reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzień dobry! :-)
echhh, zaraz do pracy idę... coś mi dziś z nosa leci i jakos tak się niewyraźnie czuję, mam nadzieję, że mnie nie rozłoży :no:
missiiss- to się nazywa talent! :tak:
 
reklama
jak kiedys bedziecie chcialy to piszcie spokonie do mnie ja chetnie zrobie. nie mam dzidzia ale tak mnie to wciagnelo ze szok :szok:;-) dzisiaj sukienke bede robila dla dziewczynki a no i juz mam jedno zamowienie u kolezanek z ciazy po poronieniu to robie jej komplecik :tak:
 
może to jakieś plamienie przed @ nie martw się, na pewno niedługo do Ciebie zawita:tak:a wiesz że stres też wpływa na okres więc się nie stresuj i myśl pozytywnie:tak:
 
Mississ fajnie, ze nas odwiedzilas :-)
Sliczne te kompleciki.
Marti ojjj sprawy notarialne kosztuja... :dry:

A ja jak zwykle M wyprawilam do pracy, ale dzis piatek wiec konczy o 13 :-) Pozniej pojedziemy na miasto po komode, wczoraj tylko ogladalismy...
No i chyba zaraz sie jeszcze poloze, jakos ostatnio tak mam, ze wstaje z M, siedze na necie, jem sniadanko, a pozniej znow do wyrka :-D
Chociaz chcialabym posprzatac dzis lazienke i sypialnie, wiec powrot do lozka jest niewskazany, bo obudze sie o 12 i nic nie zrobie.
Nocka super, raz na siku :szok: Jakas nowosc :-D Ale jak wstaje do lazienki, to dopada mnie wilczy glod, ale jestem silna, bo nie chce podjadac.
 
marti staram sie nie denerwowac ale w sumie tak mamna 11 lutego zamowiana wizyte ze jak @ nie przyjdzie do mnie to ja wywolamy i pozniej clo i clexane i do dziela a tak to jak to przychodzi to mi burzy moje plany bo nie wiem co to jest i w ogole... jakby tego czegos nie bylo to bym czekala spokojnie sobie do tego 11tego a wiecie ze ja nerwowa jestem :sorry2: no nic dzisiaj troche posprzatm w domku i moze sie rozkreci ale wczoraj na nia to nie zadzialalo ...
 
witam po długiej nieobecności mississ (śliczne te twoje szydełkowe rzeczy:tak: ) no i czarnuszkę:-D (dobrze, ze masz już neta)

ccaroline - super, ze malutka już taka duża

ja pokłócona z M, znaczy nie oddzywam się
wczoraj o 8 zdzwonili po niego Niemcy z firmy, w której robi komputery i wyszedł z nimi na piwo na godzinę:dry:

taa, tylko, że była 20.00 jak wychodził, a o 00.30 już straciłam cierpliwość i zadzwoniłam po niego z pytaniem, czy wraca do domu przez Berlin

- był po 5 minutach:wściekła/y::wściekła/y:

a ja durna przez te hormony, rozryczałam się i jeszcze mu nagadałam
i w ogóle nie mogłam spać, bo dostałam skurczy i brzuch mi twardniał

wyszedł rano, a jak wstałam miałam zakupy zrobione i herbatę - a niech spada na bambus, nie dam się przekupić:dry::dry::dry:
 
witam po długiej nieobecności mississ (śliczne te twoje szydełkowe rzeczy:tak: ) no i czarnuszkę:-D (dobrze, ze masz już neta)

ccaroline - super, ze malutka już taka duża

ja pokłócona z M, znaczy nie oddzywam się
wczoraj o 8 zdzwonili po niego Niemcy z firmy, w której robi komputery i wyszedł z nimi na piwo na godzinę:dry:

taa, tylko, że była 20.00 jak wychodził, a o 00.30 już straciłam cierpliwość i zadzwoniłam po niego z pytaniem, czy wraca do domu przez Berlin

- był po 5 minutach:wściekła/y::wściekła/y:

a ja durna przez te hormony, rozryczałam się i jeszcze mu nagadałam
i w ogóle nie mogłam spać, bo dostałam skurczy i brzuch mi twardniał

wyszedł rano, a jak wstałam miałam zakupy zrobione i herbatę - a niech spada na bambus, nie dam się przekupić:dry::dry::dry:
Przynajmniej zrozumiał,że przegiął i chce się podlizać;-)
 
missiiss- fajnie, że sie odezwałas :tak:, a ciuszki prześliczne :tak:
czarnuszka- na reszcie znowu z nami :-)

A ja wstałam, trochę poczytałam książkę, potem Was i nie wiem co dalej robić. Przecież nie bedę leżeć całego dnia bo już mi się nudzi:-(.
Chyba wezmę się za porządki
 
reklama
no dosc dlugo tutaj nie bylam ale juz niedlugo bede codziennie jak bedziecie pokazywac fotki swoich rozowiutkich kluseczek :-);-) w ogole tak patrze na wasze brzuszki t taaaaki wielkie juz sa.... a moj tez by juz taki wielki bylll a tym czasem jest duzy po antosiu i ma wiele rozstepow a dzidzia niet :-(
jeszcze to glupi eplamienie nie wiem o co chodzi... niedlugo si ewykoncze z tych nerwow jeszcze mam urlop dwa tygodnie to juz calkiem ...
 
Do góry