reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mój mąż, jak na mnie spojrzał, to powiedział, że wyglądam jak po zabiegu u "doktora cyckensztajna" (tak nazywamy chirurga plastycznego z programu Dr 90210)
Ja ze swoim M tez ogladam na E Doktora 90210:tak::-D

suwaczek mi sie nie przeusuwa, wam też?
Kochana bo chyba jak skończymy 8 tydzien to się przesunie na trzecie okienko:tak:

oczy z orbit mi wychodzily i w ogole.... a ona nagle usmiech i mowi popatrz sama: biją dwa serduszka!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::tak::-D a ja "o kutfa"
Kurka gratulacje Kochaniutka!!!:tak::tak::-DAle się cieszę:-)


A ja jutro nie ide do Filipka bo mam rano badania, krew, mocz itp.
A we wtorek do gina:tak:Ciekawe czy ujrzę coś więcej niż ostatnio;-) Bo ostatnio (7lipca) był tylko pęcherzyk ciążowy 6mm. Zaznaczam, że usg mi robil normalnie.
 
reklama
Kochana bo chyba jak skończymy 8 tydzien to się przesunie na trzecie okienko:tak:
Chodziło mi o to że dni się nie przesuwają, ale już weszłąm i naprawiłam sobie suwaczek.
missiis1301 gatulacje :) To już w 6 tygodniu można usłyszeć serduszko? Myślałam że najwcześniej w 7, 8.
To może i ja udam się wcześniej do gina:)
A ja dziś nie mam na nic siły i coś zaczyna mnie mdlić, jak coś jem to jest dobrze
 
kochane dziekuje wam serdecznie :-) co do serduszek to nie slyszalam jak bija ale widzialam jak pracuja tzn widzialam jaks ie ruszaja ale fajny widok boski poprostu tym bardziej jak dzien wcesniej ci lekarz mowi ze masz ciaze zagrozona poronieniem:-D a tu wszystko ok i na dodatek blizniaki :-p;-) a powiem wam ze u mnie juz nie widac tej brazowej wydzielinki nawet jak sobie palce wsadzilam zeby zobaczyc czy w srodku jeszcze nie siedzi nic a tutaj nic :-):-D ciesze sie jak cholera :-) mam nadzieje ze sie juz nie pojawi nigdy :-)
w ogole doktorka mi powiedsziala ze mam minimum jeden kg na miesiac tyc... bbrrrr to ja mam utyc 9 kg??? o matko a pewnie wiecej przytyje jak ja juz waze w tej chwili 71 kg :szok: nie wiem jakim cudem bbbrrrr no ale nic dla moich kruszynek to wszystko :-)

w ogole powiem wam jeszcze ze kiedy moj krzys powiedzial dyrektorowi o mojej ciazy to w ogole ten zaczal mu gratulowac i zyczyc zdrowia i powiedzial ze mam dbac o siebie i siedziec w domu zeby dzieciaczki zdrowe byly i piekne :-) fajnego mam dyrektora :-pi sie zapytal krzyska czy juz sie upil ze szczescia a ten powiedzial ze jeszcze nie bo nie bylo kiedy no to dyro do niego to jutro mozesz przyjsc na 12 do pracy a nie na 8 i poświetuj taki sukces !!! :-) w szoku jestem ze dyrektor ma takie podejscie super ;-)

mada_18 wszystko będzie ok widzisz u mnie zapowiadalo sie okropnie a wyszla sliczna masakra :-) zycze ci tez takiego wyniku :tak:chyba ze chcesz jednego fasolka to zycze jednego ;-)
 
a ja wlasnie jestem po mc donaldowej uczcie, sluchajcie wiem ze to nie zdrowe jedzenie ale poprostu nie moglam sie od wczoraj opamietac no i dzis moje kochanie przywiozlo mi zestaw, teraz jestem happy ;-)
 
a ja od rana leżę plackiem, rano jak tylko się obudziałam poczułam bóle brzucha jakbym za chwilę miała dostać okresu, próbowałam się dodzwonić spanikowana do mojej lekarki w końcu ona do mnie oddzwoniła. kazała mi leżeć, wziąć no spę i jutro przyjść do gabinetu na wizytę. do pracy absolutnie mam nie iść wypisze mi jutro zwolnienie.

