reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mam kamice nerkową i zastoje na nerkach. To dlatego że maluszek jest tak ułożony że napiera na macice, a macica na moczowody i tworzą się zastoje. Jak urodze to albo zniknie samo, albo będe musiała mieć zabieg.. :( Ale gdzie tam do tego czasu :( Jeszcze mnie straszą że mogę urodzić przy następnym ataku kolki nerkowej, bo skurcze są wtedy silne.. Zresztą wiem, bo czułam jak mi wszystko pulsuje i jak się napina.. Ale na szczęście tym razem nie było źle, bo z maleństwem ok. Ja mam diete i musze dużo pić ibrać leki, to może uda mi się chociaż do nowego roku wytrzymać :)

Dziewczyny, głupio mi pytać.. ale w którym tyg była Missis. ? :(

z tego co pamietam to przy......wiecie czym dokladnie 23,4
 
reklama
Tez musimy kupic ale jaka to nie wiem ostatnio byla taka zwykla 14oo obrotow do 5 kg za 199 euro ale M powiedzial ze syf :( i zas trzeba do tesciowej wozic
 
Ja niby mam pralkę ale taka zwykla, deawoo DW-500M
Jest masakryczna! Muszę sama wlewać do niej wody, pranie zajmuje ok godziny! Najpierw do prania muszę wlać ciepłej wody, potem pranie 15min,wylewam wodę, do płukania wlewam zimnej, płukanie 15min, no i wylewam wodę.. Wirowanie 15 min, no i czasami jest tak, że przy drugim, albo 3 praniu pralka się przegrzewa, no i nie wiruje wgl.. Czas leci, i nie wiruje! Szlak już chce mnie trafić.. Wydałam na nią 400zł, i dupa! A odłożyłam sobie pieniążki na zmywarkę, to muszę pralkę kupić, bo ta to taki szłams, za wodę płacę krocie, za prąd tak samo...
 
Aha, a poza tym musiałam kupić szafkę by pralka mogła na niej stać, bo nie ma siły pchać wody w górę by do kibelka wleciała.. No i musi stać wysoko.. A w instrukcji jest napisane, że może sama pobierać wodę.. TO taki kit, że szok! Można jedynie wąż podłączyć, by wlewać zimną wodę od kibelka!
 
A ja mam pralkę Ariston i jestem bardzo zadowolona, piorę w niej nawet swetry. Tak więc jak najbardziej polecam tą firmę.
 
reklama
Wiecie co tak siedze na necie i szukam jakis ciekawych pralek automatycznych bo mam zamiar kupic, ale nie wiem jaka.. I nie wiem jaka jest dobra.... jakie polecacie?

Nie uwieżysz ale też przed chwilą szukałam pralki bo moja ma już kilka latek i strasznie długo trwa pranie minimum 2 godziny :wściekła/y:
Zastanawiam sie tez między whirlpool albo Amica APE1000S :-)
 
Do góry