reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
gratuluję dziewczynki :-)
mam nadzieję, ze przy następnym usg- w połowie listopada- dzidzia nie zrobi nam psikusa i nie pokaże ptaszka :-p bo dzis kupiliśmy kilka cudnych sukieneczek :-)
tzn niby 2 razy powiedziano nam, że dziewczynka, ale niepewność jest ;-)
 
siemaneczko,
[pierwszy ra jestem PIERWSZA:-)
zaraz idę do mojej gin na konsultacje w sprawie tych twardnień brzucha, i pokazać to co na izbie w szpitalu mi wypisali...
miłego i słonecznego wtorku, do potem;-)
 
Dzien doberek w brzydki wtorek :(
Ja dzis pobudka o 5 rano mlodemu sie jesc zachcialo...juz chyba nigdy nie pospie do 9 ale moze na starosc hehe. Ja wczoraj siedzialam z klientka do 22 juz tak mi sie spac chcialo ze masarka ale jak poszla to tylko kapiel i spac nawet nic nie jadlam , a robilam wczoraj K spaghetti na obiado-kolacje dla niego a dzies bede robila barszczyk czerowny tak mnie naszlo ze hajo!!!! a mozecie mi powiedziec jak Wy robicie barszcz czerowny i czy dodajecie ocet?? bo ja dodaje a mi wczoraj kolezanka mowila ze ona nie dodaje...Wyslalam K dzisiaj na zakupki do tesco bo sama nie mam jak a u nas zapowiada sie na deszcz wiec chyba nawet z domu nie wyjde....zreszta do tesco i tak mam jakies 16 km.
Ostatnio mi chrzestna mojego Mlodego taka moja przyjaciolka jak byli na roczku mowila ze moj tesc jej gadal ze nam dom przepisuje....tylko byl pijany a on lubi mowic pierdoly jak jest po %.


siemaneczko,
[pierwszy ra jestem PIERWSZA:-)
zaraz idę do mojej gin na konsultacje w sprawie tych twardnień brzucha, i pokazać to co na izbie w szpitalu mi wypisali...
miłego i słonecznego wtorku, do potem;-)
trzymam kciuki kochana:*daj znac co i jak


Dobra ide robic sniadanko moicm Chłopakom :) jeszcze niewiem co bo lodowka swieci pustkami hehe :) chyba jajca se zjemy. Buziaki
 
Dzien Dobry i oby był dobry:)
Marti daj znać po wizycie co ci powiedziała ginka.
Czarnuszka ja zawsze dodaję ocet-barszcz jest wtedy bardziej winny ale niektórzy dodają sok z cytryny i tez jest super. Ja ze wczoraj mam schaboszczaki, skończyła mi sie tylko kiszona kapusta ale mam kiszone ogóry to tez pasuje:D

Wiecie, mam ostatnio takie gupie sny ze głowa mała. Dzisiaj np. śniło mi sie ze zaczęłam krwawić. Obudziłam sie wystraszona i od razu ręka powędrowała między nogi. Może to dlatego ze wczoraj wieczorem non stop bolał mnie brzuch i robił sie twardy jak kamień. Kurcze, myślałam ze mam to juz za sobą te wszytskie skurcze itd. ale widzę ze końca nie widać. Wy tez macie takie głupkowate sny?
 
Hej Dziewczynki,
Trzymajcie kciuki prosze, bo wlasnie sie zbieram na wizyte w szpitalu i sie troche zestresowalam :sorry:
Mam nadzieje, ze Dzidz pokaze rodzicom czy jest corunia czy synusiem :happy:
Ja mialam dzis sen, ze poszlam na usg 4d i nasze dziecko mialo strasznie duuuuzy nos :-D
Dobra, zmykam pod prysznic i sie zbieramy.
Buzka ;-)
 
a ja dziś kupiłam ogórki kiszone nadziewane kapustą ;-):-) zjem do obiadku

Hmmm pierwszy raz słyszę co to takiego :)??

Tabasia trzymam mocne kciuki!

Dzisiaj leniwy dzień się zapowiada, wszystko mam zrobione nie wiadomo za co się zabrać :)

Marcóweczki na naszej drugiej liście jest nas 31, zapraszam mamy, które się jeszcze nie zgłosiły.

Miłego dnia życzę!
 
reklama
Do góry