reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja od ladnych paru lat cierpie na migreny.Tylko ze u mnie glownie na wiosne lub jesien lub jak bardzo silny stres przechodze.I mnie tez nic prawie nie pomaga.W Polsce doktorka zapisywala mi ketonal bo malo sie nie wykanczalam.Nieraz bylo tak ze ja plakalam z bolu a moj syn ze ja placze.A wymioty to tez czesto sie pojawialy.
 
reklama
Możesz mleko i musli? Mnie nie pozwolili słodkiego mleka, ani żadnych gotowych musli :no:. Z owocami tez ostrożnie :-(.

blueberry ja nie mam ostrej cukrzycy....jakoś na granicy....Gin nawet mi nie kazał do diabetologa iść, ani robić pomiarów glukometrem....mam poprostu odstawić słodycze, produkty mączne, słodkie owoce i warzywa, i nie jesć smażonego...a mleko - nic nie mówił, ale i tak zawsze rozcieńczam mleko wodą, musli to mam takie bez owoców - tzn płatki razowe z wiórkami kokosa i jabłek - ale tych wiórek jest i tak licho w tych płatkach :-D
 
Ja od ladnych paru lat cierpie na migreny.Tylko ze u mnie glownie na wiosne lub jesien lub jak bardzo silny stres przechodze.I mnie tez nic prawie nie pomaga.W Polsce doktorka zapisywala mi ketonal bo malo sie nie wykanczalam.Nieraz bylo tak ze ja plakalam z bolu a moj syn ze ja placze.A wymioty to tez czesto sie pojawialy.
Dzięki za odpowiedź.Chyba zostaje poszukać tabletek na migrenowe bóle głowy i zobaczymy czy pomogą choć trochę.
 
blueberry ja nie mam ostrej cukrzycy....jakoś na granicy....Gin nawet mi nie kazał do diabetologa iść, ani robić pomiarów glukometrem....mam poprostu odstawić słodycze, produkty mączne, słodkie owoce i warzywa, i nie jesć smażonego...a mleko - nic nie mówił, ale i tak zawsze rozcieńczam mleko wodą, musli to mam takie bez owoców - tzn płatki razowe z wiórkami kokosa i jabłek - ale tych wiórek jest i tak licho w tych płatkach :-D
Kurczę, ja też miałam wynik na granicy... i co? wylądowałam na insulinie :confused:
 
Mnie się też zdarzają takie silne bóle głowy z wymiotami (ostatnio na szczęście ich nie mam). Próbowałam leki przeciwmigrenowe, ale nie pomagały :no:. Z leków przeciwbólowych chyba najbardziej mi pomagał Nurofen Forte Migrenol i czasem gorąca kąpiel (chodzi o to, żeby się rozszerzyły naczynia krwionośne i więcej krwi dopłynęło do mózgu).
 
Witam sie porannie:tak:normalnie w szoku jestem że tak wcześnie się zwlekłam z łózka,ale pewnie zaraz spowrotem tam wróce:-D dzisiaj ide do gina ale tylko po zwolnienie.Współczuje cukrzycowym Mamusiom...normalnie nie wyobrażam sobie teraz czegoś odmawiać,a wy jesteście do tego zmuszone Bidulki:no:
 
Cześć Mamuśki.
Widzę,że Izula wybrała się do szpitala.Całe szczęście bo tam będzie pod opieką a i może ten jej ...:wściekła/y:...się zastanowi co odwala.
Ja dzisiaj mam wizytę,pewnie dostanę termin na usg i ktg....a jakbym głupia się nie odezwała ostatnio to dzisiaj by mi robili..Położna chciała mnie zapisać a ja do niej(debilka jak nic ze mnie)że lekarz nic nie mówił...:baffled:No to nie zapisała...
Poza tym muszę wspomnieć,że wczoraj napisała do mnie znajoma położna z mojego szpitala i....mój M będzie przy porodzie za darmo:-DNic się nie płaci a fartuch mu dadzą.Od razu zapytałam co zabrać do szpitala i okazało się,że mydło z dozownikiem nie potrzebnie kupiłam bo mają swoje.Kazała zabrać oliwkę ale nie...zgadnijcie jakie odradziła bo uczula???:tak:Oczywiście Johnsona.
 
Ja specjalnie wybrałam taki szpital gdzie poród rodzinny jest bezpłatny:tak:bo kurcze niby dlaczego mam płacić parę stówek za coś co prawnie i tak mi się należy nieodpłatnie:tak:
 
reklama
Witam się czwartkowo!

Wczoraj mnie nie było, bo mialam tak zakręcony dzien, ze nawet do kompa nie mialam kiedy usiasc, tylko poczte sprawdzilam i tyle.
Sprzedalismy auto, a drugie jak na złosc nam nawaliło, wiec zostalismy bez auta i tu zaczely sie schody..:) jak sie człowiek przyzwyczai do czterech kólek o potem jest kiepsciutko hehe jak trzeba zapychac na nogacjh, albo wsiasc w autobus :) no ale jakos dalismy rade, mysle ze do soboty naprawia nam autko:tak:
Nocka super, uv mnie dzisiaj jakas burza sniezna, wieje jak cholera i sypie:szok:nie chce mi sie z domu wychodzic a trzeba cos na obiadf kupic..:)

Mcgosia z ósemkami to ja mialam przezyc ze hoho...jedna osemka sie pchała,
niestety nie miala miejsxa i napierala na wszystkie zebvy, bol nie do zniesienia, w koncu poszlam do chirurga ktory usunal mi ją ( normalnie rozcial dziaslo, wyrwal zeba i zaszyl) to przez 3 dni po scianach z boilu chodzilam, masakra.....nikomu nie zycze...a druga opsemka wyrosła spróchniała i tez trzeba bylo ja usuwac...nie wiem po co te osemki rosna jak zazwyczaj sie je usuwa, a bólu tyle narobią ze :szok:

Iza brak mi słów...wspołczuje sytuacji, nie wiem co poiwiedziec, chyba to przemilcze..trzymaj sie jakos bidulko :***

My mieszkamy na 3 pietrze, tez mnie przeraza wizja targania wózka...ale musze jakos dac sobie rade..:tak:

Tyle naskrobalyscie wczorjw, ze połowy zapomnialam...:zawstydzona/y:

Dzis przyjada ciuszki ktore zamow3ilam na all, juz nie moge sie doczekac:tak:
ide nadrobic resztke watków :)
miłegho dzionka
 
Do góry