reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja też w życiu nie byłam i raczej nie pójdę. Nie podoba mi się odcień opalenizny po solarium. Też jestem blada, ale taka wolę;-)

No to witam w klubie...nigdy też nie zaliczyłam solarium i pewnie nie zaliczę...za to po wakacjach (podróży poślubnej) w czerwcu do tej pory mam opaleniznę - wprawdzie coraz bledsza ale wciąż widać różnicę:tak::tak::tak::tak: solarium się więc nie umywa:-p:-p zresztą na pierwszej wizycie gin mnie objechała, że brzuch w ciąży opaliłam.....a to było tuż przed zajściem:laugh2::laugh2::laugh2:

GRATULACJE DLA ROZPAKOWANYCH MAMUŚ:tak::tak::tak::tak:, bo jeszcze nie zdążyłam weekendowym mamusiom ich złożyć:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ech, no i trzeba się zbierać robić obiadek zanim mąż wróci z pracy....a wciąż was nie nadrobiłam:-:)-:)-(miejcie litość:-p:-p:-p
 
reklama
ja tez uważam, że należy zaufać swojemu instynktowi. Bo skoro dzidzia super przybiera to po co ją budzić na karmienie :sorry: Olo ssał 4 minuty - cyc był flakowaty po 4 min - i przybierał w tempie ekstremalnym - więc jak mi przesypiał karmienie to miałam to gdzieś bo wiedziałam, że nic mu złego się nie dzieje (gorzej z moimi cyckami - bo po dłuższej przerwie pękały :eek:)

ale jakby mi maluszek nie przybierał, albo właśnie był wcześniakiem i się nie budził by zjeść to bym chyba wsadzała cyca przez sen :tak:
 
Dzien doberek.
Tak pozno bo od rana pojechalam po posiew i niby wszystko ok prócz leukocytów 15-20 wpw wiec nie ciekawie. POjechalam do ginki bo ten brzuch mnie tak boli i zbadała rozwarcie jest na 1 palec ale nic pozatym. Powiedziala ze dlatego mnie tak boli bo szyjka sie szykuje. No ok to czekam. Zrobili mi KTG nie umialy zlapac tetna bo jedna mi szukala przy pepku a moja gin przyszla i znalała zaraz nad koscią lonowa...wiec gdzie moje dziecko ma głowe:eek:??
:
ja chyba jutro pojde do gina, niby nie mojego, ale chyba jak cos sie dzieje, to powinni mnie przyjac prawda?
bo nie wiem co mam teraz robic. Juz troche chodze z tym rozwarciem, czop odszedl. Brzusio pobolewa, a dzidzia sie rusza jak oszalala.
Lepiej pojde, zeby potem nie zalowac.
MonkSkaBe co to k............ za firma, przecież masz prawo wystawić negatyw jak nie jesteś zadowolona z zakupu, kontaktu ze sprzedającym i tp. Bardzo dobrze im napisałaś, może facet się opanuje i przestanie Cię straszyć sądem. Skąd się tacy ludzie biorą:wściekła/y:

