reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

oooooo kurna:szok:pierwsza jestem:szok: zrobiłam dla M śniadanko ( jak za starych czasów:-D) a teraz sama jem i standardowo spać mi się nie chce:baffled:w zasadzie to już od 5 nie spie a położyłam się o 2,ja już się chyba na Dzidziusia przestawiam:szok:
 
reklama
druga sie melduje :-D
Witam ranne ptaszki :-)

ja rowniez sie przestawiam chyba na nocne wstawanie, bo jak wstalam siku w nocy o 3,30 to usnelam dopiero kolo 5 rano. A o 6.30 wstac, bo Karol do pracy.

strasznie mi sie nie chce, jak patrze na pogode i ten wiatr, ale pojade z mama kupic sobie koszule do karmienia i klapki i moze szlafrok.
Nawet Karol mnie namawia , zeby juz jechac i zalatwic. Dociera do niego ze jutro koncze 33 tydzien..
 
To i ja się witam porannie.Właśnie przyjęłam zestaw tabsów(jak ja współczuję wszystkim na podobnym zestawie).Luteina do ssania jest obrzydliwa i najchętniej bym czymś popiła ale pewnie nie można:-(
Nie wiem jak was,ale nas to zasypało.Śniegu jak Antarktydzie.Pod oknem mamy zaspe,bo właścicielka odśnieżała balkony nad nami i cały śnieg zalega u nas...a okno mamy na równi z ziemią bo to prawie piwnica.Odkąd tu mieszkamy nic w ogródku nie zrobili,co oznacza,że te tony śniegu czekają mojego M do sprzątnięcia jeśli nie chcemy się podtopić na odwilż...:dry:
 
to ja chyba 3:-)
dzisiaj jedziemy podpisać umowe przedwstępna kupna mieszkania, i się stresuję jakoś, zwłaszcza że będziemy musieli wpłacić 20 tysięcy zadatku, no i wtedy juz maszyna rusza i nie ma odwrotu, kurcze najbardziej przeraża mnie te wszystkie opłaty notarialne, bo strasznie dużo hajsu trzeba im dać, masakra:szok:
stresa mam niezłego.....
 
hej laseczki ;-)

ja tak sprawdzam was cojakis czas czy tam mi si ektoras przypadkiem nie rozpakowala jeszcze za szybko ;-)

ja w ogole nie iwem co mi sie dzieje... w 26 dc zaczalm plamic i juz 2 dzien sie nie rozkreca na @ a wolalabym go sama dostac niz znow wywolywac... owu nie mialam od porodu :zawstydzona/y::-( moze dzisiaj sie rozkreci...


a jeszcze , robie ruciki i czapeczki na szydelku jakby ktoras chciala to pisac na priva tu macie fotki przykladowe ;-)

marti suer ze mieszkanko kupujecie :tak:
 
mississ- a może to plamienie to @, przecież nie musi być obita:tak:
drucikowe ubranka są śliczne, gdybym nie miała aż tyle ich już to bym się skusiła:tak:
 
hej laseczki ;-)

ja tak sprawdzam was cojakis czas czy tam mi si ektoras przypadkiem nie rozpakowala jeszcze za szybko ;-)

ja w ogole nie iwem co mi sie dzieje... w 26 dc zaczalm plamic i juz 2 dzien sie nie rozkreca na @ a wolalabym go sama dostac niz znow wywolywac... owu nie mialam od porodu :zawstydzona/y::-( moze dzisiaj sie rozkreci...


a jeszcze , robie ruciki i czapeczki na szydelku jakby ktoras chciala to pisac na priva tu macie fotki przykladowe ;-)

marti suer ze mieszkanko kupujecie :tak:
O kurcze,dziewczyno to się nazywa talent!Piękne i na pewno pracochłonne.Ja niestety do porodu się nie dowiem co pod sercem noszę,więc nie mogę nic zamówić...a szkoda bo czapeczka z kwiatkiem jest słodka.
 
reklama
marti to sa plamienia bardzo skape :baffled: juz nawet nie krwawienie bardzo skape a plamienia kawa z mlekiem tak czekam juz od przed wczoraj czy sie rozkreci ale nie :no::-( moze dzisiaj sie jeszcze ruszy... bo jakby to byl @ to ja ide do doktorka on mi przepisuje clo i clexane i jazda z koksem a tak to ja juz nie wiem co to moze byc mam nadzieje ze nie jakis niedobor hormonow

i napewno to nie owulka bo nic na usg w poniedzialek sie nie szykowalo...

kurcze zaczynam sie martwic , nawet testa zrobilam ale w ciazy nie jestem ..
 
Do góry