reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Jestem Kochane!!

Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(
Bedzie dobrze, ty sie nie zamartwiaj.:tak: Po prostu jest jeszcze za wczesnie i pewnnie za duzo nie moze zobaczyc. Moze sie owulka przesunela . Widzisz ja tu musze czekac az do 12 tygodnia na usg, nie wiem jak ja to wytrzymam.

Jakie macie dolegliwosci??

Ja miałam tak.
Przed tą pseudo @ bolaly mnie strasznie ale to strasznie piersi,tak ze nawet tabletki i zimne oklady byly potrzebne.Urosły mi o 1 rozmiar.Gruczoly mialam twarde jak skała.Stopniowo przestawało boleć.

Dodatkowo mialam bole brzucha jak na @ gdzies z 5 dni przed tym plamieniem.A nigdy tak nie mialam.

Teraz mam duzo bialego serkowatego sluzu.

Bole brzucha szczegolnie wieczorem nawet w nocy.Ostatnio bylam na koncercie i podskoczylam raz i juz mnie brzuch bolal.

Częste gazy:baffled::baffled::baffled::baffled: i dziwne bulgotania w brzuchu!! jakby sie tam woda gotowała.

Jednak to prawda ze kazda z nas jest inna, i inaczej moze to przechodzic. U mnie na tydzien przed @ bol brzucha, ale taki delikatny, inny troszke jak na @. Nic wiecej. Dopiero teraz powiekszyly mi sie piersi i bola, wyskoczyly zylki na nich. No i jestem spiaca caly czas, moze to i przez to ze calkowicie rzucilam kawe. Poza tym nic wiecej, nie mam zadnych mdlosci, zachcianek nic… Gdyby nie pozytywne testy to ciezko byloby mi uwierzyc w ciaze.
 
reklama
Ja też nie mam na razie żadnych znaczących objawów. Wydaje mi się, że w pierwszej ciąży bardziej mnie brzuch bolał i piersi.

Agniesiak, no właśnie - pewnie miałaś po prostu o kilka dni później owulację :tak:. Ja miałam @ 1 czerwca, ale owulkę gdzieś koło 20-go dopiero, więc jestem o tydzień do tyłu ;-)

Mazia, wpiszę Cię na listę :-)
 
Agniesiak85 a wiesz mniej wiecej kiedy mialas owulke? ja np @ mialam 27 maja a owulke 8/9 czerwca wiec jestem juz m-c od zapladnienia mam nadzieje ze w czwartek zobacze. Serduszko składające się z dwóch zrośniętych rurek zaczyna pompować krew (zaczyna bić już 23 dni po zapłodnieniu!). ja na wizycie bede miala 30dni od zapladnienia, denerwuje sie ale mam nadzieje ze bedzie dobrze ;-)
 
dziewczyny czy wy tez macie taki apetyt bo ja poprostu jestem jak opetana, moj M wyzywa na mnie ze bede gruba jak swinka bo mi sie buzia nie zamyka ;-) a na owoce to mam poprostu dzikie oczy chlone na kilogramy az sie boje co bedzie dalej
 
Agniesiak gratuluję obejrzenia niuni, a że lekarz musi cos przetrawić to normalne ja z Jaśkiem też miałam zaniżony wiek ciąży o 2 tyg z usg więc nic się nie martw
Mazia a dostałaś jakieś tabletki, mnie też bardzo boli brzuch i też mnie to martwi, ale też wrzucam na luuz ;)
co do objawów to ja niestety już witam się z wodnikiem szuwarkiem i to strasznie mocno :/ w poprzedniej ciąży wymiotowałam codziennie aż do porodu, więc się nastawiam na najgorsze ;)

więc teraz spokojnie odpoczywamy nie stresujemy się i dupki do góry lezymy :p
 
Riterka nie dostalam zadnych tabletek,ogolnie to nie jakis taki straszny ból brzucha,ale ciągle go czuję.Owoce to jedyne cos procz lodów o czym mogę mysleć bez wstrętu.W ogole mam straszny jadłowstręt.Moj lekarz jedynie mnie zbadał ginko ,przy badaniu spytał sie czy często sikam.I powiedział,ze może to być ciąża.Nic więcej.No i kazał za 10 dni przyjśc.:baffled::baffled::baffled:Więc nie wiem już sama .Pozostaje mi jedynie czekać.Bety i testów nie robię.Co ma być to będzie...
 
hej dziewczyny


my też po wizycie i jest cudowny pęcherzyk 5,1mm więc jest ok ładnie usadowiony
po badaniu zasłabłam potem plamiłam ale ogólnie jest ok:-):-):-)

mam grzecznie leżeć i tyle więc się zwinęliśmy i jesteśmy nad jeziorkiem ja leże rodzina łobuzuje:tak::tak::tak::tak:

