reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie popołudniowo,
byłam na spencerku z M, a teraz chyba muszę poleżeć, bo za dużo się nachodziłam:-(
Eh jutro M idzie po moje wyniki, ciekawa jestem jakie wyszły...
Dobra idę zjeść zupke pomidorową i się położę,
do napisania brzuchatki

aaaa mi się częto śni moja Gabrysia, dzisiaj też i to takie fajne sny:-)
 
reklama
Agniesiak85 Hej!
Ja mam mastercooka, jedną elektryczną z piekarnikiem a drugą to jest płyta gazowa do zabudowy z tej samej firmy. na elektrycznej mam normalnie stopnie a na tym blacie gazowym tylko znaczki Więc nie pomogę

No trudno :-p A nawet nie mam do niej instrukcji :no:

marti8 aaaa mi się częto śni moja Gabrysia, dzisiaj też i to takie fajne sny

Co do snów, to moja Amelka nie śni mi się, ale za to mam jakieś dziwne koszmary...ostatnio śniła mi się moja przyjaciółka, że ktoś ją porwał czy cuś:eek:..Makabra:crazy: Nie wiem wgl o co chodziło w tym śnie..Ale wiem, że jej pomogłam jakoś..i udało jej się uciec.. :-D
 
zjadłam dwie miski zupy krem z dyni z grzankami czosnkowymi i już drugiego dania nie zmieściłam:-D:zawstydzona/y:

ale była pyszna, tak się bracholek postarał:-D
w ogóle kochany jest - znalazł dla dzidziola buciki i kurtkę Pumy, tylko czeka na potwierdzenie płci, bo jeden zestaw jest niebieski a drugi różowy:tak::tak:
 
Witam dziewczyny!
Porwałam sie dzis z motyką na słońce- mam kupe pudeł ubranek po Laurce i postanowiłam je posortować-rety co się dzieje w salonie!!!:rofl2: Masakra! Teraz wszystko leży na podłodze , mąż w pracy a mała podbiera ubranka dla swoich lal!! Ratunku :szok:
 
Z tymi ruchami to spokojnie!! Laurke czułam wyraźnie w 16 tygodniu a z tym maluszkiem to dopiero jakiś tydzień tak wyraźnie!!Do 22 tygodnia powinno wszystko się unormować!! Pozdrawiam i dużo spokoju dziewczyny :):-)
 
Witam dziewczyny!
Porwałam sie dzis z motyką na słońce- mam kupe pudeł ubranek po Laurce i postanowiłam je posortować-rety co się dzieje w salonie!!!:rofl2: Masakra! Teraz wszystko leży na podłodze , mąż w pracy a mała podbiera ubranka dla swoich lal!! Ratunku :szok:

widze ze jak u Ciebie bedzie corenka to bedzie moja imenniczka:)




ja mam dzis koszmrny dzien.....poklocilam sie z M bo chcial jechac do znajomych do ktorych ja za bardzo wole nie bo ta kolezanka tez ma syf i wtedy musze trzymac sebka na kolanach a on juz za bardzo tego nie chce a chodzic po podlodze i upadac w tym syfie gdzie oni chodza zimowymi butami to ja raczej dziekuje....no i o to poszlo.....nastepnie znalazlam ogloszenie o mieszkanie u nas na wsi na przeciwko i kosztuje 60 tys...za 58 m i to polecial do mamusi i juz mu cos nagadala i wybila mu to z glowy.... ja pierdziele co za rodzina....ale widze ze nie ja jedna mam por9blemy z M
 
reklama
aneczka2405 odezwij się jak tam na USG było
smile_move.gif
:-D;-)


Oby jutro moja dzidzia się nie wstydziła :-D to będę HAPPY :-D
yipi.gif

 
Do góry