reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja biorę Tardyferon Fol (na receptę, żelazo + kwas foliowy) i Folik. W poprzedniej ciąży, zgodnie z zaleceniami lekarza, od 4 m-ca brałam Maternę. Tym razem - z uwagi na chorobę Hashimoto - mam zabronione zażywanie preparatów witaminowych (szczególnie tych z jodem).

a w Maternie jest jod

a żelazo ze względu na hemoglobinke slabą???
 
reklama
witam
Zapewne kazda z was odczuwala lekkie bole w podbrzuszu, tylko sie zastanawiam czy ze mna ok bo mnie boli bardzie z lewej strony tzn lewa polowa podbrzusza prawy jajnik to raczej rzadko sporadycznie. Czy wy tez tak mialyscie albo macie?
 
witam
Zapewne kazda z was odczuwala lekkie bole w podbrzuszu, tylko sie zastanawiam czy ze mna ok bo mnie boli bardzie z lewej strony tzn lewa polowa podbrzusza prawy jajnik to raczej rzadko sporadycznie. Czy wy tez tak mialyscie albo macie?

ten ból będzie tak przechodził, ale spokojnie to nic groźnego jak za mocno boli to odpoczywaj i dzwoń do gina:tak::tak::tak:to nasz najlepszy przyjaciel do marca będzie:-D:-D:-D
 
hej dziewczyny :)

bylam wczoraj u gina. od ostatniej miesiaczki liczac dzisiaj mam 5 tydzien i 3 dzien :)
kasiamaj tak jak Ty.

dziewczyny powiedzcie czy macie juz jakies zlecone badania?
bo ja tak naprawde nie wiem nic.

musze zmienic gina.

termin dostalam 20 marzec..
 
Katrinka-rybka ma racje,ja tak miałam z pierwszym dzieckiem ale mnie to prawa strona bolała.chodziłam do ginka jak oszalała bo miałam przeczucia że coś nie tak się dzieje,on za każdym razem powtarzał to samo wszystko jest ok.
a że badał tętno maluszka przez usg to ja mogłam zawsze zobaczyć moją kruszynkę choć przez chwilkę.

ale jeśli Twoje bóle się nasilają i leżenie nie pomaga -to zgłoś się do swojego lekarza on powinien zbadać Cię i zobaczyć czy wszystko gra.
 
hej dziewczyny :)

bylam wczoraj u gina. od ostatniej miesiaczki liczac dzisiaj mam 5 tydzien i 3 dzien :)
kasiamaj tak jak Ty.

dziewczyny powiedzcie czy macie juz jakies zlecone badania?
bo ja tak naprawde nie wiem nic.

musze zmienic gina.

termin dostalam 20 marzec..

witamy w naszym gronie:-D:-D:-D
co do badań to może przy następnej wizycie jak lekarz będzie bardziej pewny:tak::tak::tak:
 
moni-a co ten u którego byłaś nie pasuje Ci?
ja idę na wizytę 3-sierpnia wtedy dostanę pewnie skierowanie na badania itd.na razie było za szybko żeby robić cokolwiek.
fajnie że mamy taki sam termin.i gratuluję fasoleczki.:tak:;-)
 
Kasiamaj, mam Hashimoto i staraliśmy się z mężem o dzidziusia 3 lata. Za nami dłuuuga droga: badania męża, moje, HSC, HSG, nieudana inseminacja w lutym mimo stymulowania Clo i Menopurem. Udało się, ponieważ: a) odpuściliśmy i / lub b) pomogły nam naturalne wspomagacze (ja piłam przez 2-3 miesiące ziółka ojca Sroki, a mój mąż łykał Macę i Salfazin) Nie wiem jak, ale udało się i jestem w ciąży:tak:
Rybka_24, mam trochę zaniżoną hemoglobinę i trochę bardziej MCV, MCH, MCHC. Stąd to żelazo. Odkąd wykryto u mnie Hashi, parametry morfologii się pogorszyły i ciężko mi wrócić do stanu sprzed 4 lat.
 
moni-a co ten u którego byłaś nie pasuje Ci?
ja idę na wizytę 3-sierpnia wtedy dostanę pewnie skierowanie na badania itd.na razie było za szybko żeby robić cokolwiek.
fajnie że mamy taki sam termin.i gratuluję fasoleczki.:tak:;-)


u nas pomimo tego, że już 2 tygodnie temu był pęcherzyk lekarz nie dał mi skierowania na badania, żebym nie musiał czekać w takim stanie w kolejkach

w najgorszym wypadku u nas można zadzwonić i przyjeżdżają do domu pobrać krew:tak::tak::tak:czasami się to przydaje
 
reklama
Kasiu jakis taki dziwny ten gin. nic kompletnie mi nie wyjasnil.
tak jakby to nie byla moja pierwsza ciaza. jakbym wszystko wiedziala..:)

rowniez gratuluje Wam fasoleczek :)
 
Do góry