reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rybka, a na jakie badanie się zapisałaś?


na razie test PAPA i usg genetyczne wierze, że później tylko testy potrójne będą potrzebne i obejdzie się bez biopsji kosmówki czy amniopunkcji i ja za badania nic nie płaciłam i płacić nie będę

ja mam badania robione ze względu na wywiad i dlatego, że do dzisiaj lekarze nie wiedzą dlaczego straciłam 3 pierwsze ciąże mieliśmy wszystkie badania genetyczne bakteryjne nawet badanie czy nie jestem uczulona na spermę M u irydologa nawet byliśmy i nic nikt nic nie wie:baffled::baffled::baffled:

riterka co do poronień to najwięcej jest między 6 a 10 tygodniem, a najczęściej w 12 tyg podczas usg kobiety się dowiadują, że ciąż się nie rozwijała prawidłowo i, że dojdzie do poronienia ja z pierwszą ciążą do 14 tygodnia leżałam na podtrzymaniu i dzień po 14tyg się okazało, że serduszko nie bije:no::no::no:

ALE Z NAMI BĘDZIE DOBRZE wszystkie do marca no może niektóre do lutego wytrwają:-D:-D:-D

gaba co do samopoczucia to dziś tylko raz póki co wymiotowałam a mdłości lekko lżejsze niż wczoraj brzusio daje o sobie znać niestety
 
reklama
Dziewczyny, ja w zeszłym roku o tej porze też czekałam na
dzidzię. Jestem marcówką 2009. Życzę Wam duuużo zdrówka i dobrego samopoczucia. Fajne chwile was czekają :tak:
 
A jak dziś dziewczyny wasze samopoczucie? Bo u mnie gorąco :)
Ja na razie czuję się dobrze. Wieczorem jestem wprawdzie śpiąca, ale przypuszczam, że jest to związane z tym, że przestałam pić kawę. Cały dzień czułam się świetnie, tylko teraz trochę czuję brzuszek - takie napięcie i lekkie ukłucia (chyba w szyjce). Nie przejmuję się tym, ponieważ takie same odczucia miałam w poprzedniej ciąży. Juz nie mogę się doczekać piątku - idę na pierwsze USG:tak:
 
Witajcie mamuśki:-D
Ale u mnie duchota:baffled:Nie ma czym oddychac normalnie:no:
U mnie dziś oki tylko brzuszek coś mnie dziś bolał tak mocniej ale już przeszło. Zaraz pójde się połozyc i poczytac. Kupiłam sobie dziś gazetkę "Twoje Dziecko".Bardzo ją lubię kupowac (kupowałam nawet jak nie byłam w ciąży) bo jest wiele ciekawych artykułów, polecam:tak:Cycuchy u mnie dają znac, swędza i bolą i większe są! Nareszcie;-):-D
Ah! No i sikanie częste..:tak:
 
Ja chyba pójdę dopiero za 2 tygodnie. Państwowo to miałabym dopiero 17 sierpnia, a ja pójdę sobie po 26 lipca. To będzie juz 7 tydzień, jak myślicie będzie widać serduszko?
 
u mnie tez dzisiaj duchota brrrr i na dodatek zjadlam juz sloik ogorkow kiszonych z chlebem przez caly dzien mimo ze mnie mulic zczyna :-) masaka ale dobre bylo ;-):tak:
 
u mnie tez strasznie duszno a na deszczyk sie nie zapowiada. Czuje sie dobrze ale mam tak ogromny apertyt ze pod koniec dnia brzuch mam wielki jak bym juz byla w II trymestrze no ale coz fasolki glodzic nie bede ;-)
 
reklama
Do góry