reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Jeju co sie to dzieje, juz tyle rozpakowanych :) Dziewczynki wpadłam na momencik bo przecież co się zabiore za czytanie albo pisanie to ten mały diabeł sie budzi. Ale pamietam o Was i obiecuje ze jak tylko znajde chwile spokoju to wróce. Kurcze no tesknie za tym forum i chwilami kiedy mogłam zagladac co chwile :/
A tymczasem gratuluję wszystkim rozpakowanym i pozdrowionka dla tych które jeszcze czekaja- wykorzystajcie czas kiedy mozecie sie ponudzic heh
 
mój J właśnie mnie zapytał czy dzis rodzę :-D ja mu na to że sie nie zanosi ale jak chce to ożemy się pokochać...na co on...to poczekajmy do jutra...i poszedł sobie po piwo haha:sorry:
Jutro to go chyba namówię na lekki sexik...w końcu nie jest powiedziane że od razu zaczne po nim rodzić, ale może cos się ruszy :-)


no dzięki koza u mnie weekendy zawsze nudne hehehe :D Czekamy na Twój opis porodu!!! :-D
 
Agniesiak85 trzymam kciuki za jutrzejsze cc :tak: no i oczywiście czekamy na wieści

No i z mojego pakowania nici :wściekła/y: naszykowałam wszystkie rzeczy dla mnie i niuni do szpitala, popatrzałam na to wszystko i na torbe i do jasnej ciasnej nie mam pojęcia jak to upchnąć :sorry: tak mnie zmęczyło to kombinowanie że dałam se spokój, wszystko ładnie leży naszykowane a upcham to jutro ;-) najwyżej kilka rzeczy w reklamówke wrzuce.
Na dzisiaj się żegnam kochane bo mała się wierci, bok mi wypycha :tak: spokojnej nocki.
 
No ja też ide sie położyć i odpoczywać.. Będę sobie dalej skurcze liczyć ;) Może zajrze w nocy jakbym znów miała na bezsenność cierpieć.. Tymczasem dobranoc brzuchatki! :)
 
reklama
no i nikt???? niemozliwe :-D Jutro sie okaze jak ktoras SMSa przesle ze jednak urodzila dzis - zauwazcie jaka mala dzis aktywnosc na forum - nie wierze ze zadna nie rodzi ;-)

koza i Kasaii - tak to niestety jest ze potem czasu na forum ebdzie bardzo malo, ale wpadajcie jak najczesciej i piszcie jak sobei dajecie rade :-) Kasaii - mysle ze dla Twojego synka to trudne musialo byc ta kilkudniowa rozlaka... i jeszcze w urodziny... Choc pewnie az takie jswiadomsoci moze nie mial ze to akurat urodziny. No ale zanim sie przyzwyczai do swojego prezentu urodzinowego to troche czasu minie...
Moj Jas nib ystarszy od Twojego synka, n oale tez sie boej i tego rozstania i tego co bedzie pozniej...

Milego wieczoru zycze :-)
 
Do góry