reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam robię nam listę z dokłądniejszymi danymi :) mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko, może podpowiecie co mam jeszcze umieścić i jakie dane nasze powinny się znaleźć

Na pewno termin porodu, płeć, imię dziecka, może jeszcze jakieś dane mamusi? imię czy coś jeszcze, proszę o sugestie :)

No u mnie napisz ze tylko mamusia czeka na maleństwo, bo tatusia nie ma.. eh. I nie jestem pewna co do imienia Victoria ;D coś mi się wydaje ze jeszcze zmienie :)
 
Młoda moj Karol tez ma przeczucie ze to bedzie dziewczyka hehe:-)
jezeli wierzyc przesadom to ostatnio dzien zaczety bez slodkosci to dzien stracony.
A patrzac na moja buzie... szkoda gadac.. syf na syfie :eek:

Widzisz:-p Wiesz co do syfów ja mam tak samo..Mój Ł się śmieje, że można pomidory na pomidorówkę trzeć na czole:eek: Jak nigdy nie miałam problemu z trądzikiem to teraz niestety mam:-( I zaczęły mi się robić syfy na plecach..no i niestety na pośladkach:zawstydzona/y: Aż wstyd mi się jest czasem rozebrać przy Ł..:szok: Ale on się tylko śmieje..Ale co do przesądów to wszystkie się zgadzają z płcią dzidzi:-p Pierwszy kopniak po prawej stronie brzucha, brzusio taki rozlazły, brzydnę, jem słodkie itp :-p
 
Witam robię nam listę z dokłądniejszymi danymi :) mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko, może podpowiecie co mam jeszcze umieścić i jakie dane nasze powinny się znaleźć

Na pewno termin porodu, płeć, imię dziecka, może jeszcze jakieś dane mamusi? imię czy coś jeszcze, proszę o sugestie :)

A może jeszcze wiek mamusi, hm....??tak mi przyszło do głowy, nie wiem, czy to dobry pomysł...:szok:ooooooo, na jakimś forum widziałam jeszcze zawód, który mamusia wykonuje:)teraz to chyba popłynęłam
 
A mnie teraz jakies takie dziwne myśli naszły:zawstydzona/y: Że już tyle ciąży za mną a ja kompletnie nie wiem jakie rzeczy dla dzidziolka kupowac..:-( No bo oprócz body, śpioszków... to co jeszcze?:zawstydzona/y: Jakaś taka jestem.. eh:-( Mam wrażenie, że nie jestem dośc poinformowana co się dzidzi do ubranka jeszcze kupuje:zawstydzona/y: Rajstopki? No bo ja mam termin na 6 marca.. to zimno będzie.. Nie mam pojęcia:-(
Agniesiak ja USG ze skierowania mam dopiero 27 listopada. Ale stwierdzilam ze 5 tygodni to ja nie wytrzymam i w srode ide prywatnie :-)
No ja nie mogę sobie pozwolic na usg prywatnie:zawstydzona/y: Bo tylko M pracuje i pieniążki mamy wydzielone. Ale nie jest źle:-) Dajemy ze wszystkim radę i pewnie gdybym powiedziała M, że chcę iśc prywatnie to pewnie by wyciągnął jakies zaskórniaki:-D Ale ja cierpliwie poczekam:-)

Agniesiak85 Wiesz no podejrzewam, że chłopaczek będzie:-p Ale wszystko się okaże :-)​
Tak nam się marzy chłopczyk:cool2: No ale jak będzie dziewczyneczka to także będziemy :happy: Oby tylko zdrowiutkie dziecię było:tak:
 
Widzisz:-p Wiesz co do syfów ja mam tak samo..Mój Ł się śmieje, że można pomidory na pomidorówkę trzeć na czole:eek: Jak nigdy nie miałam problemu z trądzikiem to teraz niestety mam:-( I zaczęły mi się robić syfy na plecach..no i niestety na pośladkach:zawstydzona/y: Aż wstyd mi się jest czasem rozebrać przy Ł..:szok: Ale on się tylko śmieje..Ale co do przesądów to wszystkie się zgadzają z płcią dzidzi:-p Pierwszy kopniak po prawej stronie brzucha, brzusio taki rozlazły, brzydnę, jem słodkie itp :-p

Ja mam na plecach wysypke ale od poczatku ciazy.. Syfów na buzi nie mam jako tako, no tylko takie pojedyncze. I wole kwaśne niż słodkie ;D Więc u mnie to tak pomieszane z tymi przesadami he he.

Ide szamać łazanki ;p chcecie troche? ;)
 
reklama

Ja mam na plecach wysypke ale od poczatku ciazy.. Syfów na buzi nie mam jako tako, no tylko takie pojedyncze. I wole kwaśne niż słodkie ;D Więc u mnie to tak pomieszane z tymi przesadami he he.


Ja tam niezbyt wierzę w te przesądy, bo różnie jest..Moja teściowa też mi opowiadała, że jak była w ciąży z młodszą siostrą mojego Ł to też myślała, że chłopak będzie, bo miała pomieszane..Jadła kwaśne, ale brzuch miała rozlazły itd..NO i urodziła dziewuszkie :-D
 
Do góry