reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Tabasia trzymam kciuki żeby wszystko było okej
mqgosia ja stawiam że Twoj M wytrzyma tydzień na tetrowych, tzn. z prasowaniem:)
A u nas znowu zima sie zaczyna, śnieg pada, -10 stopni na termometrze. Chciałabym juz wiosnę
Spać w nocy wogóle nie mogłąm, a rano tzn. o 9, co spać mogę najlepiej, obudził mnie cholerny skurcz łydek. Kupię sobie dziś banany
Idę rozpalać bo zimno w domu
 
reklama
Polecam książkę:
Tracy Hogg, Melinda Blau JĘZYK NIEMOWLĄT cena ok 35 zł
Pożyczyłam od koleżanki, ona sobie bardzo chwali tą ksiązkę. Jest tam ponoć opisane jak rozróżnizć rodzaje płaczu, bo ponoć inaczej dziecko płacze jak ma mokro, jak jest głodne czy np. jak wymusza na nas coś. Ja zaczęłam czytać i jest naprawde fajnie opisane.

Ja również jestem zwolenniczką tej książki, uważam że każda młoda mamuska i tatus powinni ją przeczytać!!! Przystępnie napisana i łatwo się dostosować do wskazówek podanych przez autorkę. Naprawdę gorąco polecam tą książkę jeżeli macie ochote trochę się doedukować w temacie:tak:
 
Cześć brzuchatki:-)
U mnie śnieg od rana sypie i to dość obficie, a na termometrze prawie -10 stopni.
Chyba nie chce mi się iść na zakupy:-p

Widzę, że rozmowa o pieluchach. Ja NA PEWNO nie będę używać tetrowych. Jak sobie pomyślę, że miałabym to co chwilę prać i rozwieszać na tych moich 38m2 bez balkonu, to mi się włos jeży:szok:

A co do pieluch, to jakie? Pampers, Huggies, Bella..................... coś innego?
Naczytałam się wielu opinii o pieluchach i tak naprawdę, to żadne nie są idealne. I mam dylemat.
Myślałam, żeby te Newborn kupić Huggies. A jakie Wy zamierzacie?
 
wyprać mogę...ale to pomysł J żeby na tetrze wychować dzieciaka, więc to on będzie prasować...a żeby dziecko nie przemokło to się ceratke na tetre zakłada :-)
zobbaczę po którym razie sie znudzi prasowanie mojemu J...:-D

Tylko dla mnie zakładanie takiej ceratki to już całkiem mija się z celem. Bo tetra to między innymi to po, żeby było przewiewnie i w ogóle. A jak jest ceratka, to już wolę papmesiaka zostawić, co to jest przeciez też produkowany pod tym kątem, zeby się dziecku krzywda nie działa.
Jak ktoś chce używac tetry, to prosze bardzo. Szanuję i podziwiam. Mi by było szkoda czasu i siły, chyba że Mały naprawde będzie uczulony na wszystko czy będzie się odparzał, to wtedy bez zastanowienia. A u Candy akurat trochę inaczej jest, bo ona nie chce, tylko jej mama. A dla mnie argument, że tetra jest tańsza i że ona tez używała tetry - nie jest wystarczający.

A tutaj Twój mężuś sam chce - i chwała mu za to. Ciekawe ile wytrzyma? :tak:
 
Cześć brzuchatki:-)
U mnie śnieg od rana sypie i to dość obficie, a na termometrze prawie -10 stopni.
Chyba nie chce mi się iść na zakupy:-p

Widzę, że rozmowa o pieluchach. Ja NA PEWNO nie będę używać tetrowych. Jak sobie pomyślę, że miałabym to co chwilę prać i rozwieszać na tych moich 38m2 bez balkonu, to mi się włos jeży:szok:

A co do pieluch, to jakie? Pampers, Huggies, Bella..................... coś innego?
Naczytałam się wielu opinii o pieluchach i tak naprawdę, to żadne nie są idealne. I mam dylemat.
Myślałam, żeby te Newborn kupić Huggies. A jakie Wy zamierzacie?

Do szpitala paczkę pampersa w rozm 1- newborn 2-5kg, a na potem do domku new baby rozm 2 3-6kg
 
Ja też jeszcze z moim ginem o tym nie gadałam ale myslę że nie będzie problemu:tak:

Ja od jakiegoś czasu widzę, jak do mojej gin przychodzą po te zaświadczenia tatusiowie:tak::tak::tak:zdaje mi się, że kserowana jest też karta ciąży i chyba gin wpisuje w jakich terminach miały miejsce wizyty:dry::dry: Ja w karcie ciąży mam wpisaną pierwszą wizytę w 6 tc, ale nie u mojego obecnego gin, u niej dopiero w 10 i 1/7 tc (dokładnie tak mam wpisane). Mam nadzieję, że to nie będzie problem:baffled:, zwłaszcza że mam jedną kartę ciąży:tak::tak::tak:

A propos porodu, wczoraj na szkole rodzenia położna opowiadała, że trafiła jej się ostatnio pierworódka, która cały praktycznie poród spędziła na worku sako....poród trwał.....2,5 godziny:tak::tak::tak: ja też chcę taki ekspresowy!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam!! właśnie mi mój M przyniosł komputer do szpitala i piszę! Nie wiadomo jak długo będę leżeć. Mam zbiórkę moczu dobowego, i jutro ok 11 będę miała wyniki, czy białko mi się zmniejsza, czy nie, jak nie, to poród, jak tak to czekamy do 36-37 tc ;-);-)i tez poród... Tak mi się już tu nie chce leżeć, naogłądałam się noworodków, że nie wiem, hehe, że aż mi zbrzydły :-p A u was widzę, że głośno! hehhe


Trzymam kciuki za dobre wyniki białka;-) Niech maluszek posiedzi sobie w brzuszku 1-2tyg, :tak:
 
Do góry