reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Aha zapomnialam o najwazniejszym, byłam wczoraj u gina, z małą wszydtko w porzaadeczku, cały czas główką w dół i raczej sie juz nie obróci, słuchalismy serduszka...wzruszylam sie kurcze...:)_)) ja juz chce marzec!!!

Łooo matko suewaczek wskoczyl na ósmy miesiac :szok:
 
reklama
hej mamuśki

IZUŚ dużo zdrówka i dasz radę:tak::tak::tak:

AGUŚ bubsien (czy jak tam to się pisze ) jest ok ale ja zapachu nie trawiłam;-);-);-) bo to z nagietkiem jest:tak:
fajnie że z małą Natalką ok:tak:

ja mam tylko z wózkiem 7 schodów do pokonania ale jeden jest tak wysoki że wózek nie podjedzie jeszcze nie wiem jak będę go tachać:-(
ale damy radę najgorzej pierwsze tygodnie po cc jak za dużo nie można dźwigać:baffled:

u nas powoli wczoraj po lekarskich wojażach padłam o 20:tak::tak::tak:
dziś muszę z Natalką jechać do dermatologa bo wczoraj dwie panie pediatry nie miały pojęcia co to za wysypka :no::no::no: u małej
więc dziś z nianią (M w trasie) jedziemy do dermatologa i zobaczymy

bluberry
ja też miałam cukier na granicy po 75g glukozy po 2h miałam 144 a norma do 140 a ile insuliny musiałam mieć:szok:
nie wiem dlaczego tak jest że jedni lekarze bardzo na to uważają a inni nie przejmują się w ogóle

miłego dnia brzuszki
 
Ja od ladnych paru lat cierpie na migreny.Tylko ze u mnie glownie na wiosne lub jesien lub jak bardzo silny stres przechodze.I mnie tez nic prawie nie pomaga.W Polsce doktorka zapisywala mi ketonal bo malo sie nie wykanczalam.Nieraz bylo tak ze ja plakalam z bolu a moj syn ze ja placze.A wymioty to tez czesto sie pojawialy.

Ehhhhh znam ten ból i też najczęściej na wiosnę i jesień lub przy dużym stresie. Ból nie do wytrzymania. Zresztą już trzy razy miałam w ciąży. Ostatnio wzięłam tylko apap i odziwo pomógł, bo mi apap na nic nie pomaga, ale to może dlatego, ze odkąd jestem w ciaży nie brałam żadnych leków i organizm się trochę oczyścił. Normalnie na ten ból głowy to brałam też ketonal, jedyny lek przeciwbólowy który mi pomagał. A ból nie do zniesienia:no: boli cała głowa, twarz, zęby, mówić nie można.. A jak się położę spać i uda zasnąć, to budzę się w nocy z tak silnym bólem, ze płakałam i chciałam jechac na pogotowie. Masakra jakaś..
 
A co do ruchów dziecka, to też nie prowadzę takiej karty i gin nie kazał. Ale powiem wam, ze od kilku dni (4 chyba) mój maluszek bardzo mało się rusza, co mnie trochę marwti, chociaż dzisiaj rano zrobił serię ruchów i mi się humor odrazu poprawił. Ale zobaczymy jak będzie dalej. Wcześniej też z rana lubiał się pokręcić, ale teraz to od dłuższego czasu nic i dopiero dzisiaj. Wieczorami to zawsze harcował jak zwariowany, a od paru dni właśnie bardzo słabo albo wogóle nie poczuję jego ruchów przed spaniem:zawstydzona/y: I te ruchy teraz są inne.. są dużo słabsze.. a przecież dzidzia jest teraz duża więc chyba powinno się te ruchy mocniej odczuwać?? No nie wiem..
 
Mirosia nasze dzidzie rosna i juz nie maja tyle miejsca do kopniaczków, ja tez juz inaczej czuje ruchy, teraz to bsardziej sie wypina niz kopie, takze sie nie stresuj, wazne ze daje jakies znaki :tak::tak:na moja mała dziala czekolada, wiec moze sprobuj, zjedzi poloz sie, u mnie to zawsze dziala
 
Witajcie
U mnie Syberia normalnie:baffled::baffled:

Noc koszmarna, tylko czekałam by się skońćzyła, najgorzej że żadnej dogodnej pozycji nie mogę znaleźć,dobrze że mam tego rogala chociaż bo bez niego to już w ogóle nie wiem jakbym spała:confused:


Co do tych kosmetyków Bubchen to też słyszałam że fajne, one są takie bardziej naturalne chyba i też się nad nimi zastanawiam w zamian za Bambino:tak:
 
mirosia, mój gin mówił,ze Mały będzie się teraz mniej ruszał, bo ma mniej miejsca - to raz, a po drugie nasze Maluchy zbierają już siły na poród:-D

mówił tez, że zamiast kopania będziemy teraz częściej czuć wypychanie brzucha, jak maleństwo będzie się przeciągać lub obracać:dry::dry::dry:
 
reklama
No moj dzidzior tez duzo slabiej sie rusza.A jedyne slabsze ruchy czuje tylko gdy jade autem z G i w kosciele.A tak tylko takie glaskanie.A gdy ostatnio powiedzialam o tym lekarzowi to powiedzial ze to normalne i ze dzidzia teraz wiecej odpoczywa przed porodem
 
Do góry