reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

missiiss - wszystko bedzie dobrze zobaczysz , trochę odpoczniesz, przygotujesz organizm i niedlugo my bedziemy podziwiac twoje maleństwo. A teraz zero stresu :tak:.
 
reklama
Witam :) dzisiaj laba, do zrobienia codzienne sprawy :p czyli sprzątanie i gotowanie.

W nocy nie wstawałam ani razu do toalety :szok: za to mąż chodził kilka razy, zatruł się czymś, albo zaraził grypą żołądkową, w pracy kilka osób miało, mam nadzieję, że na mnie to nie przejdzie!!

Dzisiaj na obiad zrobię racuchy drożdżowe i zupkę szczawiową, a na deser sernik z galaretek i serków :)

missiiss Prześliczne są Twoje robótki :) może wystaw na allegro na pewno ktoś się skusi! A jak cenowo??


Miłego dnia życzę!
 
Witajcie:-):-)

Wszamam sobie śniadanko-paróweczki, poczytuje was i ogladam Majkę:-)

Już prawie weekend...w sumie dla mnie to żadna różnica:sorry2: ale za to mężulek bedzie w weeknd to sobie znowu na zakupach poszalejemy:-D wczoraj wylicytowalam 5 czapeczek za 20 zł:cool2: oczywiscie róż i biel dominuje:dry:

A dzis zaczynam pranie:baffled: nie wiem czy sie cieszyc czy nie bo pranie samo sie zrobi szkoda ze samo sie nie wyprasuje:sorry2: no cóż...

Ionka a czemu nie pierzesz wszytkiego np sukieneczek??:confused:

Co do nacięcia krocza to są różne opinie...niby nie robią tego rutynowo ale przeważnie pierwiastkom tną:-( Chociaz znam wyjątki którym udało się uchronic krocze :tak:lecz nie zawsze jest tyle personelu przy porodzie zeby połozna Wam masowała krocze...a z dwojga złego wole żeby mi nacięli niz mam pęknąć w 4 strony świata:baffled:
 
to ja chyba 3:-)
dzisiaj jedziemy podpisać umowe przedwstępna kupna mieszkania, i się stresuję jakoś, zwłaszcza że będziemy musieli wpłacić 20 tysięcy zadatku, no i wtedy juz maszyna rusza i nie ma odwrotu, kurcze najbardziej przeraża mnie te wszystkie opłaty notarialne, bo strasznie dużo hajsu trzeba im dać, masakra:szok:
stresa mam niezłego.....


Ja też to niedawno przerabiałam:confused:Dzisiaj podpisywaliśmy ostateczny akt notarialny i wyszło 8.000zł :szok:plus oczywiście druga część prowizji dla pośrednika 3.000zł:szok:
A bałam się jak cho...bo jechałam z rozwarciem a mam leżeć:no: Naszczęście nie zaczęłam rodzić:-D;-)i jestem teraz w domku:happy2:
 
Mi chyba odbiło.Zamiast leżeć i wypoczywać to:pomyłam gary,zamiotłam i umyłam podłoge...a jakby mi było mało to odśnieżyłam schody i drużkę w ogródku.Jeszcze o praniu myślałam ale płynu nie mam:dry:Ogródek wygląda jak z baśni,pięknie tak biało..ale co zrobić z taką ilością śniegu?Pokruszyłam ciasto dla ptaków i nasypałam na dróżkę,może zjedzą nim im zasypie.Szkoda mi ich,bo na pewno ptakom ciężko w taką pogodę.
 
Wogóle to witam was dziewczynki:-)
czarnuszka fajnie,że wróciłaś mam nadzieje,że się oszczędzasz:-p
mississ super te czapeczki szczególnie ta dla dziewczynki:-)
Ja dziś w nocy znowu miałam przeboje z brzuchem...co się budziłam to miała twardy:-(
Dziwne,że podczas snu tak mi się dzieje...a najlepsze jest to,że jak byłam podpisać dzisiaj umowę to brzuch tylko raz mi zrobił się twardy:szok:
Niewiem co się dzieje,że takie problemy mam w nocy...
 
ja pokłócona z M, znaczy nie oddzywam się
wczoraj o 8 zdzwonili po niego Niemcy z firmy, w której robi komputery i wyszedł z nimi na piwo na godzinę:dry:

taa, tylko, że była 20.00 jak wychodził, a o 00.30 już straciłam cierpliwość i zadzwoniłam po niego z pytaniem, czy wraca do domu przez Berlin

- był po 5 minutach:wściekła/y::wściekła/y:

a ja durna przez te hormony, rozryczałam się i jeszcze mu nagadałam
i w ogóle nie mogłam spać, bo dostałam skurczy i brzuch mi twardniał

wyszedł rano, a jak wstałam miałam zakupy zrobione i herbatę - a niech spada na bambus, nie dam się przekupić:dry::dry::dry:

Eee ja bym sie dala przekupić :tak: Mój M jak podpadnie, to też pozniej chodzi jak w zegarku, bo mu glupio, a jeszcze bardziej mu glupio jak tak od razu mu wybaczam :-) Jeszcze nie zlapal mnie na tym, ze ja to bezczelnie wykorzystuje, ale to pewnie kwestia czasu :cool2:

A tak od siebie to się pochwale, ze ja juz od jakiegos czasu nie wstaje w nocy na siku :happy2: moze to przez to, ze cwicze ostro miesnie kegla :confused: na szkole rodzenia nam zalecili, wiec trenuje :tak:
 
Mi chyba odbiło.Zamiast leżeć i wypoczywać to:pomyłam gary,zamiotłam i umyłam podłoge...a jakby mi było mało to odśnieżyłam schody i drużkę w ogródku.Jeszcze o praniu myślałam ale płynu nie mam:dry:Ogródek wygląda jak z baśni,pięknie tak biało..ale co zrobić z taką ilością śniegu?Pokruszyłam ciasto dla ptaków i nasypałam na dróżkę,może zjedzą nim im zasypie.Szkoda mi ich,bo na pewno ptakom ciężko w taką pogodę.

Ty tak nie szalej:cool2:;-) Masz leki na skurcze więc dużo odpoczywaj i się nie przemęczaj:tak:
 
reklama
Witajcie!
M pojechał na egzamin i będzie dopiero pod wieczór..
Wczoraj mnie dopadl taki ból brzucha, czy nie wiem co to było.. zbladłam przy robieniu kolacji i aż mi ręcę się trzęsły i słabo mi było..musiałam do łazienki iśc na kupkę:sorry2: Ale to było okropne.. nie wiem czy to skurcz czy kto tam wie co:-D Najważniejsze, że przeszło.. ale się wystraszyłam ciut bo myślałam, że rodzic zaczynam:-D
Czarnuszka witaj! :) SUper, że masz już neta:)
Caroline- duża dziewczynka się szykuje? :) DObrze, że wszystko w porządeczku :)
Missiiss- wspaniałe dzieła:) Masz talent kobitko:) A z tym plamieniem to ja bym sie do gin przeszła bo to różnie może byc. Lepiej zawsze wsio posprawdzac;-):tak:
czy te które z was chodzą państwowo do gina to miały robione choć jedno usg??? Bo ja chodze od początku i ani razu mi nie robili, tylko sama muszę płacić i chodzić prywatnie na usg :wściekła/y::wściekła/y:
Ja panstwowo chodzę i miałam już 5 usg;-):-)
 
Do góry