reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
we trzy urodzą jutro :-D

a propos czopa...mam ochote na budyń hahahah :laugh2::laugh2::laugh2:

mnie też dzis pragnienie goni, co chwila piję wodę i zaraz do kibelka...cos czuję ze w nocy będę częstym gościem w WC :confused2:
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak sie wkleja tego cholernego suwaczka bo juz nie mam sił. Tyle razy próbowałam i nic. Trzeba być zalogowanym na tej stronie na której stwarzamy suwaczka? Bo jak ja próbuje wkleić to wuskakuje mi Invalid File
 
o rany... ale emocje - niczym jakis wyscig sportowy :-D
Ja tez stawiam na MoniSkaBe :-) i trzymam kciuki oczywiscie :-) Mysle ze spokojnie bedzie marcowka, bo skoro do szpitala jescze nie pojechala to zanim dojedzie i zanim urodzi to na pewno bedzie po polnocy...

gaba - czemu nei chcesz 8 marca urodzic???? ja bym chciala - niech ma sobei Adas urodziny i mama swieto jedncozesnie :-)


Teraz chyab jzu pojde spac. Choc powiem Wam ze lepiej mi sie siedzi niz lezy...
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak sie wkleja tego cholernego suwaczka bo juz nie mam sił. Tyle razy próbowałam i nic. Trzeba być zalogowanym na tej stronie na której stwarzamy suwaczka? Bo jak ja próbuje wkleić to wuskakuje mi Invalid File
W swoim profilu, w ustawieniach musisz wejść w "Edytuj sygnaturę" i tam wkleić BB code, który utworzy Ci się po zrobieniu suwaczka.
 
aneczka nie musisz sie logowac tlyko jak sobie go utworzysz to bierzesz ten 1 link to tam jest do skopiowania i go kopiujesz i wklejasz go w rubryce "edycja sygnatury" i dajesz podglad i jak widac to dajesz zapisz i juz
 
reklama
Do góry