reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Blueberry - byc moze to apap to tylko paracetamol, ja nie wiem skladu nie czytalam, czy jest z domieszka czegos czy tez nie. W kazdym razie mi lekarz powiedzial ze tylko i wylacznie paracetamol sam czysty, dlatego kupuje tabletki o takiej tez nazwie. Ale raczej staram sie z nich nie korzystac, tylko w skrajnych przypadkach.

Ehh dziewczyny Wy piszecie ze duchota, a u mnie deszcz pada i okropnie brzydko jest. Bylam dzis w tym norweskim Zusie sprawy zalatwic i poprostu zalamana wyszlam...Norwescy urzednicy wiedzieli mniej ode mnie na temat moich praw....Jak cos powiedzialam co mi sie nalezy to zrobili wielkie oczy ze oni nie wiedza co to jest, zagladneli w internet i szukali odpowiedzi...Wyszlam o 9 w domu wrocilam teraz dopiero i co? ;/ I dupa w sumie nic sie wiecej nie dowiedzialam...To chyba oni dowiedzieli sie ode mnie...Tragedia poprostu! Mam dosyc juz tego, jeszcze 8 dni do PL a ja nie wytrzymam tu sama zwariuje, wiec chyba jade w sobote lub poniedzialek....Chociaz nie moge opuszczac kraju na zwolnieniu, ale co mi tam...Jeszcze cos mnie zab ostatnio boli coraz mocniej wiec lepiej do PL jechac,,,
 
reklama
ej w ogole masakra co wam powiem.... dzisiaj z rana wstalam wsiadlam w pociag i 2 godziny jehalam do swojego domku rodzinnego i do lekarza poszlam... zbadala mniemoja kochana pani ginekolog i szok... :szok: mowi ze plamien nie powinno byc tak na poczatku mowila... wziela na samolocik mowi niby wszystko ok ale te brudy sa no to hop na usg dopochwowe... patrzy patrzy i sie dziwi a ja sie pytam i co jest tam cos nie tak????? a ona na to : hmmm no jedna rzecz mnie nie pokoi:szok: ja juz :szok: oczy z orbit mi wychodzily i w ogole.... a ona nagle usmiech i mowi popatrz sama: biją dwa serduszka!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::tak::-D a ja "o kutfa"
kosmos ale mowi jeszcze jak za dwa tygodnie pojdziesz do swojego ginekologa to niech to potwierdzi i widzialam dwa malutenkie ruszajae sie serduszka :-) i powiedziala ze to plamienie moze byc od tego ze dwie dzidzi sa bo szybko rosną i macica mis ie bardzo szybko powieksza ;-):tak: ale dala zwolnienie i mam odpoczywac nie szalec oczywiscie :-) jeju powiedziala ze z dzieciaczkami jest naprawde dobrze i nie ma nic niepokojacego na usg i szyjka tez ladna wiec ok :-D:tak:nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa i to jednojajowe na dodatek :-D powiedzialam tacie i sie ucieszyl nawet z wrazenia bo mama go juz wczesniej przygotowala do tego !!!!:-) a moj jak zadzwonil jak mu powiedzialam to zaniemowil i powiedzial ze zadzwoni jak ochlonie hahaha :-) ide sie polozyc kochane moje i dziekuje za wszystko !!!!!!!!! za otuche i kciuki :) to chyba przez te kciuki te blizniaki bo za mocno trzymsalyscie !!:-Dbuziaki
 
missiiss1301 GRATULACJE teraz leż bierz co trzeba i czekamy na pierwsze marcowe bliźniaki:-D:-D:-D:-D:-Dco do leków ja polecam i u nas lekarze generalnie dają duphaston zamiast luteiny droższy, ale lepiej się wchłania i co ważne małe tabletki się połyka co 8 godzin
madzia ty też kochana leż spokojnie będzie dobrze choć wierze, że łatwo nie jest sama to przeszłam, ale z każdym dniem bliżej do końca

ja też bym mogła cały czas spać bo jak śpię to nie mam mdłości i nie wymiotuje, ale dziś tylko 3 razy póki co:tak::tak::tak:

miłego popołudnia u nas parówa, ale fajnie mała cały dzień w ogrodzie:-):-):-)

dziś przyjeżdżają do nas znajomi też z terminem na marzec :tak::tak::tak:

zaproszę przyszłą mamę to naszego zacnego grona co wy na to???
 
missiiss1301 wielkie Gratulacje!!!! super niespodzianka :)
Ja nie mogę się doczekać wizyty u ginekologa wybieram się za tydzień :) mam nadzieję, że ujrzę swoją fasolkę :)
 
missiiss1301 wielkie gratulacje, jak to mój mąż mówi "jeden strzał a dwa gole"! musisz sobie suwaczek zmienić, bo tak przykro będzie jednej dzdzi się po nim przesuwać,
A co do bielizny gaba 82 nooo oczywiscie tylko jasna!!! też sprawę kontroluję na bieżąco, dziś na razie spokój:tak: wiec oby tak dalej
Ja właśnie kimałam;-) na Śląsku również upał nie do wytrzymania, ja jeszcze mieszkam w samym centrum miasta więc powietrze wręcz stoi.
NO nic dalej sobie leżę... pozdrawiam
 
GRATULACJE missiiss1301.

Ja jutro wybieram sie do ginekologa mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. dobrze sie czuje nic mnie nie boli az sie boje ze za spokojnie. pierwsza ciaze poronilam a w drugiej lezalam 6 razy w szpitalu. ale gdzies kiedys czytalam ze kazda ciaza jest inna.

u mnie pogoda straszna duszno i pochmurno na pewno bedzie padac pozniej.

pozdrawiam wszystkich
 
reklama
missiiss1301 nawet nie wiesz, jak się cieszę :Da co z Mazią?
ja dzisiaj o 1 w nocy miałam w objęciach muszlę
spać mi się chce strasznie ale syn ma to w nosie i tak mi się głowa kiwa przez cały dzień
 
Do góry