reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

gratulacje dla mam dziewczynek,kobiety górą, ja w tym tygodniu też mam usg, mam nadzieję,że może sie już coś dowiem choć moje czort tak się ruszają,że trudno odgadnąć ich płeć
pozdrawiam
 
reklama
ooo to chlopcy to rodzyneczki....... :D jednak wojny nie bedzie w tamtym roku sami chlopcy hihihi wiec kolej na mlodsze dziewuszki....bo ja mam dwoch synow wiec jakas synowa sie tez musi znalezc... :)

Zrobilam piekne czerwone pazureczki mlody spi i swieci sloneczko.....cudnie ...pojde dzisiaj na spacerek jakies zakupki zrobimy....
 
Witam Was kochane w ten okropny poniedziałek!! :crazy:

Myślałam, że będzie dzisiaj ładniej, a tu lipa :szok:

moniSkaBe pisze:
hello

jejciu... same dziewczynki
ciekawe co bedzie u mnie. w srode mam nadzieje ze sie dowiem.


Wiece no marzec..Dzień kobiet itd :-p To może dlatego? Córeczki robią prezenty mamusiom :-D moniSkaBe ja mam przeczucie, że u Cie też będzie dziewczynka, ale bardzo zdziwiłabym się gdyby był chłopak, bo moje przeczucie, nigdy nie zawodzi :tak:

Kingusia1991 gratuluję córeczki :-D a nie mówiłam? To jest poprostu marcowy boom dziewuszek!! :tak: Jak wszystko dobrze to jeszcze lepiej :-)
 
ja tez sie urodzilam 13-tego w piatek :-) ale w styczniu :tak:

a mi wyskoczyly okropne pryszcze i sie zastanawiam czy mi doktor nie zmieni diagnozy na dziewuche haha :-D jutro poprosze o podglad jak bedzie chcial :-)

ej to w ogole ktos robi te spis kto co bedzie mial??
 
Witam robię nam listę z dokłądniejszymi danymi :) mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko, może podpowiecie co mam jeszcze umieścić i jakie dane nasze powinny się znaleźć

Na pewno termin porodu, płeć, imię dziecka, może jeszcze jakieś dane mamusi? imię czy coś jeszcze, proszę o sugestie :)
 
reklama
Do góry