reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witam i ja troszke poźno dzisiaj ale zalatana byłam:)

widze ze dziewczyny po wizytach:) ale nie martwcie sie pierwsze usg maja to do siebie ze nic nie widac:)

ja rowniez dzisiaj poszlam do mojej prof. ;-) jak ona określiła hehe " ciąża 5 min"
zadnych usg narazie nie kazala robic tylko betke w piatek i zobaczyc jak sie powieksza to zanczy ze ok ;-) badala mnie gin i niby "cieplutko tam"-to ok

co do moich plamien i bolu brzucha to dala mi nospe forte 2x1/2 i luteine 2x2 a do tego acesan???? tylko musze poczytac dokladnie od czego on jest.........

teraz uciekam spać

trzymajcie sie cieplutko
 
Odebrałam betę : 15739 mlU/ml :-), w sumie nie spodziewałam się takiej wysokiej, we czwartek jeszcze powtórzę badanie i chyba zbadam też progesteron, dziś pierwszy raz mnie zemdliło, ale na szcęście obyło się bez rzucenia pawia, trochę się dziś zaniepokoiłam bo miałam niewielkie plamienie i już się peniam, że coś nie tak jest, czy wy też macie albo miałyście jakieś plamienia?
Chyba jutro zadzwonię do LIMu i powiem co się dzieje, może dadzą radę mnie umówić poza kolejką, kurcze boje się, że dzieje się coś złego, wcześniej obserwowałam tylko różową wydzielinę w środku, a dziś miałam nawet mała plamkę na bieliźnie:-(
 
witam i ja troszke poźno dzisiaj ale zalatana byłam:)

widze ze dziewczyny po wizytach:) ale nie martwcie sie pierwsze usg maja to do siebie ze nic nie widac:)

ja rowniez dzisiaj poszlam do mojej prof. ;-) jak ona określiła hehe " ciąża 5 min"
zadnych usg narazie nie kazala robic tylko betke w piatek i zobaczyc jak sie powieksza to zanczy ze ok ;-) badala mnie gin i niby "cieplutko tam"-to ok

co do moich plamien i bolu brzucha to dala mi nospe forte 2x1/2 i luteine 2x2 a do tego acesan???? tylko musze poczytac dokladnie od czego on jest.........

teraz uciekam spać

trzymajcie sie cieplutko
Czyli wizyta przebiegła pomyślnie:tak:
Trzymaj sie, do jutra:tak::-)
 
Odebrałam betę : 15739 mlU/ml :-), w sumie nie spodziewałam się takiej wysokiej, we czwartek jeszcze powtórzę badanie i chyba zbadam też progesteron, dziś pierwszy raz mnie zemdliło, ale na szcęście obyło się bez rzucenia pawia, trochę się dziś zaniepokoiłam bo miałam niewielkie plamienie i już się peniam, że coś nie tak jest, czy wy też macie albo miałyście jakieś plamienia?
Chyba jutro zadzwonię do LIMu i powiem co się dzieje, może dadzą radę mnie umówić poza kolejką, kurcze boje się, że dzieje się coś złego, wcześniej obserwowałam tylko różową wydzielinę w środku, a dziś miałam nawet mała plamkę na bieliźnie:-(


kurcze ale ze swojego przykladu wiem ze ja na poczatku tez mialam plamki (tylko ciemna krew a pozniej taka jasno brazowa wydzielina) i wzielam od razu nospe i luteine a jak wczoraj bylam u prof to powiedziala ze madra dziewczynka jestem:-) takze jak plamienia wystepuja to ja raczej luteine bym brała i nospe
 
Cześć dziewczynki :-)

Pogoda się popsuła :baffled: Ale mnie w sumie wszystko jedno, i tak w pracy siedzę :cool2:

Gaba, witam cię :tak:

Doreczka, to piękna beta wyszła :-). Ja miałam w pierwszej ciąży lekkie beżowe plamienie (nawet tego nie zauważyłam, tylko lekarka zwróciła uwagę), ale to było niegroźne - jakiś mały krwiaczek, który potem sam zniknął...

evellcia, to tak jak u mnie - na razie tylko betę kazał zrobić. Dzisiaj odbiorę sobie wynik :-)
 
Dziewczynki a u mnie pogoda taka, że psa by z domu nie wygonił. Szaro i ciemno i do tego pada deszcz.. Brrr. Niedawno wstałam i wcinam sobie sniadanko:tak: Kurczę, mogłoby przestac padac bo ja musze do banku iśc i oplaty porobic:tak:
Odebrałam betę : 15739 mlU/ml :-), w sumie nie spodziewałam się takiej wysokiej, we czwartek jeszcze powtórzę badanie i chyba zbadam też progesteron, dziś pierwszy raz mnie zemdliło, ale na szcęście obyło się bez rzucenia pawia, trochę się dziś zaniepokoiłam bo miałam niewielkie plamienie i już się peniam, że coś nie tak jest, czy wy też macie albo miałyście jakieś plamienia?
Chyba jutro zadzwonię do LIMu i powiem co się dzieje, może dadzą radę mnie umówić poza kolejką, kurcze boje się, że dzieje się coś złego, wcześniej obserwowałam tylko różową wydzielinę w środku, a dziś miałam nawet mała plamkę na bieliźnie:-(
Witaj:tak:
Nic się nie przejmuj. Weź nospę i luteine jak tu jedna z koleżanek napisała i bedzie dobrze:tak:
 
reklama
witam
wczoraj dopatrzyłam się śladowej ilości krwi w śluzie, dosłownie taka niteczka, może dwie od tego czasu nic się nie dzieje wzięłam nospę i duphaston dalej biorę ale w ulotce doczytałam, że na początku leczenia może być plamienie myślicie, że faktycznie to może być od tego?
 
Do góry