reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ej, wcale nie jest tak nieprzyjemne jak piszecie:D W końcu toglukoza rozpuszczona w wodzie. Na dobry ład moglybysmy same sobie ja w domu zrobic , gdyby znać proporcje. Dla amatorów słodkiego baaaardzo słodkiego to wręcz gratka;) Naprade musialyscie siedzieć w lab 2 godziny? Ja tylko godzinę czekalam po wypiciu tego ulipku.
 
Pierwszy test miałam po godzinie, a teraz jak byłam to po dwóch...
a glukozę ledwo wypiłam, jak dla mnie to okropieństwo:baffled: w gardle drapało z tej słodyczy, fujjjjjjjjjjjjjjjjjj
 
Ej, wcale nie jest tak nieprzyjemne jak piszecie:D W końcu toglukoza rozpuszczona w wodzie. Na dobry ład moglybysmy same sobie ja w domu zrobic , gdyby znać proporcje. Dla amatorów słodkiego baaaardzo słodkiego to wręcz gratka;) Naprade musialyscie siedzieć w lab 2 godziny? Ja tylko godzinę czekalam po wypiciu tego ulipku.
To zalezy czy to badanie na obciążenie 50 g czy 75 g glukozy, jak to pierwsze to godzina jak to drugie to dwie. Ja jutro mam test na obciążenie 75 g , lekarz nie kazał nic jeść na 12 godzin przed, po pierwszym pobraniu i wypiciu glukozy rozpuszczonej 250 ml wody trzeba czekać w stanie spoczynku i nic nie jeść przez 120 minut i wtedy ponownie pobierają krew, tak to wygląda przynajmniej u mnie przy tym badaniu co ja jestem kierowana.
 
ale się obżarłam kurczaczkiem z brzoskwiniami, ledwo się ruszam, a tu jeszcze moja kruszyna hiperaktywna - za dużo słodkiego chyba zjadłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a ta glukoza to obowiązkowa dla wszystkich, czy tylko w pewnych przypadkach gin kieruje na nią?
moj gin poleca kazdej ciezarnej tak w 20 tc :)
Nigdy nie mialam problemow z cukrzyca a mnie skierowal :)
 
reklama
Do góry