reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Mycha - cos slyszalam ze karta ciazy musi byc zalozona do 10 tygodnia ciazy (wlacznie) to wtedy sie becikowe dostanie. Ale nie rozumiem jak to beda sprawdzac - bedzie ja trzeba pokazac??? Gdzie??? o ile dobrze pamietam to becikowe na synka moj M zalatwial w MOPSie.. a jakby sie tak zgubila to co? :confused::confused::confused:

zmiany w becikowym i macierzyńskim od 2009 roku - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl

tu jest o tym becikowym i zmianach


Tak czytam te zmiany w becikowym i wylookałam, że przysługuje nam 22 tyg urlopu w 20010 roku?? qrcze dzieki temu prawie do marca 2011 roku zostane z Maleństwem na macierzynskim i lecąc po urlopie jaki mi przysługuje:tak: suuuuuuuuuuuuuperrrrr
 
Witam w poniedzialkowy poranek:-) Nie było mnie 3 dni, a tu tyle postów...:szok:
Witam wszystkie marcówki!!!!!
Od ok 2 tygodni czytam wasz wątek i pragnę się dołączyc. Po 8 latach starań nareszcie jestem w 9 tygodniu, mam nadzieję że zostanę z wami aż do porodu.
pozdrawiam
Myślałam, że będę tutaj z najdłuższym stażem staranek. Gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy:tak:
 
Nie pamiętam już, która z Was pytała o golenie przed cc. Ja przygotowałam się do porodu siłami natury - wydepilowałam sobie cały dół Veetem, mimo to przy przyjęciu do szpitala pielęgniarka zrobiła "poprawkę" i ogoliła mi brzuch - od pępka w dół. Nieprzyjemne uczucie, ponieważ skrobała mnie jakąś starodawną maszynką do golenia (żyletka w metalowej obsadce).
 
hej, ale naskrobałyście w weekend!!!:szok::-D
Ja jakoś nie mialam czasu zajrzeć, ale u mnie bez zmian czyli wszystko dobrze:tak::-D W sobotę byliśmy na weselu, ale ja się chyba na takie imprezy nie nadaję.....zmęczona, śpiąca....jakoś brak mi było ochoty do zabawy!:baffled:

Witam nowe marcóweczki!! Justyna gratuluję zajścia w ciązy i mocno trzymam kciuki, zeby się udało!! Zresztą na pewno będzie dobrze!!!

A co do golenia przed porodem.....u mnie w szpitalu nic takiego nie robili......:baffled:Ale słyszałam ze w niektórych szpitalach są takie zwyczaje....:baffled:
 
witam w poniedzialkowy ranek :) jak sie czujecie mamusie??;-);-)



co do golenia przed porodem... u nas nie gola no chyba ze cesarka... ja bylam przygotowywana do cesarki w ostatniej chwili bo w szpitalu okazalo sie ze maly wypial sie pupa na wszystkich ;-);-) i innego wyjscia nie bylo... pielegniarka ogolila mi brzuch przed zabiegiem a sama uzywalam Veeta...;-);-)
 
Witajcie poniedziałkowo:tak:
Dziś, jutro i pojutrze mam wolne, także z Wami troszke posiedzę:tak:
M poszedł własnie do babci (mieszka w mieszkaniu obok) i bedzie malował jej pokój:tak:
To ja pytałam o golenie przed porodem..;-)
 
a ja mam pytanie co do sochej skory...
tez tak macie ze strasznie przesusza wam sie skora??? u mnie to szczegolnie plecy i ramiona...
jak sobie z tym radzicie?? moze mozecie polecic jakis dobry kremik ???;-);-);-)
 
a ja mam pytanie co do sochej skory...
tez tak macie ze strasznie przesusza wam sie skora??? u mnie to szczegolnie plecy i ramiona...
jak sobie z tym radzicie?? moze mozecie polecic jakis dobry kremik ???;-);-);-)
Mi się Kochana nie przesusza więc nie pomogę:-(
Chyba jestesmy tylko we dwie tutaj;-) Jak się czujesz?
 
reklama
a mi sie przesusza jak cholera ale to przez moja skore bo zawsze tak mialam przez swoja chorobe glupia... nie wiem jakos z leksza to olewam bo mam dosc przez 3 lata smarowania sie kilka razy dziennie teraz jak sie uda to smaruje sie poprostu garnierem albo moja mascia niemiecka na podraznienia skory:tak: boje sie tylko tych rozstepow ale pocieszam sie ze moja mama nie miala po 4 ciazach to moze mi tez sie upiecze :-p
 
Do góry