reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie dziewczuszki:tak:
Jednak teśc po mnie przyjedzie i zawiezie mnie tak o 8:30 do lekarza:tak: Strasznie jakoś spanikowana jestem..:zawstydzona/y:
Jak tylko wrócę to się odezwę..:tak:
Trzymajcie kciuki by jednak potwierdził ciążę:tak::-)

Trzymam kciuki będzie dobrze!! i czekamy na relacje :)

Kochane zrobiłam drugi test i również wyszły dwie kreseczki :) do lekarza zapiszę się dopiero za 2 tygodnie bo jeszcze troszkę za wcześnie, znam dokładną datę zapłodnienia, według miesiączki jest to początek 5 tygodnia według mojej daty koniec 3. Cała rodzina szczęśliwa. Tylko w tej ciąży spróbuję nie przytyć 23 kg które już zrzuciłam. A pro po listy, na imię mam Karolina, lat 24, Lidzbark Warmiński. Pozdrawiam wszystkie mamusie i maleństwa :)
 
reklama
Agniesiak mocno kciukam za twoją wizytę:-), ja oddałam dziś krew na betę, wynik będzie po 20, w sumie to jestem spokojna będzie co ma być, wczoraj wieczorem bolał mnie brzuch, miałam takie lekkie skurcze, ale dziś jest ok i co mnie jedna cycka boleć przestała to druga zaczęła...
 
Jestem Kochane!!
Widziałam pęcherzyk tylko na usg...:-( 6 mm.. robił mi przez brzuch usg, nie dopochwowo.
Powiedział, że mam się zglosic za dwa tygodnie bo teraz to bardzo wczesna ciąża i nie widac za dużo.
Dał mi skierowanie na różne badania i za dwa tyg mam się u niego pojawic. Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(
 
Powiedział, że coś mu nie pasuje ten pęcherzyk co do ostatniej miesiączki. Może jest za mały.. nie wiem:-(
No właśnie, trzeba się od razu dopytywać o wszystko, bo potem się człowiek niepotrzebnie martwi. Możesz zadzwonić do niego i się dopytać? Na pewno nie miał nic złego na myśli...
 
a kiedy mialas ostatnia @? 6 mm to chyba dobrze tak tez pokazuje na suwaczku 4-6mm, a bylas prywatnie czy panstwowo?
Ostatnią @ miałam 30 maja. Ja wiem, że mam się nie martwic bo to bardzo wczesna ciąża jak powiedział:tak: Zobaczymy za dwa tygodnie jak pójde z badaniami i na usg:tak: A byłam państwowo. Moja tesciowa pracuje w szpitalu i mnie zarejestrowała ( jest pielęgniarka):tak:
 
Hej pisałam juz wczesniej.

Ja również bylam wczoraj na badaniu,mialam tylko badanie ginekologiczne,i powiedzial ze moge byc w ciąży bo mam rozpulchnioną i powiekszoną macicę ale również powiedział,ze nie pasuje mu to do ostaniej normalnej miesiaczki(31 maja) kazal przyjsc za 10 dni.Ja w przeciwienstwie do Agniesi dostalam @ a raczej plamienia w kolorze kawy z mlekiem>nie wiem jak wytrzymam jeszcze te 9 dni;/.Jakie macie dolegliwosci??

Ja miałam tak.
Przed tą pseudo @ bolaly mnie strasznie ale to strasznie piersi,tak ze nawet tabletki i zimne oklady byly potrzebne.Urosły mi o 1 rozmiar.Gruczoly mialam twarde jak skała.Stopniowo przestawało boleć.

Dodatkowo mialam bole brzucha jak na @ gdzies z 5 dni przed tym plamieniem.A nigdy tak nie mialam.

Teraz mam duzo bialego serkowatego sluzu.

Bole brzucha szczegolnie wieczorem nawet w nocy.Ostatnio bylam na koncercie i podskoczylam raz i juz mnie brzuch bolal.

Częste gazy:baffled::baffled::baffled::baffled: i dziwne bulgotania w brzuchu!! jakby sie tam woda gotowała.
 
reklama
Hej pisałam juz wczesniej.

Ja również bylam wczoraj na badaniu,mialam tylko badanie ginekologiczne,i powiedzial ze moge byc w ciąży bo mam rozpulchnioną i powiekszoną macicę ale również powiedział,ze nie pasuje mu to do ostaniej normalnej miesiaczki(31 maja) kazal przyjsc za 10 dni.Ja w przeciwienstwie do Agniesi dostalam @ a raczej plamienia w kolorze kawy z mlekiem>nie wiem jak wytrzymam jeszcze te 9 dni;/.Jakie macie dolegliwosci??

Ja miałam tak.
Przed tą pseudo @ bolaly mnie strasznie ale to strasznie piersi,tak ze nawet tabletki i zimne oklady byly potrzebne.Urosły mi o 1 rozmiar.Gruczoly mialam twarde jak skała.Stopniowo przestawało boleć.

Dodatkowo mialam bole brzucha jak na @ gdzies z 5 dni przed tym plamieniem.A nigdy tak nie mialam.

Teraz mam duzo bialego serkowatego sluzu.

Bole brzucha szczegolnie wieczorem nawet w nocy.Ostatnio bylam na koncercie i podskoczylam raz i juz mnie brzuch bolal.

Częste gazy:baffled::baffled::baffled::baffled: i dziwne bulgotania w brzuchu!! jakby sie tam woda gotowała.
No własnie mojemu tez coś nie pasowało co do ostatniej @..
Eh lekarze.. normalnie oszalec mozna. Ja już wcisnełam na luuz. Co ma byc to będzie:tak: Dwa tygodnie szybko mi miną i ujrzę swoja Fasoleczkę:tak:
Kochanie Ty tez się nie martw. Może owulacja się jakoś przesunęła czy cuś;-):tak::-) Bedzie dobrze, nie denerwuj się. Objawy masz ciążowe, także gra gitara:tak:
 
Do góry