Agniesiak spokojnie idealnie jest ja miałam @ od 2 czerwca owul 12 czerwca więc jest ok mój dzidziuś ma 5,1mm twój 6,6 mm bobma;-);-);-);-)

no i czekanie to to co lubimy najbardziej my następną wizytę mamy 22 lipca:-):-)

gratuluje wszystkim mamą kolejnego pięknego ciążowego dnia

co do objawów to ja mam piersi już znacznie większe sikam średni 3-5 razy na godzinę:-):-):-):-)

lekkie mdłości i póki co zapachy mnie denerwują i tyle oby do 9 marca:-):-)
 
Cześć dziewczynki! Chciałabym do was dołaczyć. Dziś rano robiłam test i wyszły mi dwie kreseczki. Nadal nie mogę w to trochę uwierzyć, jutro idę na bete
 
Agniesiak85 a wiesz mniej wiecej kiedy mialas owulke? ja np @ mialam 27 maja a owulke 8/9 czerwca wiec jestem juz m-c od zapladnienia mam nadzieje ze w czwartek zobacze. Serduszko składające się z dwóch zrośniętych rurek zaczyna pompować krew (zaczyna bić już 23 dni po zapłodnieniu!). ja na wizycie bede miala 30dni od zapladnienia, denerwuje sie ale mam nadzieje ze bedzie dobrze ;-)
Ostatnią miesiączkę miałam 30 maja. Robiłam testy owulacyjne i nie pamiętam dokładnie kiedy mialam owu:zawstydzona/y:. Na pewno ujrzysz bijące serduszko, jestem tego pewna, trzymam kciukasy:tak::-)

Agniesiak gratuluję obejrzenia niuni, a że lekarz musi cos przetrawić to normalne ja z Jaśkiem też miałam zaniżony wiek ciąży o 2 tyg z usg więc nic się nie martw
Mazia a dostałaś jakieś tabletki, mnie też bardzo boli brzuch i też mnie to martwi, ale też wrzucam na luuz ;)
co do objawów to ja niestety już witam się z wodnikiem szuwarkiem i to strasznie mocno :/ w poprzedniej ciąży wymiotowałam codziennie aż do porodu, więc się nastawiam na najgorsze ;)

więc teraz spokojnie odpoczywamy nie stresujemy się i dupki do góry lezymy :p
Uspokoiłas mnie troszkę:tak::-) Dziękuję:tak:

Riterka nie dostalam zadnych tabletek,ogolnie to nie jakis taki straszny ból brzucha,ale ciągle go czuję.Owoce to jedyne cos procz lodów o czym mogę mysleć bez wstrętu.W ogole mam straszny jadłowstręt.Moj lekarz jedynie mnie zbadał ginko ,przy badaniu spytał sie czy często sikam.I powiedział,ze może to być ciąża.Nic więcej.No i kazał za 10 dni przyjśc.:baffled::baffled::baffled:Więc nie wiem już sama .Pozostaje mi jedynie czekać.Bety i testów nie robię.Co ma być to będzie...
Ja też mam jadłowstręt:baffled: Normalnie dopóki mi nie zaburczy w brzuchu to mogłabym nic nie jeśc..:tak:

hej dziewczyny


my też po wizycie i jest cudowny pęcherzyk 5,1mm więc jest ok ładnie usadowiony
po badaniu zasłabłam potem plamiłam ale ogólnie jest ok:-):-):-)

mam grzecznie leżeć i tyle więc się zwinęliśmy i jesteśmy nad jeziorkiem ja leże rodzina łobuzuje:tak::tak::tak::tak:

Agniesiak spokojnie idealnie jest ja miałam @ od 2 czerwca owul 12 czerwca więc jest ok mój dzidziuś ma 5,1mm twój 6,6 mm bobma;-);-);-);-)

no i czekanie to to co lubimy najbardziej my następną wizytę mamy 22 lipca:-):-)

gratuluje wszystkim mamą kolejnego pięknego ciążowego dnia

co do objawów to ja mam piersi już znacznie większe sikam średni 3-5 razy na godzinę:-):-):-):-)

lekkie mdłości i póki co zapachy mnie denerwują i tyle oby do 9 marca:-):-)
Kochana mój pęcherzyk ma równe 6mm:tak: Termin mi obliczył na 7 marca - tak jak ja sobie obliczałam:tak: Miejmy nadzieję, że za dwa tygodnie bedzie już widac cosik więcej na usg:tak::-D Mnie piersi to troszeczkę pobolewają i nic poza tym, no moze sennośc:tak:Własnie niedawno wstałam:zawstydzona/y::-D

Cześć dziewczynki! Chciałabym do was dołaczyć. Dziś rano robiłam test i wyszły mi dwie kreseczki. Nadal nie mogę w to trochę uwierzyć, jutro idę na bete
Kochana super:tak::-D Witamy wśród marcóweczek:tak:;-):-)
 
reklama
Do góry