reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kochane, wiem ze kiedyś jjuż był ten temat poruszany, ale nie moge tego znaleźć.. Cóż.. Jak to jest z używaniem tyc kremów do depilacji okolic intymnych? Można to w ogóle stosować?

nie mam pojęcia ale w zasdzie dlaczego mialyby byc jakies przeciwwskqzania? Przeciez nie wprowadzasz kremu do wewnatrz, tylko skóre smarujesz. Ja latem czyli w 2-3 miesiącu chodzilam do kosmetyczki na depilację bikini i ona twierdzila ze ciąża to żadne przeciwwskazanie, tyle tylko ze robi sie to duzo delkatniej.i faktycznie robila depilację jkaby noworodka co najmniej dotykała:)
 
reklama
Kochane, wiem ze kiedyś jjuż był ten temat poruszany, ale nie moge tego znaleźć.. Cóż.. Jak to jest z używaniem tyc kremów do depilacji okolic intymnych? Można to w ogóle stosować?
Skóra w ciąży jest bardziej wrażliwa, ale nie ma zakazu stosowania kremów usuwających owłosienie. Na każdym kosmetyku tego typu jest ostrzeżenie, by najpierw wypróbować go na małym fragmencie skóry. Mój ginekolog mi pozwolił.
 
nie mam pojęcia ale w zasdzie dlaczego mialyby byc jakies przeciwwskqzania? Przeciez nie wprowadzasz kremu do wewnatrz, tylko skóre smarujesz. Ja latem czyli w 2-3 miesiącu chodzilam do kosmetyczki na depilację bikini i ona twierdzila ze ciąża to żadne przeciwwskazanie, tyle tylko ze robi sie to duzo delkatniej.i faktycznie robila depilację jkaby noworodka co najmniej dotykała:)

A ile taka wizyta Cie kosztowała? :)
 
ja jakoś średnio jestem przekonana do depilacji bikini woskiem (chyba bym z bólu wyła jak hiena pustynna:-)) - używam albo maszynki, albo pianek veeta
 
ja jakoś średnio jestem przekonana do depilacji bikini woskiem (chyba bym z bólu wyła jak hiena pustynna:-)) - używam albo maszynki, albo pianek veeta
He he, ja tez pierwszy raz szłam z dusza na ramieniu ale okazało się ze jak dobra kosmetyczka to robi to naprawdę prawie bezboleśnie.A mam bardzo niski prób bólowy:zawstydzona/y:
 
dobry wieczor kochane!!!!!
co do zlobkow i opieki to ja tez nie zostawilabym w zlobku a niani tez nie bede miala zamiaru placic calej mojej pensji...a babci moje dzieck nie ma moja mama mieszka 300 km dalej a tylko jej byla bym sklonna zaufac pod wzgledem opieki nad dziecmi...bo z tesciowa nie ma mowy...juz po jej glupich uwagach wiem ze dzieci by stracily noge glowe a u niej to by bylo normalne ....na szczecie moj M zle nie zarabia ...a ja niestety nie pracowalam odklad zaszlam w ciaze i przy sebusiu tak samo wiec zadnyc swiadczen nie posiadam...tylko rodzinne hehe :))
 
reklama
Do góry