reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

wyglad nie jest taki wazny :-D Moze za malo stezala galaretke dalas na ten sernik, co???

A tak w ogole to ja was podziwiam ze talenty kulinarne i za checi :-) Niektore z Was sa takie mlode stazem malzenskim i w ogoel mlode wiekiem, a macie takie umiejetnosci, ze ho, ho :-)
Ja generlanie robie po najmniejszej linii oporu, zwlaszcza tez ze M nigdy nie pochwali tego co zrobie wiec postanowilam sie nie wysilac bo po co.
Jasiowi smakuej wszystko co zrobie - dla niego warto sie troche wysilac, no ale dla M zdecydowanie nie:no:
Ciasta jak juz pieke to raczej takie z torebki :-D, obiady zwykle jednodaniowe i tyle.


Juz dawno mialam isc sie polozyc, ale zerkam tu czy cos sie u ktorej ruszylo :-p

No ale do polnocy sie wysiedze - DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak:
 
reklama
nie wiem czy mi czasem ten "czop" nie zaczal odchodzic.. tylko ze ma to raczej konsystencje kislu niz budyniu jak to wiekszosc okresla.. i juz sama nie wiem.. moze to tylko panika...:eek::eek:
moj wygladal jak kisiel. Taki troszke bardziej zbity.
Ja stawiam na Moniskabe:)
no to chyba jednak ja odpadne. Bo mi ustało :eek:
we trzy urodzą jutro :-D
no jak nasza forumowa "czarownica" powiedziala, to znaczy ze urodzimy jutro :-D:-D
o rany... ale emocje - niczym jakis wyscig sportowy :-D
Ja tez stawiam na MoniSkaBe :-) i trzymam kciuki oczywiscie :-) Mysle ze spokojnie bedzie marcowka, bo skoro do szpitala jescze nie pojechala to zanim dojedzie i zanim urodzi to na pewno bedzie po polnocy...
ehhh... szkoda tylko, ze u mnie poki co ustalo sie wszystko :eek:

Ha ha bardzo zabawne ;DD Ja mam dalej skurcze ale nie urodze chyba jeszcze bo skurcze nieregularne są od 5 do 15 minut ;) Tylko kurcze ani leżeć ani siedzieć nie moge bo mnie boli ;|

ehhh... poczekaj kochana jeszcze. Pewnie sie rozkreci. Trzymam kciuki :-)


a ja wlasnie kazalam sie mamie klasc spac, a Karolowi isc sie kapac i spac. Jakby co bede ich budzic.
Chociaz mam wrazenie, ze to jeszcze nie TO.
 
kingusia moze sksik jakiś ostrzejszy :p

hmm ciekawe ile sie rozpakuje w pierwszym tygodniu marca ... a zwłaszcza kto będzie pierwszą MARCÓWKĄ :))
 
reklama
ja tak was sobie podczytuje i widze ze u niektorych sie cos dzieje:tak:

ja sie wkurzam nieco dzis bo rano te skurcze zrobily mi nadzieje a tu nic, dzisiaj jakas niecierpliwa jestem i juz! chcialabym urodzic

wiec pewnie tak szybko nie urodze:eek: heh

jak pomysle ze czekaja mnie jeszcze takie dwa tygodnie np to mam dosc

ale moze jutro jak sie obudze to podejscie bedzie inne?! i tak jak koza radzi bede cieszyc sie tym nicnierobieniem:-D

wiec ja sie juz klade
dobranoc brzuszki ;-)
 
Do góry