reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

cześć dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu i w końcu sama się odzywam :)
wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zostanę mamą 20 marca :)
życzę wszystkim wszystkiego najlepszego :)
 
reklama
HEJ
WITAM NOWE KOLEŻANKI
dzisiaj byłam u lekarza i wszystko ok
przedstawiam naszą Kruszynkę
ejwvu0.jpg
 
witajcie marcoweczki!

ja koncze wlasnie 8 tydzien :) mam termin porodu na 28 luty albo 1 marzec.. dopiero na nastepnym USG mi wyjdzie, kiedy dokladnie.

2 razy mialam USG, czuje sie super, nie mam zadnych objawow, wymiotow itp. Oby tak dalej!
 
wow Riterka jaka piękna fasolka :)
Kasiamaj- bardzo się cieszę :)
ja byłam na usg w piątek, mój Kosmita miał 2.9mm, mam nadzieję, że dziś już więcej :)
dziś znowu musiałam odwiedzić lekarza, bo przez cały dzień plamiłam... dostałam duphaston i mam się zgłosić za 2 tygodnie...
 
ionka napewno wszystko bedzie ok :tak: ja plamila rawie tydzien najpierw brazowe plamki potem dwa dni zdarzylo sie jednorazowo na czerwono bbrrrr ale lekarz mowil ze ok jest... za to dzisiaj brzuszek mnie nie boli od wczoraj i sie martwie

riterka super dzieciaczek !!! gratulacje ;-) ja lece 30 lipca na kolejne usg ale serduszka juz widziałam :-)

w ogole wiecie co?? ja sie zastanawiam jak ja bede wygladala z taka wielka kandacharą:szok: chodzi mi o wozek bliźniaczy oczywiscie .... jeszcze mieszkam na 7 pietrze :no::szok: no nic jak było "raz a porządnie":-) to teraz trzeba sie martwić :-D
 
Czesc Mamuski!
Troche mnie tutaj nie bylo, nadrobilam zaleglosci i odpisuje szybciutko :-)

Riterka super zdjatko! Jestem pod wrazeniem :-)

a mnie dzisiaj nawiedziły pierwsze mdłości i to gdzie? w pracy! A tam jeszcze nic nie wiedzą o ciąży, bo wydaje mi się że jeszcze trochę za wcześnie żeby mówić...

U mnie w pracy nie moge powiedziec do 4 miesiaca, bo inaczej moga mnie zwolnic :baffled: a moj M juz mowi, ze brzuszek mi szybko rosnie :-D i co teraz? :szok:


Dziewczyny, a macie może śluz? Ja mam taki żółty
Ja tez :zawstydzona/y:

Zobacz sobie jakie ja miałam liche kreseczki (ten duży test jest bardziej czuły, a kreseczka nabrała koloru dopiero po przepisowym czasie)
Fajna fota, ja tez zrobilam kilka testow i smiesznie to wygladalo jak wszystkie walaly sie gdzies po domu :-D na lawie, na szafce, w lazience, nawet jeden byl w samochodzie :laugh2::laugh2::laugh2:
to moje bobaski w 6/7 tyg ciazy :) do gory nogam sobie siedza jeden ma glowke to ten na dole ma przy glowce ogonek swoj :) kiepskie usg miala bo nie widac lini oddzielajacej dzidziaski od pecherzyka no ale na dole po prawej jest glowka drugiego a nad nim wisi drugi robaczek :-)
Blizniaki?!?!?! WOW! Ale sie wzruszylam! :-) Gratuluje Mississ!

A co u mnie? Chyba lepiej niz dobrze :) Czuje sie wysmienicie, @ nie dostalam, prawie zadnych bolow brzuszka, piersi urosly :happy: bola troszeczke, ale zauwazaylam, ze jak mam dobrze trzymajacy biustonosz, to nie czuc totalnie nic. Zadnych mdlosci :-):-) Tylko zawsze jak sie klade spac, to umieram z glodu, pomimo, ze wczesniej jadlam kolacje :no: Wstaje w nocy na siku kilka razy, ale zawsze tak mialam... Martwi mnie tylko, ze moja ciaze bedzie prowadzic lekarz rodzinny, bo po ostatniej wizycie jestem troszke rozczarowana. Malo szczegolow i zainteresowania... Juz sie nie moge doczekac USG!!! A powiedzcie mi, bo piszecie, ze juz w 6 tygodniu widac serduszko :) Czy mam liczyc 6 tydzien ciazy od @ czy od zaplodnienia? Bo nie wiem :zawstydzona/y:
Trzymajcie sie cieplutko Dziewczynki i nie dajcie sie tym dolegliwosciom :tak:
I nie piszcie tak duzo, bo nie nadrabiam :-D:-D:-D
 
reklama
ja mialam pierwsze usg w 7 tygodniu i juz serduszko bilo (od ostatniej @ to bylo). Mysle, ze mozesz sprobowac :) chociaz, jesli planujesz usg za tydzien, dwa, lepiej poczekac, niz dziecko tyle razy stresowac :D

Ja juz powiedzialam w pracy, ze jestem w ciązy, na razie tylko szefowi, ale jutro wezme jakies ciastka do pracy i powiem calemu teamowi.. ciekawa jaka bedzie reakcja.

Dopiero kilku kolazankom powiedzialam :p
 
Do góry