reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej kochane :*

Ale mi sie rozkład dnia pokićkał.. Masakra. W nocy spać nie moge, a na dniu śpię do 13 - 15 po południu! ;/

Dziś, a raczej już wczoraj, znów wymiotowałam.. ;(

Pozdrawiam i słodkich snów :*
 
reklama
Kochane ale się rozpisałyście :) ale już nadrobiłam. Wczoraj miałam fatalny dzień, mam problemy z kolanami, i tak strasznie mnie bolało, a przecież żadnych leków nie będę brała bez konsultacji z lekarzem, tak po za tym to boli mnie od czasu do czasu brzuszek. Jak dzisiejsze samopoczucie?
 
Cześć

Jestem niewyspana :baffled:

Na bole glowy - z tego co ja wiem tylko i wylacznie paracetamol w koniecznosci, zaden apap czy ibuprom bo to chemia.
Apap to przecież paracetamol :confused:

Przez to ze prawie nie mam tych objawow ciazowych to sie martwie co z ta moja dzidzia, przeciez oni w ogole jej nie sprawdzaja :( Za tydzien lece do PL i od razu zrobie caly szereg badan, ale poki co jak czytam Wasze posty to sie martwie, ze jeszcze nie mam tych badan zrobionych...
E tam, ja też jeszcze nie miałam żadnych badań ;-)

missiiss, jakiś kretyn ten lekarz :szok:
 
Hej dziewczynki!

I kazda z Was pisze o USG, badaniach takich czy owakich a ja kurcze w tej Norwegii to narazie dostalam skierowanie na badanie krwi...jedna babka dala mi je tylko na poziom hcg, a drugi lekarz wzial ode mnie to skierowanie i dopisal cukier i inne jakies...o USG moge zapomniec tu w Norwegii az do polowy ciazy, est tylko jedno na cala ciaze ehh;/ a badania ginekologiczne juz nie wspomne...

Przez to ze prawie nie mam tych objawow ciazowych to sie martwie co z ta moja dzidzia, przeciez oni w ogole jej nie sprawdzaja :( Za tydzien lece do PL i od razu zrobie caly szereg badan, ale poki co jak czytam Wasze posty to sie martwie, ze jeszcze nie mam tych badan zrobionych...
Zawsze byłam przekonana, że w innych krajach europejskich (szczególnie w Europie Zach. i Skandynawii) lecznictwo jest na wyższym poziomie. 3 USG to wg naszych lekarzy konieczne minimum. Badania krwi i moczu nie wykażą, czy dziecko się prawidłowo rozwija, czy nie ma jakiejś choroby, wady genetycznej. U mnie wyniki krwi były zawsze ok, a na USG (chyba w 5-6 m-cu) wyszło, że dziecko może przestać rosnąć. Gin, który robił to badanie, miał rację! Jeżeli na USG wyjdzie jakaś nieprawidłowość, to można podjąć jakieś kroki, żeby dziecko urodziło się zdrowe, przeżyło...
Co do samopoczucia, to dzisiaj się nie wyspałam. Było duszno, musiałam 3 razy chodzić do toalety. Na dodatek piersi mi się powiększyły i bolą tak, że nie mogłam spać na boku. Mój mąż, jak na mnie spojrzał, to powiedział, że wyglądam jak po zabiegu u "doktora cyckensztajna" (tak nazywamy chirurga plastycznego z programu Dr 90210)
 
hej kobitki co tam u was slychac? u mnie dzis znowu cieplutko, sloneczko ladnie swieci.
Mam pytanie czy wiedzie jakie powinno byc cisnienie u ciezarnej? takie jak zawsze u doroslego czy sie zmienia?
 
Ja też nie miałam, żadnych badań. A ja dziś ledwo wstałam a juz mi się chce spać. U nas dziś w nocy była burza z piorunami, ale przynajmnie trochę się ochłodziło.
Życzę wszystkim miłego dnia :)
 
missiiss1301 trzymam za ciebie kciuki, wszystko będzie ok. Ja mam podobne objawy, wczoraj zaczęłam plamić brązową krwią, zadzwoniłam do mojej lekarki i oprócz duphastonu 3x dziennie, który biorę już ponad tydzień (już raz poroniłam)mam brać no-spę też 3x dziennie -rozkurczowo. Lekarka kazała mi leżeć plackiem....no i leżę:-(.
JUtro jadę na USG i mam zrobic badanie bety i progesteronu.Strasznie mi smutno i boję się powtórki z listopada ale staram się myśleć mimo to pozytywnie. Mam nadzieję, że wytrwam do marca. POzdrawiam wszytkie dziewczyny;-)
 
madzia_27 i misiisis1301 trzymam za was kciuki. Więcej odpoczynku i wszystko będzie dobrze:)
Nie wiem czy wy tak macie, ale ja cały czas chodzę w białej bieliźnie, żeby ewentualnie jakieś plamienie wyłapać jak najszybciej. Na szczęscie nic się nie dzieje.
 
reklama
Do góry