reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

tabasia witaj ;-) czemu dopiero w 4 miesiacu mozes zpowiedziec ??? mozesz powiedziec w 3 bo w 3 juz cie wyrzucic nie moga... prawda jest taka ze jesli masz normalna umowe nie probny okres czy nie konczy ci sie juz teraz umowa to i tak nie ma prawa cie nikt wyrzucic bo jestes pod ochrona od poczatku :tak: ja jestem jak widac w 7 tyg tzn leci 7 teraz i moj szef juz wie od kilku dni a umowe mam na czas okreslony bo za rok w lutym sie konczy. pogratulowal mi a jeszcze bardziej ucieszyl sie ze blizniaki i kazal mi siedziec w domu i odpoczywac zeby sie urodzily dwa piekne silne bobasy :-) co prawda moze taki jest bo ma coreczke dwuletnia ale jak myslalam ze troche zle zareaguje tak sie pozytywnie zdziwilam ze hej !! ;-)

moich dzieciaczkow serduszka widzialam dokladnie w czwartek czyli w 6 tygodniu pod koniec liczac od ostatniego okresu suwaczek tez mam od ostatniego okresu robiony bo gin w sumie jeszcze konkretnej daty na urodzenie mi nie dal ale powiedzial ze moze juz pod koniec lipca sie dowiemy :tak: bo z moimi okresami to roznie bywalo;-)

więc powodzenia życze !!!! i trzymam kciuki za to usg :-)
 
reklama
witam o poranku
dziękują kochane jesteście
znalazłam częściowy sposób na wymioty banan mi pomaga, mam też tabletki imbirowe dla dzieci na podróż i też mi trochę pomagają.
 
riterka fajne zdjęcie :)
A ja umówiłam się do lekarza na piątek po po ludniu. Ciekawa jestem czy będzie coś widać.
Nie wiem czy wy też tak macie, ale ja ciągle boję się że zacznę plamić i ciągle sobie sprawdzam czy nie plamię.
 
riterka super fotka i dzidzia już spora:-):-):-):-):-)

witam nowe mamuśki:-D:-D:-D:-D

co do delegliwości to mi tylko pepsi pomaga na chwile ale i tak wymiotuje wczoraj o 21.50 zakończyłam sesje miskową:tak::tak::tak:

dziś lepiej niż wczoraj póki co jeszcze nic nie było



dziś mamy jechać podpisać umowę na sprzedaż naszego mieszkania a jutro na kupno nowego i całe szczęście niech się to już skończy:eek::eek::eek:bo mam już dość tego wszystkiego tym bardziej, że mój M musi sam wszytko załatwiać bo ja leże:tak::tak::tak::tak:

miłego dzionka
 
ja rowniez goraco witam :tak:

tez maci czasem uczucie jakbyscie w ogole w ciazy nie byly??nic wam nie dolega brzuch nie boli .... mnie wlasnie do wczoraj bolal brzuch a od wczoraj po przebudzeniu nic a nic... wyciagam sie normalnie i nie boli, klade sie na boku i nie boli, przejd sie kawalek i nie boli... czyzby dzidzie daly mamusi odetchnać na kilka dni?? w ogole czy to normalne??? jak do tej pory od poczatku pobolewal mnie brzuch za to mnie nie mdlilo a teraz mdli ale nic poza tym... wiem ze ja panikara jestem i przyznaje sie bez bicia dlatego wole sie zapytac cy ktoras tak miala i bylo ok wszystko... a moze dzieciazki pzestaly na moment rosnac i macica si eni epowieksza juz tak?? cholera nie mam pojecia... szczerze ze bylam mniej zaniepokojona jak bolalo...

a wlasnie jeszcze jedno pytanie, czy normalnie mozna spa na brzuchu na poczatku ciazy?? bo ja np uwielbiam spac na brzuchu i nie wiem jak bede zasypiala jak juz mi sie brzuszek pojawi ;-)
 
ja też mam ten dylemat ze spaniem, ale w moim przypadku musowe leżenie na plecach lub na boku więc chcąc nie chcąc muszę się dostosować, ale można póki brzusio nie przeszkadza, jak tobie jet wygodnie to dzieciakom też:)))
 
Cześć

Ale macie wenę :-). Nie było mnie od wczoraj od 17:00 i musiałam się cofnąć o 5 stron :szok:.

Witam nowe koleżanki :tak:

a ja sobie mykam po stronkach z kalkulatorami ciąży i wychodzą mi terminy między 4 a 12 marca szok duża rozbieżność zobaczymy co gin powie w środę:rofl2::rofl2::rofl2:
Kalkulator na e-dziecku jest do d..., już go rozpracowałam ;-)

HEJ
dzisiaj byłam u lekarza i wszystko ok
przedstawiam naszą Kruszynkę
śliczna :tak:

Ja mam od wczoraj totalny jadłowstręt, nic mi nie smakuje :eek:
 
reklama
Do góry