reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

jeszcze nie rodze. Chyba :eek:

Witam,:-)

Moniska, ja bym jednak pojechała, mimo , że teraz nic się nie dzieje. A jak czujesz dziś ruchy? Tak jak wcześniej?
ruchy czulam caly czas ok. Teraz wieczorem jakby zmalały.
Ciekawe jak tam moniska?!?!?!:eek:

no ciekawe co z moniska????


no dziewczyny nie wiem, czy przypadkiem cos sie nie zaczyna u mnie dziac.
gdzies od 19 mam delikatne skurcze co 8-10 minut. Odczuwam to tak jakby mi lekko brzuszek sie stawial i bole jak na okres.
Gdzies kolo godziny 20 poszlam pod prysznic, ze niby jak to falszywy alarm to mi przejdzie po wodzie. I.. chyba nie przeszlo. Nadal skurczyki co okolo 10 minut. Ale czy ja wiem czy bolesne? jak na @. I sama sie zastanawiam czy to to, czy nie to.

Juz poinformowalam w domu, ze jakby nie ustaly i czas miedzy skurczami sie zmniejszał, to jedziemy.

poki co czekamy.
 
reklama
Witam wieczorną porą!
Ale dzisiaj nudny dzień dosłownie już nie wiem co mam ze sobą zrobić. Na szczęscie jutro poniedziałek a we wtorek szpital :-) Już sie nie moge doczekać, a jednocześnie mam lekką tremę. Pisałam do Effy odpowiedz na odpowiednim wątku.
 
kingusia mi tez dziś się chce ogromnie pić, nie wiem ile już wypiłam tej wody, a nogi mam jak balony
moniskabe wytrzymaj do 12:)
 
Ciekawe która bedzie pierwsza marcówka czy rzeczywiscie Aga czy Iza albo Monika ją wyprzedzą:D slijcie sms pod nr 7272 Nagroda czeka:p


Pragnienie tez mam cholerne dzisiaj!!
 
witam ponownie.. widze ze nie tlyko ja pije dzis jak smok hehe... juz po21... niecale 3 godzinki i mozemy rodzic...:rofl2::-D byle nie na raz...
mi sie jakos słabo zbiera... chyba...
nie wiem czy mi czasem ten "czop" nie zaczal odchodzic.. tylko ze ma to raczej konsystencje kislu niz budyniu jak to wiekszosc okresla.. i juz sama nie wiem.. moze to tylko panika...:eek::eek:
 
reklama
Do góry