reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hej Dziewuszki ;-)
Marzy mi sie pospac do poludnia, a tu 9 i sie budze.
Czarnuszka, to jakis koszmar normalnie :-( Wspolczuje. Tobie Mag007 tez. My przez chwile mieszkalismy ze znajomymi mojego M, pare miechow, zeby odlozyc na slub i czekalismy, az sie upatrzone mieszkanko do wynajecia zwolni. I powiem Wam jedno - MASAKRA :no: W wannie zawsze pelno klakow zostawionych, w kuchni syf. Raz, drugi, trzeci sprzatnelam, ale pozniej dalam sobie siana, bo nie bede bo obcych chlopach wszystkiego czyscic :wściekła/y:Mieslismy zmywarke, a i tak przewaznie wszystko w zlewie stalo, albo ja ja oproznialam i moj M zawsze krzyczal, ze znowu ja to robie.
Mag349, porozmawiaj z M. Z tego co piszesz, to dobry pomysl, tym bardziej, ze Twoj tatus bedzie Wam naprawde pomocny i bedzie Wam latwiej na pewno. My myslimy, zeby sciagnac ojca mojego M do pomocy na pare miesiecy jak ja wroce do pracy. I tez wiem (i mam nadzieje), ze nie bedzie sie do niczego wtracal.

Zaraz sie do sklepu zbieram, musze kupic cos na obiad. Tak myslalam o rosolku, a na drugie kotlet, ziemniaczki i mizeria :-p Typowy poski niedzielny obiadek :happy:

Aaaaaaaaaaaa i jeszcze wiecie co mi sie stalo? Niedawno zjadlam czekolade (nieczesto mnie bierze na slodkie, ale dzis mialam straszna ochote) i poczulam dosyc mocne ruchy Malenstwa :-) Wiec odslonilam szlafrok i patrze na brzusio, a tam taka gulka sie zrobila i zaraz zniknela :szok::szok::szok: I tak dwa razy :tak: Czy to mozliwe, zebym juz tak mocno poczula i w dodatku zobaczyla mojego Lokatora??? Az sie poplakalam z wrazenia :laugh2: Poszlam obudzic meza, ale Dzidzius juz sie nie pokazal. Uparciuch ;-)

Milego Dzionka Mamusie :-)
 
To musza byc ruchy!!! I w dodatku widac :-) Ale nam Malenstwo prezent zrobilo na polrocznice slubu :-D No mowie Wam jak mi podbrzusze falowalo, szok!
 
Tabasia fajny prezent na półrocznicę :-p

Właśnie skończyliśmy z Ł oglądać Dystrykt 9 czy jakoś tak :eek: szczerze nie przepadam za takimi filmami, ale ok :-)

Już po obiadku, mieliśmy ziemniaczki z masełkiem, no i skrzydełka z sosem pieczarkowym.. mniam mniam :tak::yes: :-D


No i całe popołudnie będę siedziała sama w domku.. :-(​
 
a mi sie tam dystrykt podobal :;-) jak dla mnie fajne efekty byly i terminator ostatnia czescie tez super byla w kinie bylam takze :-D

a mi dzisiaj moj m zrobil sniadanko do lozeczka 2 parowki wciagnelam :szok: szok normalnie bo zawsze jedna wchodzila i gora jeszcze pol a tu makabra i nadal glodna troche jestem :sorry: haha ... a dzidzius juz mnie dzisiaj nie obudzil i sie nie ruszal i znow sie martwie ehhh niedobry lobuziak...
ide z m na spacerekposzukac jakis kamyczkow krabowi do akwarium :-p
 
Co do filmów, to do tego dystryktu nie byłam zbytnio przekonana, ale później pod sam koniec, to aż się wzruszyłam jak ta mała krewetka pomogła temu Wikusowi.. ;-( hehe :-D Podobały mi się też oby dwie części transformersów, X-men - wolverine, no itp :-p Ale mój Ł dałby się pokroić za taki film, więc niestety zmuszona jestem :szok:
 
reklama
heja:-)
My z M od wczoraj w domku:tak: mama nas przywiozła. Byliśmy wczoraj u znajomej z kumplem M i tak mi sie biedactwo w nocy rozchorowało, że :szok: Za dużo wypili a mój bidulek nie przyzwyczajony do takiej ilości.. jemu wystarcza dwa piwka a tu takie procenty się laly. Normalnie bidulek teraz choruje, szkoda mi go:-( Nie chciał już więcej pic i potem kumpel z ta kolezanką juz sami ale wiecie jak to jest.. przesadził bidulek, eh.

Mam takie pytanie...Czy któraś z Was posiada kkuchenke Mastercook? Jest ona gazowa..piekarnik też gazowy..Tylko że zamiast stopnni przy gałce do piekarnika są cyferki..od 1-8... Nie wiem o co chodzi.. Zawsze ustawiam na 8 bo wiem, że szybko i fajnie coś się upiecze, ale pozostały zakres? Proszę o pomoc :-p
Hej!:-)
Ja mam mastercooka, jedną elektryczną z piekarnikiem a drugą to jest płyta gazowa do zabudowy z tej samej firmy. na elektrycznej mam normalnie stopnie a na tym blacie gazowym tylko znaczki:sorry: Więc nie pomogę:sorry:
 
Do góry