reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

byliśmy na zakupach i znów kupiliśmy conieco dla córki :-) fajnie, że są przeceny :tak:

byłam dzis w żłobku zapytać czy moge juz dzidzie zapisać od września bo straszyli mnie że juz trzeba i miejsc potem nie bedzie a narazie nie mam pomyslu co zrobie, nie mam juz mamy a teściowa b.daleko :( myslałyście juz co zrobicie potem? wrocicie do pracy czy na wychowawczy??

ja mam dobre zdanie nt. żłobków, bo sama pracowałam w takim- oczywiście, że są żłobki i żłobki, trzeba pochodzić i wybrać :tak:
a jeśli chodzi konkretnie, to mam zamiar wykorzystać cały urlop, a potem idę na part-time, żeby coś zarobić, ale jednak spędzać czas z dzieckiem. a przy mojej pracy- średnio dziennie nie ma mnie 10 godzin, to dziecko musiało by wręcz zamieszkać w żłobku :dry: mój mąż ma tez podobnie, więc pół etatu wydaje mi sie doskonałe :tak:
no, ale jak będzie- zobaczymy w praniu...


Ionka czy Ty jak szlas na pierwsza wizyte w szpitalu musialas byc na czczo? I miec probke moczu ze soba???

nie, nie trzeba na czczo :-) wzięłam siuśki ze sobą, ale mi kazali wylać i dać świeże :-p niby w tym liście jest napisane, żeby wziąć mocz, ale na wstępie dostałam próbówki i jazda do kibelka ;-)
dopiero na ten durny test glukozowy trzeba sie wygłodzić, nawet łyka wody nie można :baffled: padnę tam :baffled:

ale miałam dziś humor :dry: wszystko mnie cisnęło, ubranie opięte, jakoś dziwnie mnie drażniło, no myślałam że padnę :baffled:
idę jakąś kolację wszamać, mam ochotę na gotowane jajka ze szczypiorkiem na świeżej bułce...
 
reklama
ehh.. kurcze jak ja liczylam na to , ze ten test z glukoza jest nieobowiazkowy !!! :baffled::baffled:
olac to ze trzeba wypic.. jak ja wytrzymam 3 razy pobierana krew to nie wiem !

mnie to samo przeraża :no:
ale! najbardziej to, że trzeba być na czczo :szok: jak nie zjem czegoś rano, albo chociaż nie wypiję soku to mdli mnie okrutnie i jest mi tak słabo, że padam :-(

może mam za niski poziom cukru?
 
Dziewczynki które idą na glukozę - zabierzcie ze sobą pół cytryny i poproście panie, które Wam bedą przygotowywać ją by woda była letnia i niech wścisną tę połówkę - wtedy da się to znieść - spokojnie!!! :-)
Mi tak poradziła moja gin i miała rację- wiec się dzielę z Wami:-) tez byłam 2 godziny... weżcie sobie książki albo gazetkę i czas szybko zleci - powodzonka!!!
 
Ja też mam zrobić glukozę przed następną wizytą (16 listopad), tylko najpierw musze ją sobie kupić w aptece, bo w mojej przychodni badanie robią, ale glukozę trzeba przynieść ze sobą.
A co do małych brzuszków to nie widzę w tym nic dziwnego. Czasem tak po prostu jest. zresztą sama mam mały i nie widać po mnie ciązy, a przeciez powoli zaczynam już 6 miesiąc. A Dzidizol rozwija sie jak najbardziej prawidłowo. Tydzień temu ważył już 400 gram :)

Za to dziś mój Ł. pierwszy raz poczuł małego kopniaczka pod ręką :-D
 
Pospalam a co teraz bede w nocy robic :)
co do tych brzuszkow w 30 tc to szok jakies malutkie czy co ?
To my tutaj w 20 mamy wieksze :)

Az mi sie tam jutro nie chce isc na ta glukoze bleeeeeeeeee i jeszcze 2 godziny tam tkwic :( a mozna w czasie oczekiwania gdzies wyjsc i cos pozalatwiac czy raczej kaza siedziec i czekac ?
 
Witam Was mamuśki ja po wizycie u gina :-)
Jestem happy z niepewnego chłopaczka dziś zrobiła się dziewczynka :-D pięknie się rozkraczyła i nie było śladu po jajkach :-)
Mała waży już 330g, główka i inne organy pomierzone wszystko oki. Morfologia i mocz również bez zastrzeżeń. Kolejną wizyte mam dopiero 24 listopada mam zrobić morfologie, mocz i krzywą cukrową bleeee:sorry2:
Kurcze ale jestem szczęśliwa chyba dzisiaj nie usne :-)​
 
reklama
Witam Was mamuśki ja po wizycie u gina :-)​

Jestem happy z niepewnego chłopaczka dziś zrobiła się dziewczynka :-D pięknie się rozkraczyła i nie było śladu po jajkach :-)
Mała waży już 330g, główka i inne organy pomierzone wszystko oki. Morfologia i mocz również bez zastrzeżeń. Kolejną wizyte mam dopiero 24 listopada mam zrobić morfologie, mocz i krzywą cukrową bleeee:sorry2:

Kurcze ale jestem szczęśliwa chyba dzisiaj nie usne :-)


Gratuluje coreczki ;-) dziewczynki gora na marcoweczkach :tak:
 
Do góry