reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam Brzusie :)
Ja dzisiaj skorzystałam z przepisu Fiołkowej (na rewelacyjny sernik) i wyobraźcie sobie, iż przekonałam się, że potrafię zepsuć każde ciasto heheh Galaretka która powinna być na wierzchu wskoczyła mi w środek heheh :D Smak wyborny aczkolwiek wygląd nieprzeciętny.
Nie martw się;-) Jak ja robiłam pierwszy raz, to chciałam zrobić dwukolorową galaretkę, wylałam pierwszą i patrzę...a jej nie ma:-D Chyba dlatego, że położyłam na ser truskawki i one porobiły dziury, przez które galaretka ściekła na sam dół. Na szczęście druga została na wierzchu, więc ciasto wyglądało następująco: galaretka, spód, ser, truskawki, galaretka:-D

A mnie się w nowym forum podoba to, że można sobie zaznaczyć kwadracik cytujący komu się chce odpisać i potem się nie zapomina:tak:
 
Ach ... dochodzę do wniosku, że jakoś nie bardzo mi się śpieszy na porodówkę. Może dlatego, ze mam jeszcze pare spraw do załatwienia. Jutro idę na badania układu krzepliwości ... później na konsultacje do anestezjologa - i mam zielone światło do znieczulenia ZO.
 
Ach ... dochodzę do wniosku, że jakoś nie bardzo mi się śpieszy na porodówkę. Może dlatego, ze mam jeszcze pare spraw do załatwienia. Jutro idę na badania układu krzepliwości ... później na konsultacje do anestezjologa - i mam zielone światło do znieczulenia ZO.
hmm... a to kazali Ci robic dodatkowe badania do ZZO?
ja jak dzwonilam do szpitala sie dowiedziec to nic mi nie kazali robic dodatkowo.
 
Nie martw się;-) Jak ja robiłam pierwszy raz, to chciałam zrobić dwukolorową galaretkę, wylałam pierwszą i patrzę...a jej nie ma:-D Chyba dlatego, że położyłam na ser truskawki i one porobiły dziury, przez które galaretka ściekła na sam dół. Na szczęście druga została na wierzchu, więc ciasto wyglądało następująco: galaretka, spód, ser, truskawki, galaretka:-D

A mnie się w nowym forum podoba to, że można sobie zaznaczyć kwadracik cytujący komu się chce odpisać i potem się nie zapomina:tak:

Dziękuję za zrozumienie i pocieszenie :) aaa i za przepis ! Pomimo dzikiej kolejności mój M szczęśliwy hehhe
 
mozna bylo hehe juz nie pamietam jak sie nazywala ta "opcja" ale mozna bylo cytowac kilka osob na raz :-D
A to ja tępa jestem:zawstydzona/y:
Albo to forum jest dla mnie łatwiejsze w obsłudze;-)

Żegnam się i idę spać, bo jakoś mi brzuch mocno twardnieje.
Dzisiejsze ktg wykazało dwa pokaźne skurcze, których nie czułam, to zaczęłam czuć teraz:-p
 
reklama
Do góry