reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Aneczka a masz zaznaczana opcje pod tym okienkiem co sie wpisuje tekst " pokaz twoja sygnature" bo tam trzeba to zaznaczyc i powinno hulać :):happy:

ja dziewcyzny zmykam spac juz bo cos mama swiruje i mam skurcze i mi na siedzaco nie wygodnie:zawstydzona/y::-(

a wiec do "zobaczenia" w tym jakze bardzo wyczekiwanym MARCU :) :rofl2::-D
Buzka!
 
Witajcie wieczorkiem!!
Ależ tu dziwnie, nie mogę się połapać:-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:...my również nadal w dwupaku;-);-), nieobecna cały dzień na forum, bo wizyty u rodziny:confused2::confused2::confused2:
a właśnie mąż umówił się z dzidzią, że wychodzi 19 marca po południu:-D:tak::tak::tak:mi pasuje jak najbardziej;-);-)
powoli Was nadrabiam...ale oczywiście nie pamiętam, co komu miałam napisać:-:)zawstydzona/y:wybaczcie:sorry::sorry:
 
Witam Kochane!!
Jak tutaj dziwnie hehe ;) widze że Moniśke i Izunie już coś bierze no i dobrze!!:)
My dzisiaj byliśmy cały dzien u moich rodziców. Najadłam sie jak świnka hehe Mama powiedziala że sie zmieniłam od ostatniego spotkania. Mam inną twarz i brzusio jest tak bardzo nisko. Ah zobaczymy kiedy Franuś zechce wyjść. teraz w sumie już mi chyba obojętne. Ale powiem wam kurcze wiem że to nie ten wątek ale wazyłam sie dzisiaj i przytyłam przez 3 tyg 3kg. Przekroczyłam magiczne 60 kg ojejku ;) Jak faaajnie ;) a Mały sie tak strasznie rozpycha dzisiaj. Nogami sie odpycha tak dziwnie i napiera troche na pachwine i na szyjke. Ja biore jeszcze Fenoterol ale mam wrażenie że juz nie działa eh Zobaczymy...
Madzia trzymam za Twojego Bartusia kciuki i życze zdrówka!!!! A Tobie wielu wielu sił!!
Rozpakowanym mamuśkom gratuluje!! :)
nadia i maborka juz sie dawno nie odzywały. Nadia mogła sie rozpakować bo już odstawiła leki. Ciekawa jestem jak tam Kruszynka Maborki. Mam nadzieje ze u nich wszystko OK
pisałam dzisiaj z Czarnuszką i dalej nei ma neta. Pisała że w nocy ją brzusio męczył ale wszystko nieregularne i cisza :)
Kochane spokojnej nocy!! Buziaki
 
no mnie nie było na bb od wczoraj troche kłótni z mamą D o głupie 20zł , których i tak nie dala i załatwianie tym podobnych spraw ,
u mnie nic sie nie dzieje maluch siedzi mocno w brzusiu nadal,
a jutro mam wizytę u gin i oczywiscie mam nadzieję że szyja zgładzona hehe :)
a teraz poczytam was

ps to nowe bb wcale mi sie nie podoba:( dziwnie jakoś
 
Ciekawe która bedzie pierwsza marcówka czy rzeczywiscie Aga czy Iza albo Monika ją wyprzedzą:D slijcie sms pod nr 7272 Nagroda czeka:p


Pragnienie tez mam cholerne dzisiaj!!

Ha ha bardzo zabawne ;DD Ja mam dalej skurcze ale nie urodze chyba jeszcze bo skurcze nieregularne są od 5 do 15 minut ;) Tylko kurcze ani leżeć ani siedzieć nie moge bo mnie boli ;|
 
Witam Brzusie :)
Ja dzisiaj skorzystałam z przepisu Fiołkowej (na rewelacyjny sernik) i wyobraźcie sobie, iż przekonałam się, że potrafię zepsuć każde ciasto heheh Galaretka która powinna być na wierzchu wskoczyła mi w środek heheh :D Smak wyborny aczkolwiek wygląd nieprzeciętny.
 
reklama
Do góry