reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

FRANIA
U mnie podobne objawy tylko nie wiedziałam po czym to bo równolegle przyszły do mnie nowe materace lateksowe bralam antybiotyki i miałam kontakt z mama która obecnie lezy na dermatologii. w kazdym badz razie swedziało tragicznie swedzi dalej choc w mniejszy stopniu podobnie jak ty wpadłam na pomysł choleostazy i myslałam ze zwariuje z niepokoju jak sie naczytałam zadzwoniłam do gin ten kazał zrobic próby watrobowe wyniki wyszły nie najgorsze aspat w górnych granicach normy własciwie w końcówce i bilurbina przekroczona nieznacznie, ale jak czytałam opinie kobiet z choleostaza to ich wyniki były poprzekraczane o 300% normy także jezeli bardzo sie martwisz polecam zrobienie prób watrobowych. Z kolei myśle tez ze swędzenie to czesto normalny objaw koncówki ciązy i tego Ci życze
 
reklama
wiolonczela42 No moze juz nie bede czytac ;-).

Zadzwonie w poniedzialek do poloznej, chyba tak najlepiej!


Dobra dziewczyny ja uciekam!


Udanego dzionka i pomyslnych rozwiazan!
 
burza ty lepiej sobie odpocznij

ja dziś zajmę się tylko ułożeniem ciuchów w szafie, bo postanowiłam sobie, że skoro mały mnie nie słucha i nie wychodzi, to nie będę go pospieszać:tak:


wiolonczela -
ja tez się cieszę, i dziękuję z a pamięć:-D
kochana ja się ostatnio kąpałam w natłuszczającym płynie z ziajki:-D:-D:-D:-D
 
dziewczyny jak jest z tym ktg mam sobie poprostu zadzwonic do szpitala i sie zarejestrowac czy mam miec skierowanie od gin bo ostatnio po miziakach z mezem to miałam takie skurcze ze oddychac nie mogłam ale jakos przeszły bo ja chodze 2 tygodnie z rozwarciem na 2 cm a jak bym poszła na to ktg to moze by cos zobaczyli dali jakies oxo i po sprawie...:-D:-);-)
 
j aniestety cc juz 15 marca chyba ze stanie sie cud mała odwróci sie głowka w co watpie, mam tez nadzieje ze dzis nie zaczne rodzic bo jestem bez dokumentów mój maz przez przypadek zabral je do pracy a pracuje 80 km od naszego domu i to przez24 godz dopiero jutro koło 12 bedzie w domu wiec jestem przerazona, poza tym tesc chyba me jelitówkę a korzystamy z jednej toalety i jednejkuchni bo nasze dalej w remoncie, martwie sie by sie nie zarazic no i co najwazniejsze by mała sie nie zaraziła powie wam ze ta koncówka ciązy dobije mnie psychicznie
 
dziewczyny jak jest z tym ktg mam sobie poprostu zadzwonic do szpitala i sie zarejestrowac czy mam miec skierowanie od gin bo ostatnio po miziakach z mezem to miałam takie skurcze ze oddychac nie mogłam ale jakos przeszły bo ja chodze 2 tygodnie z rozwarciem na 2 cm a jak bym poszła na to ktg to moze by cos zobaczyli dali jakies oxo i po sprawie...:-D:-);-)

wydaje mi sie że jak powiesz im że czułaś skurcze i twardnienie brzucha to Ci zrobią ktg...
ja tak wczoraj pojechałam, bo przez cały czwartek miałam skurcze - wczoraj jednak ktg niczego nie wykryło... no ale ze jestem po terminie to też mnie ot tak nie puścili tylko zrobili i przy okazji lekarz też zbadał:-D

ja sie dzis obijam...skoro mi ani mycie okien, ani sprzątanie ani tym bardziej sex w niczym nie pomaga to będę się lenić do końca ciaży! O!:-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie brzuszki,
ja dziś wstałam o 7.20:szok::szok::szok:nigdy mi się to nie zdarzało...tak bez budzika:no: a jeszcze gorzej, że za oknem śnieg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja chcę wiosnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Porodu nadal nie widać...nogi tylko spuchły:-(do tej pory jakoś się udawało bez puchnięcia.....ale może to już niedługo:tak:

QUOTE=ajentka83;5148242]Hej,

Siedzę przed kompem i liczę. Chyba mi się wody sączą, wylatuje tyle że zalewa wkładkę, później przestaje i po jakimś czasie znów. No i skurcze też są, narazie od godziny takie trochę nieregularne co 3, 6, 9 minut. Jak się uregulują i to sączenie nie ustąpi to jadę na IP. Także w razie czego udanych i szybkich porodów :tak:. Trzymam sama za siebie kciuki żeby to było to :-D. Skurcze bolą ale narazie znośnie, sprawdzam czy się wyregulują.[/QUOTE]

Dziewczyny wody mi odeszły. Jadę do szpitala!

Gratulacje!!!Trzymam kciuki za szybkie porody:tak::tak:

Kejcik powodzenia zycze i szybkiego i bezbolesnego porodu..... wszystko bedzie swietnie.


Ja tez bym chciala zeby mi wody odeszly, chyba najlepszy i najbardziej pewny znak ze sie porod zaczyna.

Ja też tak bym chciała...bo liczenie skurczy w żaden sposób mi nie idzie:-:)zawstydzona/y: żebym tylko wód nie pomyliła z jakąś wydzieliną:dry:

Zazdroszczę i trzymam kciuki!!


Kochana ja też tak wolę, przynajmniej będę wiedziała, że to już!!

Wczoraj położyłam się wcześniej spać, nocka minęła spokojnie, synek się budził, ponieważ ma katar, a u mnie co?? Znowu cisza, mdłości i wymioty przeszły!! Nigdy nie urodzę!! :baffled:

Miłego dnia życzę!

Biedactwo...trzymam kciuki, by jak najszybciej się zaczęło:tak::tak::tak: Szczerze też dzisiaj wchodziłam na forum i od razu patrzyłam na wiadomości z porodówki z myślą, że jest wiadomość od Ciebie:tak:

kejcik77 życze szybkiego porodu choć pewnie jesteś już po :tak:

Ajentka trzymam kciuki :tak: lekkiego i szybkiego porodu :tak:

Nio to nam się mamuśki rozkręciły na 13 :-D a u mnie cisza, skurczy zero - tylko lekkie kłócie i spinanie podbrzusza ale to jak mała się wierci, pachwiny bolą i zwiększyła się wydzielina ale to tylko z rana ehhh jak nic w czwartek doczłapie na kolejną wizyte do gina :tak: noc spokojna tylko częściej na siusiu wstaje ;-)

No dokładnie, spać nie można...moja mała po 7.30 urządziła sobie kopaninę...no i jeszcze wstawanie nocne,....i dokładnie coraz więcej wydzieliny, czasem mam schiz, czy to nie wody:confused::dry:
 
Do góry