A ja dzisiaj jak zwykle miałam ciężka noc, ciągle mi było gorąco i nie mogłam spać. Rano byłam na badaniach i na USG. Dziewczyny nie uwierzycie mój synek wazy już 4023 g, :szok:jest po prostu wielki,a gdzie jeszcze do końca. Lekarz nic nie mówił powiedział tylko ze jest duży i że wszystko jest w porządku, a ja tak strasznie się boje, jak ja urodzę takiego wielkoluda.:-(
no to patrzcie co mi odpisał.
Jeszcze teraz wyszlam na samolubna krowe, ktora patrzy tylko na czubek wlasnego nosa :-D:-D:-D:-D
"Proszę szanownej Pani, napewno Pani niegroże. Twierdzi Pani że musiała czekać 2 miesiące, ale informowałem Panią żę na łóżeczko jest długi czas oczekiwania i winny temu jest producent, przecież informowałem że może Pani odstąpić od transakcji dużo wcześniej niż po 2 miesiącach. Co do meili, proszę niezapominac o tym żę nie jest Pani jedynym kupującym, siedząc przed komputerem niewidzi Pani kolejki, ale w skrzynce nie mam tylko jedno Pani maila tylko kilkase innych również które czekają na odpowiedź. Ponadto mówi Pani że musiała Pani się upominać o zwrot pieniędzy, napisałem maila że pieniążki napewno zostaną zwrócone i zostały, ale tutaj Pani myśli że tylko Pani coś odemnie kupiła i pomine wszystkich innych. Starałem się każdego zadowolić, ale widzę że Pani zawsze musi być obsłużona pierwsza. Mimo tego że na samej górze aukcji proszę o zapoznanie się z regulaminem, tego również Pani nieuczyniła. Tam znajdują się wszystkie informacje co i jak się odbywa. Co do przewoźnika, tak mógłbym zmienić przewoźnika, ale proszę pomyśleć również o tym żę między firmami podpisywane są kontrakty, a za zerwanie takiej umowy są niebotyczne koszty. O tym że pominołem kilka osób aby dostała Pani łóżeczko też Pani zapomniała, widzę że dostrzega Pani tylko i wyłącznie minusy, a to że ktoś dokłada wszelkich starań omija Panią szerokim łókiem. Sądze iż wystawionym komentarzem chciała nam Pani poprostu dopiec, w takiej sytuacji oczywiście rozumiem że pozytyw nie jest odpowiednm komentarzem, ale negatywa wystawia się w ostateczności, kiedy naprawdę ktoś usiłował/uje Panią oszukać lub całkowicie "ma gdzieś" problemy z transakcji, pieniądze dostał i tyle. Po takiej transakcji można stwierdzić że nie jest Pani osobą kompropisową i kiedy ktoś popełni błąd, mimo tego że usiłuje go naprawić Pani woli mu poprost dołożyć."

Laska nie strasz mnie, bo moj niunio tez mial byc duzy.
burza- rzeczywiście kawał synka. Ale może to jakaś pomyłka -USG często kłamią. Moją koleżankę też tak straszyli, a mała ważyła mniej!!! Na pewno będzie dobrze!!

ja tez mam takiego stresa.
tylko ja sie o wadze dowiem przy porodzie pewnie. Bo mnie gin nie chce juz usg zrobic :eek:
 
Dziewczyny musze sie Wam wyżalić:no: wlasnie sie dowiedzialam ze najprawdopodobniej bede miala cesarkę:no::szok: wskazaniem jest moja krótkowzroczność, jestem załamana bo wogole nie brałam cesarki pod uwage i bardzo chcialam rodzic naturalnie:-( okulistka zbadała mi oczy i mówi ze z siatkówką wszystko jest w porzadku tylko ze mam za wysoka krótkowzroczność (-5,5) i podczas parcia MOŻE mi sie odkleic. Od reki wypisala mi wskazanie do cesarki a mi poprostu opadły ręce. Odrazu umowilam sie jeszcze do jednej okulistki i ide do niej w czwartek, chce sprawdzić czy powie mi to samo. A moja gin mowi ze jak mam takie zaswiadczenie to napewno zrobia mi cesarke bo dzisiaj nikt nie bedzie ryzykowal biegania po sadach jakby coś sie stalo!!!
Jestem poprostu przybita ta wiadomościa i boje sie cesarskiego ciecia - przeciez to normalna operacja:szok:
 
Witam wsa dziewczyny:)
moniskabe też mnie ostatnio bolą piersi, zwłaszcza sutki, jak na początku ciąży
burza no synuś spory, ale pewnie jak jeszcze trochę urośnie to będziesz miałą cesarkę
justy ja do tej pory się zastanawiam czy wolałabym mieć cesarkę czy rodzić SN, no ale bęsdę miała SN bo nie mam rzadnych wskazań do cesarki
 
Dziewczyny musze sie Wam wyżalić:no: wlasnie sie dowiedzialam ze najprawdopodobniej bede miala cesarkę:no::szok: wskazaniem jest moja krótkowzroczność, jestem załamana bo wogole nie brałam cesarki pod uwage i bardzo chcialam rodzic naturalnie:-( okulistka zbadała mi oczy i mówi ze z siatkówką wszystko jest w porzadku tylko ze mam za wysoka krótkowzroczność (-5,5) i podczas parcia MOŻE mi sie odkleic. Od reki wypisala mi wskazanie do cesarki a mi poprostu opadły ręce. Odrazu umowilam sie jeszcze do jednej okulistki i ide do niej w czwartek, chce sprawdzić czy powie mi to samo. A moja gin mowi ze jak mam takie zaswiadczenie to napewno zrobia mi cesarke bo dzisiaj nikt nie bedzie ryzykowal biegania po sadach jakby coś sie stalo!!!
Jestem poprostu przybita ta wiadomościa i boje sie cesarskiego ciecia - przeciez to normalna operacja:szok:

