reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej dziewuszki nie stresujcie się tak, że nie czujecie dzidziolka.. może tak jest, że musi troszkę on od kopniaczków odpocząc:eek: Albo wybierzcie się do gina:tak:
Ja zaraz obejrzę z M dr House'a dopiero 4 odcinek pierwszego sezonu:-p a potem taniec z gwiazdami i teraz albo nigdy:tak::-)
Głodna jestem to jakąś kolacyjke musze wszamac:-D
Do jutra Kochane!
Aha! M mi kupil mój wymarzony telefonik wczoraj:tak::-) Jaką niespodziankę miałam, ah:tak::-D
 
reklama
dziewczyny a ten detektor to wygląda tak jak ten co mają nasi lekarze?:confused: bo mi lekarz ani razu nie umiał nim sprawdzić tętna, twierdząc że widocznie mam łożysko z przodu... ja myślałam że to w niczym nie przeszkadz... a jakbym sobie też kupiła? hmm
Podaję stronkę o detektorach z której będzie mój M zamawiał:
Detektory tętna płodu profesjonalne i do użytku domowego - VOLOS - sprzedaż urządzeń medycznych; sklep internetowy; sprzedaż hurtowa
 
Ona działaja na takiej samj zasadzie co te z USG bo chodzi o te fale dopplerowskie....któraś dziewczyna ma taki detektor , nie pamiętam która :-(i była zadowolona z niego
 
Witam Kobietki :-):-):-)
Jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka szczęsliwa. Byliśmy na tym USG i Ginuś bez zarzutów stewierdził ze PIEROŻEK :-D:-D:-D Także dziewczynka :-):-):-):-):-):-) Poza tym wyniki książkowe waży 431i i mierzy 22cm ach modelka z niej będzie ;-) Strasznie sie wierciła i ciężko aż było Ją zmierzyć.
A mój Mąż.... To był bezcenny widok banan od ucha do ucha i jeszcze poźniej mi powiedział że jak zobaczył serduszko to myślał, że jego serce Mu wyskoczy:-):-):-):-)

 
bo nasze chlopaki beda takie ze do rany przyloz haha :-D;-) ja moze sie po jutrze upewnie ze u mnie antek a jak nie to za dwa tygodnie dopiero 3 listopada :-)
gratulacje dzieczynki!!!

jej ale te deektory drogie:szok: na allegro sa za jakies 150...
 
detektor płodu ma chyba TABASIA, więc sie jej pytajcie :-)


no tak racja na dodatek przyjdzie drugie dziecko i bedziemy musieli w 3 spac w jednym pokoju tylko ze M to nie przeszkadza...on chce sobie kupic nowe auto...no ale zovaczymy w listopadzie idziemy pytac o kredyt na dom taki jakis malutki wiec jak dostaniemy to na wiosne sie budujemy i juz na jesien bedzie....tsn M tak twierdzi....

ojjj, Kochana, nie chcę Cię martwić, ale to tak wcale nie wygląda różowo, że przez lato się pobudujecie i wykończycie i wprowadzicie do gotowego :no:
my same pepiery załatwialiśmy prawie 8 miesięcy!!!! :szok: bo urzędy mają te swoje 30 dni na rozpatrzenie, więc się nie spieszą :eek: a jedno pozwolenie wymagało poprzedniego, więc nie da sie na skróty :no:
jeśli poważnie nad tym myslicie, to papiery czas załatwiać teraz, może do wiosny sie wyrobicie...
pogadaj z mężem- chociaż z tego co widzę, to on sie za bardzo nie kwapi (sorry) :zawstydzona/y:

Śniło mi się już 3 raz , że będę miała chłopczyka... ;-) jutro na USG się dowiem czy to prawda :-D (może) , ale pewnie na odwrót będzie i dziewczynka :-p:cool2: zobaczymy jak to będzie hihi :-)

niekoniecznie :-) mi sie kilka razy śniła dziewczynka i będzie dziewczynka :-)

Aaaaaaaaaaaa i jeszcze wiecie co mi sie stalo? Niedawno zjadlam czekolade (nieczesto mnie bierze na slodkie, ale dzis mialam straszna ochote) i poczulam dosyc mocne ruchy Malenstwa :-) Wiec odslonilam szlafrok i patrze na brzusio, a tam taka gulka sie zrobila i zaraz zniknela :szok::szok::szok: I tak dwa razy :tak: Czy to mozliwe, zebym juz tak mocno poczula i w dodatku zobaczyla mojego Lokatora??? Az sie poplakalam z wrazenia :laugh2: Poszlam obudzic meza, ale Dzidzius juz sie nie pokazal. Uparciuch ;-)

wow, to nieźle! moja też po słodkim wariuje, ale musze odczekać z pół godzinki, coby do niej cukier dotarł :-p

narazie siedze i czatuje z kazda minuta zeby cos poczuc :-D i krzycze: Dzidzior leniu kopaj mamusie no!!! ale cos sluchac nie chce:sorry:

hahaha, ja na odwrót! :-D gadam tylko: mała! daj mi chwilke spokoju!! :-p
bo czasem jak zacznie, to wysiedzieć nie mogę! :szok: :-D
a jak mi sie dziwnie przesunie w środku i zacznie uciskać na coś, to już zupełny odlot- aż mnie zgina.
ale! najlepsze jest, jak się przekręca- tak pooooowoooooli... :zawstydzona/y::-D

zaraz wybieramy się do znajomych, znów się nie wyśpię, heheh :-p
 
reklama
Witam Kobietki :-):-):-)
Jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka szczęsliwa. Byliśmy na tym USG i Ginuś bez zarzutów stewierdził ze PIEROŻEK :-D:-D:-D Także dziewczynka :-):-):-):-):-):-) Poza tym wyniki książkowe waży 431i i mierzy 22cm ach modelka z niej będzie ;-) Strasznie sie wierciła i ciężko aż było Ją zmierzyć.
A mój Mąż.... To był bezcenny widok banan od ucha do ucha i jeszcze poźniej mi powiedział że jak zobaczył serduszko to myślał, że jego serce Mu wyskoczy:-):-):-):-)
- gratuluje corenki!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry