reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hej kochane,
ale miałam noc... Ola nie chciała w ogóle spać, nie płakała na szczęście, ale była taka towarzyska, że szok...
a specjalnie wczoraj wieczorem nie dawałam jej spać, żeby w nocy pospała i tyle z tego wyszło...

dziś po południu przychodzi do nas położna.
czego mam się spodziewać?????
chyba troche dom ogarnę, żeby nie pomyslała, że Ola ma jakąś fleję za matkę...

aaaa, wiecie co? :D
w poniedziałek przed wizytą ogoliłam się TAM i taka dumna z siebie byłam, hoho ;P
dopiero teraz widzę, jak pięknie mi wyszło hahaha ;P dziwne, że lekarze ze śmiechu nie padli ;P
Ionka daj znac jak po wizycie? Sama jestem ciekawa co sprawdzaja te polozne. Wiem, ze zagladaja czy tam na dole wszystko ok :-D:-D:-D
A Olenka faktycznie towarzyska :-)
Jejku, moze jak juz sie Alexik urodzi, to odwiedze kiedys Limerick i pojdziemy na spacer z naszymi pociechami ;-)
A gole sie do lusterka i powiem, ze nawet mi to wychodzi :-)

Moniskabe dobrze mu napisalas! Ja juz bym go olala po tym co odpisal, niech sie buja!!!!!!!!!!!!! :crazy: Naskoczyc Ci moze baran!!!

Burza ponad 4kg? :szok: No sporawy, ale czesto te usg klamia, mi na jednym wyszlo 2kg, a za dwa dni mialam kolejne i wyszlo 1,5kg. Moze nie bedzie tak zle ;-)

Ja juz mam nowe roletki, rosol nastawiony, ide sprzatac. A tak mi sie nie chce :eek::eek::eek:
Jutro mam wizyte w szpitalu... Centymetr krawiecki, mocz i cisnienie :nerd:

Biedna Izka, tak ja mecza :no:
 
kamikaa a jak Cię znowu wezmą bóle i skurcze to do tego samego szpitala jedziesz??? Bo może jak tam ten doktorek znowu będzie chciał Cie zatrzymać do 40tyg...to może lepiej zmienić szpital??? a odnośnie ciąży latem - to się ciesz że Cie ominęła...wtedy dopiero miałabys dość...Moja siostra w lecie brzucha miała...szybko się męczyła w upały, przysznic to chyba z 5razy dziennie, puchła itd.
ja tam się cieszę że mnie ominęły upały:tak::tak::tak:


Cześć kochane:-)
Tak czytałam wiadomość od Izulqi i tak mi jej szkoda, biedna tak strasznie się męczy, kurcze mogli by jej coś podac albo przeciąc. Trzymam z nia kciuki zeby jak najszybciej skończyly się te męczarnie.

MonkSkaBe co to k............ za firma, przecież masz prawo wystawić negatyw jak nie jesteś zadowolona z zakupu, kontaktu ze sprzedającym i tp. Bardzo dobrze im napisałaś, może facet się opanuje i przestanie Cię straszyć sądem. Skąd się tacy ludzie biorą:wściekła/y:

A ja dzisiaj jak zwykle miałam ciężka noc, ciągle mi było gorąco i nie mogłam spać. Rano byłam na badaniach i na USG. Dziewczyny nie uwierzycie mój synek wazy już 4023 g, :szok:jest po prostu wielki,a gdzie jeszcze do końca. Lekarz nic nie mówił powiedział tylko ze jest duży i że wszystko jest w porządku, a ja tak strasznie się boje, jak ja urodzę takiego wielkoluda.:-(

uuuuu niezły kolosek...to ja już się nie martwię o mojego :-D mój to może z 3500już waży :-p


justy83 współczuję cesarki ... ja mam wadę -2 i zapytałam gina czy robić takie badanie wzroku...powiedział ze nie koniecznie ale przejść się mogę...no i się zastanawiam...bo i tak boję się sama z mieszkania wychodzić :sorry:
 
A ja wlasnie sie ucieszyłam!!!
Zadzonił Pan ze sklepu ze mebelki dla Hanki przyszły:-D:-D WRESZCIE!!! 4 tyg ponad czekaliśmy!!

