszosci w spadku.Sama wydałam na razie na dzidzia 3.5zl w lumpeksie za 2 cudowne sweterki.Ale szaleć bede po nowym roku dopiero.

Wózek,chodzik,łóżeczko,wanienke,nosidełka itp mielismy jeszcze przed tym jak w ciąże zaszłam.Bo siostra mojego R chciała wszystko wyrzucać.
 
Mazia89 a termin mozesz ustalic sobie sama? czy jaki lekarz Ci da to tak bedzie?

Tutaj jest problem z ciuszkmai neutralnymi, wszystko jest rozowe i niebieskie i tyle, czasami trafi sie cos zoltego lub zielonego ale to rzadkosc, wiec czekam az sie dowiem co bedzie zanim cokolwiek kupie ;-)
 
Wama nie wiem jak bedzie z terminem.Ale podejrzewam,ze raczej bedzie to koniec marca.Wątpie ,żeby mnie trzymali do dnia terminu(1.04)przeważnie cesarkę się robi kilka dni przed terminem.A co do ubranek to mi się rózowe i niebieskie jakoś nie podobają:cool::cool: wole fioletowe,zielone itp.
 
ja dla sebusia kupowalam spiochy na allegro tam jest ogromny wybor i nawet nie takie drogie :)) ale tez duzo w spadku dostalam....mam wszystko i to az tyle ze piecioraczki moglabym codziennie ubierac inaczej .....pralam co trzy tygodnie ubranka malego bo mialam tyle ze dwa razy dziennie go przebieralam...no ale pewnie cos jeszcze kupie :D
 
A ja mam koło siebie taki sklepik z polskimi ciuszkami i zaglądam bo od zawsze kupuje u nich odziaki i śpioszki - mają tanie - jak na allegro niektórzy a za przesyłkę płacić nie musze :tak:
Dziś nie wytrzymałam i kupiłam 2 pary półśpiochów - żółte i niebieskie :-)
 
Dziewczyny co z Wami??? nic o jedzeniu dzisiaj????? :-D:-D:-D Czy mi umknelo cos???

ja na kolacje zjadlam fasolke po bretonsku w wersji dla leniwych - podsmazylam kielbaske i ugotowana wczenisej parowke, dodalam do bialej fasolki w zalewie z pomidorow (ze sklepu ekologicznego, a co sie bede... :-D), zabielilam troszke mlekiem, doprawilam i mam :-)
Mial obyc na jutro ,ale musialam sprobowac :-D
Proby byly obfite wiec zapijam coca-cola:eek: zawsze mi pomaga na zoladek :cool2:
 
reklama
Do góry