reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Becia, cieszę się że dzidziuś zdrowy! Lecz się szybko z tego przeziębienia!

Moni - mam nadzieję że po krwiaku już nie ma śladu. Ach jak Ci zadroszczę że Maluszka jutro zobaczysz! A ja jeszcze 2 tyg musze poczekać... Chyba że pójdę wcześniej?

Powiedzcie mi, zarejestrowałam się w przychodni szpitalnej z ciążą na początku 5tego tyg. Ale nie mam jeszcze karty ciążowej, jak pójdę do gina za 2 tyg to będzie już 10tyg i 2 dni... nie za późno na to becikowe??? wystarczy wpis z przychodni że byłam i dbałam o ciążę już wcześniej?
 
reklama
Powiedzcie mi, zarejestrowałam się w przychodni szpitalnej z ciążą na początku 5tego tyg. Ale nie mam jeszcze karty ciążowej, jak pójdę do gina za 2 tyg to będzie już 10tyg i 2 dni... nie za późno na to becikowe??? wystarczy wpis z przychodni że byłam i dbałam o ciążę już wcześniej?


ja to się nie znam i słyszałam, że chcą becikowe zlikwidować lub ograniczyć, ale na mojej karcie ciąży gin. nie pisał 7 tydzień 3 dzień, tylko po prostu 7 tydzień
u ciebie pewnie napisze 10 tydzień i wszystko będzie ok
pzdr
 
hmm.. znawca nie jestem, ale w tym przypadku negatywne testy i opinia lekarki bylyby dla mnie wiarygodne i raczej ciaze wykluczylabym :sorry2:
 
ja sie wybieram do lekarza w 11 tygodniu doopiero :confused: Ciekawe czy uzna fakt, ze bylam u innego (mam zdjecie USG na dowod i tam jest data) i to byl wtedy 7 tydzien:confused:
 
z tego co wiem po 1 listopada i tak lekarz będzie musiał jakieś specjalne papiery potwierdzające prowadzenie ciąży wypełnić więc spokojnie;-)
poza tym jak zagadacie na pewno napisze wcześniejszą datę:tak::tak::tak:
 
Dziewczyny a wiecie jak jest z farbowaniem włosów w ciąży?? Qrcze średnio musze farbować co 3mce i już powinnam sie wybrać do fryzjera!! Ale może dla dobra naszej dziecinki przeczekam 1 miesiąc by w ciązy tylko z 2 razy zafarbować ..bo farbnąć się muszę:/

ja jak bylam w pierwszej ciazy i bylam u mojego gina w PL to powiedzial mi ze najlepiej jest fajbowac wlosy po 1 trymestrze... podobno najbezpieczniej dla maluszka... od wielu osob to slyszalam ale kazdy ma swoja teorie...;-);-) ja wolalam nie farbowac wogole wlosow w czasie ciazy;-);-) teraz w planach mialam pasemka ale musze je odstawic na POZNIEJ:-)

Witam wszystkie marcówki!!!!!
Od ok 2 tygodni czytam wasz wątek i pragnę się dołączyc. Po 8 latach starań nareszcie jestem w 9 tygodniu, mam nadzieję że zostanę z wami aż do porodu.
pozdrawiam

witam nowa mamusie i gratuluje serdecznie bo 8 lat to naprawde sporo czasu :);-) zycze spokojnych 9 miesiecy;-);-)

Witam przyszłe Mamuśki:)
Miesiąc po ślubie dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami:)
Jestem w 7 tygodniu:-) termin na 28 marca:shocked2: co najlepsze to będzie 5 Baran w rodzinie mojego męża...:cool2:

Pozdrawiam

witam no coraz wiecej marcoweczek ;-);-) gartuluje:tak::tak:

Dziewczyny, podskoczyła mi gorączka, strasznie boli mnie brzuch. Mój lekarz nie odbiera, moja mama zaraz przyjedzie i zabiera mnie do szpitala. :-:)-( Bardzo się boję o naszą dzidzie, oby nic jej się nie stało. :-( Jak narazie jestem dobrej myśli. Mąż zwolnił się z pracy, spotkamy się w szpitalu.
Boże, chyba zaraz oszaleję ze strachu. :-(

Becia ciesze sie ze juz wszytsko wporzadku....kuruj sie i odpoczywaj
pozdrawiam
 
witam serdecznie wieczorowa pora ;-);-)

cos mam dzis leniwy dzien... taka zmeczona jestem i okropnie bola mnie piersi... czy wy tez tak macie...??? pytam bo nie mialam tak przy pierwszej ciazy... pod koniec dnia to sa strasznie gorace i bardzo bola kiedy sie klade.... czy to normalne???:-:)-( troche sie tym martwie:-(
 
rudzia789 ja też tak czasem mam, mam wrażenie że piersi juz nagle robią się coraz większe i też tak bolą... musimy się troszkę jeszcze nacierpieć ;-)


A kysz a kysz wszytskim chorobom! Dziewczyny wracać mi tu do zdrowia!!!!:tak:
 
reklama
rudzia789 ja też tak czasem mam, mam wrażenie że piersi juz nagle robią się coraz większe i też tak bolą... musimy się troszkę jeszcze nacierpieć ;-)


A kysz a kysz wszytskim chorobom! Dziewczyny wracać mi tu do zdrowia!!!!:tak:

no wlasnie nie wiedzialm czy to normalne bo w pierwszej ciazy piersi zaczely mi rosnac tuz pod koniec ciazy ....
dziekuje mycha;-);-) jestem spokojniejsza
 
Do góry