reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Marti, moja koleżanka miała problemy z krzepliwością w ciąży. Nie znam szczegółów, ale to miało jakiś związek z małopłytkowością. Wiem, że urodziła siłami natury, ale musiała rodzić u nas w szpitalu Uniwersyteckim, bo w innym nie chcieli jej przyjąć ze względu na te problemy. Wszystko dobrze się skończyło :tak:
 
reklama
Marti to w sumie dobrze ze dowiedzialas sie o tym wszystkim teraz i jest jeszcze czas zeby to troche unormowac. Calkowicie rozumiem Twoje zdenerwowanie i trzymam kciuki, jak wroci maz i bedziesz cos wiecej wiedziala to daj znac. I staraj sie nie denerwowc tylko patrzec na pozytywna czesc tej calej zlej sytuacji.
 
ufff.. wlasnie wrocilam z miasta. Musialam wyjsc na poczte i po chlebek. Zlazłam sie strasznie, az mnie brzuch boli i plecy.
Teraz jak usiadlam to Pawełek strasznie zaczal mnie kopać.. chyba mu sie spodobalo bujanie kiedy mama chodzi i chce jeszcze:-D
no i wstapilam do biedronki.. troche zaluje, bo bylo bardzo duzo rzeczy dla niemowlakow. Kombinezony takie grubsze, rajstopki, szpiworki, butelki, smoczki i inne.
Mialam kupic juz ten spiworek.. byl po 30 zł (generalnie wszystko bardzo drogie. :eek: kobinezon byl po 50 zł..) ale nie moglam sie zdecydowac na rozmiar.
byly dwa jeden na 3-6 miesiecy: 56-62 cm i drugi od 12-18 miesiecy i rozmiaru nie pamietam. i sie zastanawialam dluugo.. ktory byscie wybraly?
smcozki byly ladniusie.. tylko takie na 6+. A ja potrzebuje dla noworodka.
 
Hejka :)

Byłam w ciucholandzie hi hi ;p obkupiłam się w cweterki na zime :) chyba z 5 lub 6 ich kupiłam :) i super spodnie :) Tylko nie było nic typowo ciążowego.. :( w następny czwartek znów tam jadę ;p może wtedy coś będzie :) bo babka mówiła że czasami są takie ciuszki :)
 
Właśnie wróciłam od gin wszystko niby dobrze ale skierowała mnie na jeszcze jedno usg od swojego kolegi bo kiepsko widziała brzunio maleństwa. To co między nóżkami zostało narazie tajemnicą niechciało pokazać maleństwo:wściekła/y:. Maleństwo waży 375g
 
ja wlasnie wrocilam do domciu, zalatwilam internet od listopada bede miala predkosc 6mega za 69 zl, czyli tyle co chcialam placic a predkosc lepsza, co sie okazalo od poczatku wrzesnia mam predkosc 8 mega (nawet nie zauwazylam) moglabym przy niej zostac wtedy abonament 99 zl, ale moj komp nie jest taki sprawny i nie docenia szybszego netu, te 6 mega to i tak duzo dla niego

oczywiscie znowu nic dzidziusiowi nie kupilam (procz krowek i rodzynek w czekoladzie :-D) bylam w kingcrosie oglądalam tam ciuszki, ale w tych sklepach to mi sie wydaja strasznie drogie, jakies spioszki kosztuja tam gdzie 30-40 zł, kaftanik to tak od 20 zł, pozniej bylam w realu ale tam same rozowe i niebieskie, a takich nie bede kupowac, bo plan byl taki ze kupuje ubranka neutralne :)
 
reklama
ej a moja mama dzwonila do mnie wlasnie przed chwila i mowila ze jest w biedronce i sie pytala jaki kombinezonik dla dzidziusia chcemy :) i wzielam ten wiekszy pistacjowy tzn ona wziela hehe i kupila spiochy nam jeszcze tzn dzidziusiowi :-) dechy moj maz to mowi ze niedlugo beda kupowac juz na komunie ciuszki haha :-p dziecko sie jeszcze nie urodzilo a na zime ma juz kombinezon haha :) no ale fajnie czyli zime mamy juz z glowy tzn zakup kombinezonku :-)
 
Do góry