reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kurcze dziewczyny co się dzieje? Ciągle coś się którejś z nas dzieje.. Najpierw missis straciła maleństwo, teraz tu się dowiadujemy, że rybka w szpitalu wylądowała.. xXxIzulQaxXx też. Nie wiem co jest. Nasze bóle brzucha mnie przerażają! Mnie brzuch boli najczęściej jak na wieczór wypiję sobie kawkę, ale wtedy wcinam na szybko jabłuszko i mnie konkretnie przeczyszcza.. Posiedzę na kibelku, pomedytuje i ból brzucha mija... Chyba, że miewacie inne bóle niż ja. Ale ostatnio tak mnie bolało, w nocy, że z łóżka nie mogłam wstać i mój Ł musiał mi lecieć zrobić ciepłej herbatki.. Poleżałam trochę, napiłam się herbatki i też przeszło.. Ale najlepsze na takie bóle to jest wejść do wanny pełnej ciepłej wody.. Zrelaksować się i od razu na prawdę wszystkie bóle mijają!
 
reklama
Moja glukoza byla mniammmmmmmmmm:-D smakowala na sok z winogrona :)
Jak ostatnio bylam na usg tym dokladnym to Doc mowila ze niunia lezy bardzo nisko :/ i wtedy juz mnie pytala czy nie mam zadnych skurczy a byl to 18tc i 4 dzien teraz w czwartek jak mnie bedzie badac to mam nadzieje ze Marcysia juz nie jest tak nisko bo bede miec stracha jak nie wiem .
Czuje ze mnie tam smyrka i chyba juz kopie tak leciutko no i ten falujacy brzuszek 2 razy ach wypatruje caly czas bo bym wiecej chciala ale chyba na razie koniec na tym .
Mag i ty sie doczekasz skaczacego brzuszka :) zobacz ile ja marudzilam i czekalam i nagle tak niespodziewanie :)
 
a co sie działo ze byłas w szpitalu???

Mam kamice nerkową i zastoje na nerkach. To dlatego że maluszek jest tak ułożony że napiera na macice, a macica na moczowody i tworzą się zastoje. Jak urodze to albo zniknie samo, albo będe musiała mieć zabieg.. :( Ale gdzie tam do tego czasu :( Jeszcze mnie straszą że mogę urodzić przy następnym ataku kolki nerkowej, bo skurcze są wtedy silne.. Zresztą wiem, bo czułam jak mi wszystko pulsuje i jak się napina.. Ale na szczęście tym razem nie było źle, bo z maleństwem ok. Ja mam diete i musze dużo pić ibrać leki, to może uda mi się chociaż do nowego roku wytrzymać :)

Dziewczyny, głupio mi pytać.. ale w którym tyg była Missis. ? :(
 
Ktoras z was ostatnio pisala o tym ze nawet do rozwarcia moze doprowadzic takie parcie jak sie kupe robi sorry ale pisze tak normalnie az mam strach na kibelek chodzic a trzeba .
 
nigdy bym nie pomyslala ze ciaza to takie troski i doly nigdy sie nie slyszalo o tym czy tamtym .
Jejku jak to pozniej dziecko ma byc nie nerwowe jak my w takich stresach :/

Uciekam poprasowac i do wanny z pachnacym olejkiem zeby sie wyluzowac
 
Witam ponownie

No i znowu zostałam sama, mąż poszedł na dyżur :-(
xXxIzuLQaxXx życzę dużo zdrówka, niestety wiem co to znaczy ból nerek:-(
rybka_24 cieszę się, że naczyniak się wchłonął no i przyjmijmy że ta różnica między komorami to błąd pomiaru aparatu. Teraz bardziej na siebie uważaj, więcej odpoczywaj i na pewno będzie dobrze.
A jeśli chodzi o falujący brzuch to ja też bym chciała już zobaczyć jak dzidzia się rusza!!!!
 
Ja jestem ciekawa tylko czy te ćwiczenia kegla tak bardzo pomagają przy porodzie, czy nie.. Bo jak nawet przy kupsztalku można sie doprosić o rozwarcie, to ciekawe jak te ćwiczenia mają pomóc... przecież też się sprężasz jak chcesz zacisnąć mięśnie pochwy i odbytu..
 
reklama
Ja tam lepiej nic nie bede cwiczyc po co potem plakac czy co ?
Wiem mialam isc do wanny i prasowac ale zawsze jak wejde na tego e-bay to konca nie ma :-D
 
Do góry