reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Mnie ten pomysł z imionami dzidziusia i rodziców też się bardzo podoba:-) Ja napisze imię dzidziusia jak będę wiedzieć jaka płeć, tylko może być mały problem jeśli chodzi o imię jak będzie chłopczyk, bo tu z moim M mamy trochę inne typy więc ustalenie końcowej wersji może być trochę czasochłonne:-D
 
my szczerze mowiąc nie mamy jeszcze zadnych typow imion ani dla dziewczynki ani dla chlopczyka, stwierdzilam ze nie bede sie na darmo glowic skoro nie wiem jeszcze co to jest, nie moge sie doczekac wieczora bo na 18 dopiero do tego lekarza ide
pojechalam przedluzyc umowe na internet i oczywiscie nic nie zalatwilam, bo to biuro przeniesli w inne miejsce i nie chcialo mi sie szukac i plątac, zrobialm więc zakupy i wrocilam do domciu, jutro sprawdze dokladnie gdzie to biuro na mapie i pojade zalatwic
dzisiaj mam zamiar zrobic jakąś salatke z burakow w sloiki, tesciowa dala mi caly karton burakow i musze je jakos przerobic, zobaczymy co mi wyjdzie
ide nastawic te buraki zeby sie gotowaly :-)
 
O jejuś buraczki mniam mniam:tak:

WIesz ja bym z buraków nagotowałam barszczu czerwonego..takiego prawdziwego wigilijnego...trochę bym utarła na surówkę..A resztę bym zostawiła na pyszniusią botwinkę z fasolką :tak: ja to mam smaki, hehe :oo::szok: Mój Ł za mną już nie nadążą...Nagotowałam fasolki po bretońsku i teraz któryś dzień z rzędu je ją :-p A ja już szykuję się na botwinkę :-D
 
katrinka7 ja tez nie mogę doczekać się wieczora tylko, że ja mam jeszcze później bo na 18:45 dlatego zaraz zabieram się za sprzątanie, gotowanie itp. żeby szybciej czas zleciał:-)
 
Cześć dziewczyny!!!
Parę dni mnie nie było na forum, więc będę musiała uzupełnić braki i poczytać co się działo. Z tego co pobieżnie przejrzałam to widzę, że niektóre dziewczyny już poznały płeć i okazuje się że same dziewczynki :-) (wszystkim mamusią córeczek gratuluje). Ja dzisiaj wybieram się na USG, ale dopiero wieczorem no i w końcu się okaże co się w brzuszku kryje:-). Jednak mam przeczucie, że u mnie będzie chłopak. który chyba będzie piłkarzem bo bardzo mnie kopie, co mnie cieszy:-)


Ja też mam przeczucie,że będzie chłopak, od początku tak myslimy.W piątek mam wizytę,więc może zobaczę co i jak;-)a mamy ten sam termin porodu - 16 marca:-)
 
Młoda moj Karol tez ma przeczucie ze to bedzie dziewczyka hehe:-)
jezeli wierzyc przesadom to ostatnio dzien zaczety bez slodkosci to dzien stracony.
A patrzac na moja buzie... szkoda gadac.. syf na syfie :eek:

no... juz nie moge sie doczekac :-)


ten pomysl z imionami rodzicow jest fajny. Zaraz wysle ponowne PM do Caroline :-)
 
A ja wszamałąm własnie zupkę chińską wegetariańską:zawstydzona/y:Wiem, że nie zdrowo, no ale cóż.. miałam takiego smaka na ten makaron:-D
M poszedł do pracy a ja sobie chyba poczytam "Księżyc w Nowiu" i gazetki dla przyszłych mam:tak: no i oczywiście "W oczekiwaniu na dziecko":-D Uwielbiam czytac każdy miesiąc, jak się dzidzia rozwija, jak zmienia się ciało kobiety itp:tak:
Ja mam jeszcze jedno usg w piątek, na szczęście bez badania, a nastepne 13 listopada w piątek:) Nie jestem przesądna, a 13 to moja ulubiona liczba, zresztą moja siostra urodziła się 13 list. w piątek:)
Agniesiak85 to chodzisz do 2 lekarzy ginekologów/ Jednego od usg, a drugi bez usg?
Nie Kochana:-) Chodzę do mojego gina ale on przyjmuje w szpitalu. Na usg daje mi skierowanie i ide na 3 piętro, tam babeczka mnie zapisuje i idę w terminie jaki mi wyznaczy:tak: Ale te usg robi tez mój lekarz:tak: Ostatnio tylko robił mi inny bo byl na zastępstwie bo mój musiał do cesarki leciec:tak::-)

Jestem po USG i wstawię obrazek i wszystko będzie wiadomo :D

17e7d5105c0ab64860869667d87d6bc6.gif


Zdrowe, wszystko na miejscu... :D

Najlepszy mój A.

Spytał się GIN-a :

Gin: - Dziewczynka.
-Na pewno dziewczynka?
Gin: - No na to wskazuje, nic nie wyrosło między nogami :D

hehehehehe:-D:-D:-D
Gratulacje dziewuszki:tak:

witajcie
ja mam dzis wizyte u lekarza i mam taką cichą nadzieję, że uda się juz rozpoznac kto mi siedzi w brzuszku, jak tak strasznie chce dziewczynke, mam nadzieje ze sie limit babeczek na marzec jeszcze nie wyczerpał :)

Cześć dziewczyny!!!
Parę dni mnie nie było na forum, więc będę musiała uzupełnić braki i poczytać co się działo. Z tego co pobieżnie przejrzałam to widzę, że niektóre dziewczyny już poznały płeć i okazuje się że same dziewczynki :-) (wszystkim mamusią córeczek gratuluje). Ja dzisiaj wybieram się na USG, ale dopiero wieczorem no i w końcu się okaże co się w brzuszku kryje:-). Jednak mam przeczucie, że u mnie będzie chłopak. który chyba będzie piłkarzem bo bardzo mnie kopie, co mnie cieszy:-)
Trzymam kciuki Kochane za dzisiejsze usg:-) Ciekawe co tam u Was w brzuszkach się rozwija:-)

Witam Was kochane w ten okropny poniedziałek!! :crazy:

Myślałam, że będzie dzisiaj ładniej, a tu lipa :szok:




Wiece no marzec..Dzień kobiet itd :-p To może dlatego? Córeczki robią prezenty mamusiom :-D moniSkaBe ja mam przeczucie, że u Cie też będzie dziewczynka, ale bardzo zdziwiłabym się gdyby był chłopak, bo moje przeczucie, nigdy nie zawodzi :tak:


A może masz przeczucie co u mnie siedzi?;-) Bo ja jeszcze do wizyty mam tyyle czasu a do usg to nawet nie wspomnę..:zawstydzona/y:

katrinka7 ja tez nie mogę doczekać się wieczora tylko, że ja mam jeszcze później bo na 18:45 dlatego zaraz zabieram się za sprzątanie, gotowanie itp. żeby szybciej czas zleciał:-)
No to czekamy dziś na wieści:tak::-)






 
reklama
Witam kochane :):*

Przepraszam że nie pisałam, ale jakoś tak nie miałam czasu.. Głowa mnie strasznie boli od paru dni.. Wiecie może co jest dobre na ból głowy? Raz wzięłam APAP ale mi nie pomógł i tak, więc więcej już go nie brałam.
 
Do góry