reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja biore Azalie bo karmie

cerazette też jest dla karmiących :tak:...
mój J mówi zebym nie kupowała bo po co majstrować przy hormonach...ech... sama nie wiem...chyba założę na siebie celibat :-D:-D:-D:-D

właśnie obejrzałam "Ciążę z zaskoczenia" a tam... dziewczyna miesiac po porodzie zaszła w drugą ciążę :szok::szok::szok:
 
reklama
Mi też nikt nie mówił o okuliście. Skupia już na chwilkę wzrok na karuzelce czy na naszych twarzach.
Dziś mała ma 2 miesiące!!!:-) Ale ten czas leci!
U nas obyło się bez maści sterydowej choć lekarka wspominała o niej. Kazała najpierw spróbować smarować Alantanem i przeszło. Pojawiają się czasem pojedyncze krostki ale szybko giną. :-) Znowu zaczęłam wprowadzać nabiał do swojej diety. Narazie po jogurcie. W przyszłym tygodniu wprowadzę ser żółty albo jajko. Właściwie to nie wiem jak się powinno wprowadzać nowe produkty. Czy jeden na tydzień i w jakich ilościach jeść żeby sprawdzić czy jest jakaś reakcja:confused:
 
eee to ja nie pójde do tego okulisty ,

a od 2 tyg. mały ma takie suchawe plamy na policzkach :/ zawsze coś :(
 
ja tam chyba długo nie bede jesc nabiału :sorry:,... za to zaczęłam jesc kiełbase...hihi tylko taka nie czosnkową, łagodną...właśnie kawałek mi sie gotuje...:-p
 
moja z kolei dziś śpi jak nigdy.
a ja chyba nareszcie dostałam @ :happy2: oby to było to, bo juz chcę zacząc brać tablety i mieć spokój psychiczny :-)
mi przepisał logynon, nie wiem co to. mam nadzieję, ze będzie ok.

pogoda dziwna, raz słońce, a za minute grad. oby sie jakoś unormowało, bo boje się na spacer iść ;-)
 
ratunku moj maly nie spi od 6 a ja mam jutro szkole i same referaty do napisania:((((
Wspolczuje!!!
Do wczoraj przerabialam to samo, ale juz jestem po egzaminie, mam nadzieje, ze do przodu i wszystko wraca do normy :-)
Ionka faktycznie jakas podejrzana chmura u nas tez naszla i nie wiem co z tego bedzie... A my na spacerek i zakupy sie wybieramy :cool2:

Moje dziecie urzadzilo wczoraj protest i nie chcialo zasnac do polnocy :szok: Za to wstal o 5 na karmienie, a pozniej o 9. Musze sie za niego zabrac i probowac klasc wczesniej tak kolo 20-21. Zawsze chodzil spac o 22. No i przesunac kapiel z 19, na troszke pozniej. Bo wtedy mycie, jedzenie i do spania (mam nadzieje, ze przy butli bedzie usypial juz na noc). Tak ja to widze, a w praktyce... no coz... :-D zycie zweryfikuje :-D
 
a my wlasnie wrocilismy ze spaceru bylismy malemu wyrobic ksiazeczke zdrowia , aaa dziewczyny chcialam wam napisac zebyscie pamietaly ze musicie swoje dziecko do ktoregos z rodzicow zglosic do ubezpieczenia do zusu
 
a mi ortopeda powiedzial, zeby nie klasc dziecka na bok :eek:

moj spi tylko i wylacznie na brzuchu. Inaczej nie chce..


ja smarowalam. ladnie wysypka znika.



a tak w ogole na boczku mozna maksymalnie klasc do 3 miesiaca, nasz juz nie chce tak byc kladzony sam sobie wybiera strone na ktora kieruje glowke, zreszta odkad podaje nutri cos tam zageszczacz do mleka do ulewania nie ma ani sladu ulewania
 
Wspolczuje!!!
Do wczoraj przerabialam to samo, ale juz jestem po egzaminie, mam nadzieje, ze do przodu i wszystko wraca do normy :-)
Ionka faktycznie jakas podejrzana chmura u nas tez naszla i nie wiem co z tego bedzie... A my na spacerek i zakupy sie wybieramy :cool2:

Moje dziecie urzadzilo wczoraj protest i nie chcialo zasnac do polnocy :szok: Za to wstal o 5 na karmienie, a pozniej o 9. Musze sie za niego zabrac i probowac klasc wczesniej tak kolo 20-21. Zawsze chodzil spac o 22. No i przesunac kapiel z 19, na troszke pozniej. Bo wtedy mycie, jedzenie i do spania (mam nadzieje, ze przy butli bedzie usypial juz na noc). Tak ja to widze, a w praktyce... no coz... :-D zycie zweryfikuje :-D


Moja Basia jak zaśnie do północy to jest sukces:-) najczęściej jest to coś około 1. A wczoraj się zbuntowała i do 2:30 z nią walczyłam :-) a przesuwanie godziny kąpieli nic nie da bo ona z reguły od godziny 17-18 to dopóki nie zaśnie, czyli po północy, je co godzinę albo częściej:szok: i kąpiel gdzieś wduszamy pomiędzy karmienia
 
reklama
Nasz ortopeda również mówił aby nie kłaść na boku, aby mała spałą na podwyższeniu, jak najwięcej ma leżeć na brzuszku i nie nosić córci :) A z bioderkami ma wszystko ok, dawał tylko takie wskazówki.

Jesteśmy po szczepieniu i ważeniu córeczka waży 5200 :)
 
Do góry