Kochana nie martw się na zapas dobrze będzie, przecież okulista wie co dla Ciebie będzie lepsze, jeśli jest jakieś ryzyko to ja bym już wolała CC. Przynajmniej nie będziesz się stresować, że coś Ci się stanie. A po CC napewno do siebie dojdziesz, może dłużej niż po SN, ale na pewno.
MoniSkaBe k....... szkoda słów na takiego fagasa, nie wiem co on sobie wyobraża. Napisz mu że masz prawo wystawić taki komentarz jaki Ci się podoba i że to on nie ma prawa Cię straszyć sądem. Przecież możesz być nie zadowolona z ich usług.K................ co za idiota:wściekła/y:.
 
Cześć kochane:-)

A ja dzisiaj jak zwykle miałam ciężka noc, ciągle mi było gorąco i nie mogłam spać. Rano byłam na badaniach i na USG. Dziewczyny nie uwierzycie mój synek wazy już 4023 g, :szok:jest po prostu wielki,a gdzie jeszcze do końca. Lekarz nic nie mówił powiedział tylko ze jest duży i że wszystko jest w porządku, a ja tak strasznie się boje, jak ja urodzę takiego wielkoluda.:-(

Burza, usg często się mylą i trochę zawyżają, ale chyba waga ponad 4 kg jest wskazaniem do CC. Ale to moze jeszcze lekarz zadecyduje przed porodem.

Kiedy ta zgaga się skończy - ciąża bez zgagi byłaby o wiele piękniejsza...:eek:

)

Mam to samo wrażenie....ale opatentowałam sposób na zgagę - nie można przestawać jeść:-D:-D Jak tylko cos przeżuwam to zgaga mija...jak skoncze jesc to znowu się pojawia:eek::-D

Dziewczyny musze sie Wam wyżalić:no: wlasnie sie dowiedzialam ze najprawdopodobniej bede miala cesarkę:no::szok: wskazaniem jest moja krótkowzroczność, jestem załamana bo wogole nie brałam cesarki pod uwage i bardzo chcialam rodzic naturalnie:-( okulistka zbadała mi oczy i mówi ze z siatkówką wszystko jest w porzadku tylko ze mam za wysoka krótkowzroczność (-5,5) i podczas parcia MOŻE mi sie odkleic. Od reki wypisala mi wskazanie do cesarki a mi poprostu opadły ręce. Odrazu umowilam sie jeszcze do jednej okulistki i ide do niej w czwartek, chce sprawdzić czy powie mi to samo. A moja gin mowi ze jak mam takie zaswiadczenie to napewno zrobia mi cesarke bo dzisiaj nikt nie bedzie ryzykowal biegania po sadach jakby coś sie stalo!!!
Jestem poprostu przybita ta wiadomościa i boje sie cesarskiego ciecia - przeciez to normalna operacja:szok:


Justy, poradz sie jeszcze jednego okulisty, ale wiesz...nie ma co ryzykowac. I witaj w gronie przerażonych cesarką!!:tak: Ja tez bede miala i tez sie potwornie boję....szczególnie ze wczoraj na youtubie sie naogladałam:szok:
 
Laska nie strasz mnie, bo moj niunio tez mial byc duzy.


ja tez mam takiego stresa.
tylko ja sie o wadze dowiem przy porodzie pewnie. Bo mnie gin nie chce juz usg zrobic :eek:

Kochan ale chyba powinien Ci zrobić przed samym porodem jak pojedziesz juz do szpitala, u mnie w szpitalu przynajmniej tak jest. Bo sprawdzają jeszcze czy dziecko jest na pewno dobrze ułożone i jaka jest jego waga.
 
burza dzieki za słowa otuchy, musi być dobrze ale mam jakies dziwne schizy w zwiazku z cesarką:eek:
Narazie lece do szkoły rodzenia, dzis zwiedzamy porodówkę.
Pozdrawiam Was
 
reklama
ja paznokietki obciełam takimi mini cążkami i to nawet w szpitalu jeszcze..ale nie pytalam sie nikogo ani nie radzilam w tej kwestii..po prostu:sorry:
 
Do góry