Mąż tylko jak mu powiedziałam, zeby po pracy jechal odebrac, to powiedział, że nie odbierze póki nie obiecam, że nie bede pomagać pod groźbą kary przywiązania do łóżka:sorry::-p Obiecałam!! Ale zobaczę, czy mi sie uda wytrwac w obietnicy:-p:-p
 
No i finito:-Dobiad jest, 3 pranie się robi, w domu błysk....no i git bo na więcej już niemam ochoty:eek: od rana mnie okropnie boli brzuch po lewej stronie w okolicy żebra,normalnie nie wiem co się dzieje,tak jakby coś mi tam uciskało,ledwo chodzę przez to...martwie się:eek:
 
Kochan ale chyba powinien Ci zrobić przed samym porodem jak pojedziesz juz do szpitala, u mnie w szpitalu przynajmniej tak jest. Bo sprawdzają jeszcze czy dziecko jest na pewno dobrze ułożone i jaka jest jego waga.
tylko ja nie bede rodzic w szpitalu gdzie przyjmuje moj lekarz. Tak szczerze to nawet nie wiem, gdzie on przyjmuje.
Na pewno powiem juz na IP, zeby mi zrobili USG.
Moniskabe dobrze mu napisalas! Ja juz bym go olala po tym co odpisal, niech sie buja!!!!!!!!!!!!! :crazy: Naskoczyc Ci moze baran!!!
nawet nie zamierzam odpisywac. Szkoda nerwow.
Moja mama jak przeczytala to zaczela sie smiac. Z barana.
ja mam wadę -2.75 i lekarz pow ze smialo moge rodzic naturalnie tylko musze mocno zamknac oczy podczas parcia
hmm.. moj lekarz powiedzial rowniez , ze jak chce to moge isc do okulisty.
ja mam -1,75.
 
A ja wlasnie sie ucieszyłam!!!
Zadzonił Pan ze sklepu ze mebelki dla Hanki przyszły:-D:-D WRESZCIE!!! 4 tyg ponad czekaliśmy!!

Mąż tylko jak mu powiedziałam, zeby po pracy jechal odebrac, to powiedział, że nie odbierze póki nie obiecam, że nie bede pomagać pod groźbą kary przywiązania do łóżka:sorry::-p Obiecałam!! Ale zobaczę, czy mi sie uda wytrwac w obietnicy:-p:-p
przywiązanie do łóżka? :-D pod warunkiem że za pomocą kajdanek hihih:laugh2::laugh2:

No i finito:-Dobiad jest, 3 pranie się robi, w domu błysk....no i git bo na więcej już niemam ochoty:eek: od rana mnie okropnie boli brzuch po lewej stronie w okolicy żebra,normalnie nie wiem co się dzieje,tak jakby coś mi tam uciskało,ledwo chodzę przez to...martwie się:eek:

Ania pewnie Kubuś Ci tam nóżkę schował...mi tak Mikołaj robi ale po prawej stronie...po lewej jest jego poopcia:laugh2:
 
My obcinaliśmy nożyczkami tymi dla niemowląt, jak się urodził miał długaśne, lecz położna powiedziała nam abyśmy obcięli po powrocie do domu, mąż pierwszy obcinał, a były takie mięciutkie :)
 
reklama
moj tez ma chyba pupcie po lewej, bo wypycha mi sie taka wielka gula czasami :-D
a najfajniej wyglada jak wypchnie tyleczek po lewej, zaprze sie nozkami po drugiej stronie brzucha i na wysokosci pepka mam plaskie , tak jakby mi brzuch zelazkiem przeprasowali :-D
 
Do góry