reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja tez licze na taki szybki niespodziewany porod nie poprzedzony zadnymi skurczami (bo jak do tej por nic nie czuje:p) A co do ktg to ja tez chodze prywatnie do gina, ale on 2x w tyg przyjmuje rowniez w przychodni przyszpitalnej. Na ostatniej wizycie czyli tydzien temu kazal mi sie zapisac do tej przycodni na ktg pierwszy raz i to jest za darmo. Bylam w ubiegly czwartek na zapisie i teraz kolejny mam jutro czyli tydzien po tym pierwszym. Piszecie, ze chodzicie nawet co 2 dni na to ktg, a moj gin ostatnio swtierdzil, ze do porodu jeszcze troche i zebym przyszla za tydzien, czyli jutro. Zobaczymy co powie jutro.
A te dziewczyny, ktore jeszcze nigdy nie byly na ktg to si enie martwcie, jesli ciaza przebiega prawidlowo to lekarze zlecja to badanie dopiero ok 38 tc lub przed samym porodem.
 
reklama
No mi moj gin na razie ktg na pewno nie zleci bo mam do niego isc za 2 tygodnie jesli nie urodze :-)
wiec chyba musze sie sama o to zatroszczyc i jesli nic do konca tygodnia sie u mnie nie ruszy to pojde w przyszlym tygodniu.
 
ach u mnie dzisiaj termin..i z tej okazji wypadł tylko Mr. czop i mam jakies male skurczyki..siedze tak i siedze..nie wiem co ze soba zrobic:D moja mama przyjechala i gotuje i sprzata i wszystko..a ja mam odpoczywac..ale nawet nie mialam sposobnosci sie zmeczyc zebym mogla od czegos odpoczac:D nuuuuuuuuuuudy :p

Mr Czop uwolniony :-D teraz już kolej na główkę Maleństwa ! Trzymam kciuki :-)

Ja tez licze na taki szybki niespodziewany porod nie poprzedzony zadnymi skurczami (bo jak do tej por nic nie czuje:p) A co do ktg to ja tez chodze prywatnie do gina, ale on 2x w tyg przyjmuje rowniez w przychodni przyszpitalnej. Na ostatniej wizycie czyli tydzien temu kazal mi sie zapisac do tej przycodni na ktg pierwszy raz i to jest za darmo. Bylam w ubiegly czwartek na zapisie i teraz kolejny mam jutro czyli tydzien po tym pierwszym. Piszecie, ze chodzicie nawet co 2 dni na to ktg, a moj gin ostatnio swtierdzil, ze do porodu jeszcze troche i zebym przyszla za tydzien, czyli jutro. Zobaczymy co powie jutro.
A te dziewczyny, ktore jeszcze nigdy nie byly na ktg to si enie martwcie, jesli ciaza przebiega prawidlowo to lekarze zlecja to badanie dopiero ok 38 tc lub przed samym porodem.

Ja miałam raz ktg - i w sumie to sama nie wiedziałam po co i dlaczego hehehe - w przysżłym tygodniu idę do pani dr to zapytam się o te skurcze (których nie notuje u siebie - czasem tylko kucie i spinanie brzusia)

Od dzisiaj mamy jakiś tydzień na wyprowadzenie sie z mieszkanka :szok: heheh czyli mój termin pokryje się z terminem oddania kluczy - zastanawiam się kiedy Anthony zechce zawitać na naszym świecie.
 
Wzięło mnie i wysprzątałam całą chatę :-D Może to jakiś znak:confused: Brzuchol się trochę spinał, a teraz boli jak na @, ale ja już nie wierzę w takie numery:confused2:
adelina ja też chcę chociaż odejście czopa:evil: ja chcę jakikolwiek znak, że poród się zbliża:wściekła/y:
 
Misia byłam z tymi firankami, ma je poprawic na piatek, ale widac bylo ze babka sie przejela, przepraszala, az mi sie jej zal zrobilo ..oby w piatek juz wszystko pasowalo :)

ja tez nie mialam ktg, mam sie stawic 30.03 do szpitala, dopiero wrtedy bede miec zrobiione.
Ja wlasnie wrocilam z zakupow, kupilam jeszcze kapciuszki do szpitala i mydelniczke i jestem gotowa :)
Ma ktoras z Was kontakt z Wavejką ?? ciekawe jak tam jej malenstwo..
 
U mnie też cisza.... Niby mam jakieś tam skurcze ale zupełnie nieregularne... Do szału mnie to już doprowadza... A najgorsze są te wieczne telefony z pytaniem czy juz urodziłam ...
 
U mnie też cisza.... Niby mam jakieś tam skurcze ale zupełnie nieregularne... Do szału mnie to już doprowadza... A najgorsze są te wieczne telefony z pytaniem czy juz urodziłam ...

heheh mam przyjaciółkę w 8 miesiącu ciąży (niestety mieszka w UK) dzwoni do mnie ostatnio z pytaniem "urodziłaś już?" a ja "hhahah nie Kochanie a dlaczego?" "nie odzywasz się już 2-gi dzień na skypie" :-D

Wzięło mnie i wysprzątałam całą chatę :-D Może to jakiś znak:confused: Brzuchol się trochę spinał, a teraz boli jak na @, ale ja już nie wierzę w takie numery:confused2:
adelina ja też chcę chociaż odejście czopa:evil: ja chcę jakikolwiek znak, że poród się zbliża:wściekła/y:

a w którym tygodniu jesteś mysza?
 
czarnuszka dobrze ze wszystko ok

mam pytanie do tych co już te kikutki pępowinowe odpadły, czy w ich miejscu najpierw jest taka ranka ?
 
reklama
A ja znowu zaczynam sie troche denerwowac, czy potrzebnie ide na to wywolanie, bo jakos nie czuje sie zeby mala byla "wielka" i zaczynaja mnie ruszac wyrzuty sumienia, ze za wczesnie chce ja widziec na tej stronie. I jak beda jakies komplikacje czy cos, to bede miala do siebie pretensje. Paranoja jakas. Lekarz sam mi zaproponowal wywolanie i jak sie zgodzilam,a teraz nie wiem... zawsze moge wszystko odwolac, tylko na niespodziewany porod ciezko mi bedzie znalesc kogos zeby sie Patem zajal, a tak mam juz wszystko zaplanowane.
 
Do góry