reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mi sie strasznie chce pic kubusia i gdzies na piwko mam ochote. do slodyczy mnie nie ciagnie. dzis jak po corce musialam zjesc loda myslalam ze zwymiotuje. natomiast w pierwszej ciazy strasznie mi sie chcialo coli i chipsow. dzis mam wizyte u ginekologa o 16 to sie dowiem cos wiecej i na pewno przepisze tabletki. a moj kochany maz wraca jutro.
strasznie goraco
 
Hejka!
Trochę mi się nazbierało zaległości, ale już je przeczytałam. Ja w ostatnią niedzielę w nocy miałam taki ból brzucha, że nie mogłam spać. Okropnie się wytraszyłam i pojechaliśmy z mężem na izbę. Gin mnie zbadał (bez usg) i powedział, ze mam tyłozgięcie macicy i dlatego może mnie bardziej boleć. Chodziłam regularnie przez kilka ładnych lat do swojego gin i nigdy mi o tym nie powiedział:baffled: W każdym bądź razie przepisał mi luteinę, no spe forte i kazał brac jakiś magnez. No i teraz jest lepiej. Luteinę mam pod język, rzeczywiście nie jest ona smaczna, ale da się ją wyssać:tak:
Dzisiaj się tak sobie czuję bo mnie dosyć mocno muli :errr: no i w krzyżu mnie nadal boli..
 
Hejka!
Trochę mi się nazbierało zaległości, ale już je przeczytałam. Ja w ostatnią niedzielę w nocy miałam taki ból brzucha, że nie mogłam spać. Okropnie się wytraszyłam i pojechaliśmy z mężem na izbę. Gin mnie zbadał (bez usg) i powedział, ze mam tyłozgięcie macicy i dlatego może mnie bardziej boleć. Chodziłam regularnie przez kilka ładnych lat do swojego gin i nigdy mi o tym nie powiedział:baffled: W każdym bądź razie przepisał mi luteinę, no spe forte i kazał brac jakiś magnez. No i teraz jest lepiej. Luteinę mam pod język, rzeczywiście nie jest ona smaczna, ale da się ją wyssać:tak:
Dzisiaj się tak sobie czuję bo mnie dosyć mocno muli :errr: no i w krzyżu mnie nadal boli..
Mnie wlaśnie też krzyz boli, a najwiecej to jak siedzę:-D
 
reklama
Do góry