reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witam wszystkie krągłe brzuszki:-)
idą zaraz robić śnadanko, dopiero wstałam w ten pochmurny dzionek :tak:


co do karty ciążowej to mam wpisaną pierwszą wizytę 12 tydzień
 
Hello!

Wczoraj się zbytnio nie udzielałam, bo pisałyście jak zwariowane i tyle nadrabiałam, że mi się odechciewało już cokolwiek pisać;-) Zresztą i humor miałam niezaspecjalny... Mąż miał mieć już od stycznia naliczaną prowizję, ale go zrobili w ch.. i może od maja będzie miał... A ta prowizja duża, bo druga pensja, a tak dali mu 150zł podwyżki i tyle... co za sk....stwo, normalnie robią ludzi w balona.. Mieliśmy wziąć meble na raty, kupiliśmy kołyskę za 190zł i jeszcze trzeba zakupy za prawie 400zł zrobić (reszta rzeczy dla mnie i dla dziecka). No i dół mnie złapał... ale dzisiaj już mi przeszło:tak: A jeszcze rozmawiał z przełożonym czy mógłby po godzinach pracować na innym dziale, bo jesteśmy w kiepskiej sytuacji finansowej, to mu powiedzieli, że nie. Już nawet nie opisuję dokładnie tego jak mu to argumentowali, bo normalnie krew człowieka zalewa:wściekła/y:
Ale szuka gdzieś indziej dodatkowej pracy (chociaż nie zgodzili sie nawet na to żeby dorabiał gdzieś indziej - a co ich to obchodzi???:confused:). Humor już dzisiaj na całe szczęście mam już lepszy, staram sie o tym jakoś nie myśleć, bo radę jakoś przecież damy:tak:

Jeżeli chodzi o pieluchy, to będę używać jednorazówek Pampersy, bo podobno najbardziej chłonne są. Poza tym zdecydowałam, że nie będę kupowała żadnego płynu do kąpieli, tylko mydełko Bambino. Tak rozmawiałam właśnie z mamuśką i ona mówiła, że się super mydełko sprawdzało i zasypka i żadna z nas nie miała odparzeń, ani suchej skóry, no i ja też tak zacznę, bo po pierwsze krucho z kasą, a po drugie może rzeczywiście się sprawdzi. A jak coś będzie nie tak, to się coś tam kupi innego. Jutro kupię proszek dla dzieci i będę robić pranie wszystkiego i prasowanie.

Plan na dziś, to kończenie magisterki, ale co z tego wyjdzie to się okaże:-p:-p
 
A ja sobie dziś zaniosłam mocz do zbadania, bo nie podoba mi się, ze taka opuchnięta jestem cały czas. 6zł nie majątek, a wole sprawdzić, czy mi się białko czasem nie pojawiło. Już od rana jest masakra. Najgorzej to ręce i nogi. I o ile z rąk mi troche schodzi podczas dnia, to nogi wyglądają coraz gorzej. Takie 2 małe baniaczki bez kostek :sorry2:
 
Siemaneczko,
przeczytałam właśnie o Tabasi-3mam kciuki,na pewno wszystko będzie dobrze:tak:
Ja wstawiłam nastepne dzidziusiowe pranie, kurcze to juz 4, a jescze z dwa na pewno przede mną:szok:
jeju zabierzcie odemnie te słodycze, normalnie nie mogę się opamiętać, a rzed ciążą mogły dla mnie nie istnieć, a teraz:szok:
 
A ja sobie dziś zaniosłam mocz do zbadania, bo nie podoba mi się, ze taka opuchnięta jestem cały czas. 6zł nie majątek, a wole sprawdzić, czy mi się białko czasem nie pojawiło. Już od rana jest masakra. Najgorzej to ręce i nogi. I o ile z rąk mi troche schodzi podczas dnia, to nogi wyglądają coraz gorzej. Takie 2 małe baniaczki bez kostek :sorry2:

No i dobrze, że sobie sprawdzisz ten mocz, bo jak ci tak puchnie, to może rzeczywiście coś się dziać.
 
A ja sobie dziś zaniosłam mocz do zbadania, bo nie podoba mi się, ze taka opuchnięta jestem cały czas. 6zł nie majątek, a wole sprawdzić, czy mi się białko czasem nie pojawiło. Już od rana jest masakra. Najgorzej to ręce i nogi. I o ile z rąk mi troche schodzi podczas dnia, to nogi wyglądają coraz gorzej. Takie 2 małe baniaczki bez kostek :sorry2:
masz racje lepiej sprawdzić...staraj się 3mać nogi uniesione
 
reklama
Do góry