myślę że warto wcześniej wybrać się do ginekologa żeby w takich przypadkach mieć do kogo zadzwonić!
 
missiiss1301- o jejku gratulacje!!!!!!!!!!!! Wspaniale!!!!!! Po pierwsze wszystko OK a po drugie plamienia uzasadnione bardzo interesujaco hehe ;D To super ze poszlad do tej ginki, nie musisz sie juz martwic tym ze cos nie tak, teraz trzeba przyswoic informacje o blizniakach, wszystko trzeba kupowac bedzie podwojnie hehe :p Ale super naprawde, ja gdzies podswiadomie zawsze chcialabym miec blizniaki, glosno o tym nie mowie, bo strach troche przed kosztami i tak dalej, ale mysle ze to ciekawe doswiadczenie, jeszcze jednojajowe, extra! Super bardzo sie ciesze Waszym szczesciem! No a ze Twoj Kochany ma takiego dyrektora to tez super, niektorzy to maja podejscie: i co teraz, pewnie bedziesz musial czesciej sie zwalniac z pracy....A ten kurcze nawet mu mowi kiedy ma isc opic ;D A co do tycia, no to tak jak ginka zalecila to najbezpieczniej dla Ciebie i dla dzieci bedzie, ja czytalam ze w I trymestrze nie wzrata zapotrzebowanie na wartosci energetyczne, dopiero na poczatku II i to zaledwie o 300 kcal, no to jak pracujesz w jakiejs lekkiej pracy, lub w ogole nie pracujesz to tak pewnie 2000-2300 kcal dziennie starczy. A w ciazy to ciezko wiadomo, no ale co zrobic...Tymbardziej jak wypelnisz ta dzienna dawke zdrowymi produktami to bedzie ich naprawde sporo i bedziesz najedzona. Latwo mowic, jak tu ochota na puste kalorie pewnie drzemie i w Tobie jak i we mnie :p Ja dzis bylam tak wsciekla ze musialam sie pocieszyc lodem, nastepnie wielkim mega kalorycznym obiadem niezdrowym i na deser jeszcze gumami rozpuszczalnymi maoam moje ulubione ;D Az szkoda zaprzepascic do czego doszlam przed ciaza, bo w miare ladnie schudlam i w sumie w ciaze weszlam z waga 50 kg ale czuje ze juz z 2kg mam na plusie, musimy sie eweidentnie pilnowac :)
 
missiiss - nie mogłam Ci wczesniej nic napisać, bo dopiero dziś udało mi się tu zajrzeć :-) Teraz już nic nie musze pisać, bo wszystko jasne. Strasznie się cieszę i bardzo Ci gratuluję :-):-):-) Mnie dziś pobolewa brzuch cały dzień i jajnik kłuje, ale to chyba przemeczenie i za dużo stresów. Cóż zrobic... Trzymajcie się dziewczynki, jak znajdę siły to też skrobnę pare słów o sobie, bo o Was sobie poczytałam :)
 
znajomi właśnie wyjechali tatusiowie ostro ucztowali swoje strzały:-):-):-)a my ze śmiechu się zwijałyśmy :-D:-D:-D

co do samopoczucia to nawet ok ale brzusio mi taki dziś wywalił, że hej i boli wielki napięty:-:)-:)-(no-spa forte za bardzo nie pomogła :no::no::no:ale wymiotowałam jeszcze tylko raz ;-);-);-)

ogólnie kolejny dzień do przodu byle do środy do USG:happy2::happy2::happy2:

kolorowych snów
 
reklama
Hej wszystkim :)

Ja ostatnio w dzien spie po 3,4 h i potem w nocy nie moge...jak teraz, w ogole spac mi sie nie chce ;/ I jestem rozdrazniona, tak mnie wszystko denerwuje jakby mial mnie okres przywitac ze zdwojona sila....

Czy dbacie juz jakos o swoje cialko, jakies kremy, peelingi? Zastanawiam sie czy moge uzywac kremu antycellulitowego w ciazy, siostra mi mowi ze takie rzeczy to od 3 miesiaca ciazy, ale mi sie wydaje ze to tylko krem to co ma mi zaszkodzic....
 
Do góry